Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

taigi taigi... teko girdeti kad pas mus, ranku darbas neivertinamas tinkamai... o gaila... verysad.gif
Atsakyti
oj,tas mezgimas ar nerimas kazkam uz pinigus tai doh.gif ar nepastebejot,mezgejeles,kad sau nusineriat labai greitai,o kai koks uzsakymas,tai vis prisiversti reikia ir nebelieka to mezgimo malonumo.....
arba cia tik man taip.atrodo pasiulo uz rankdarbi nemazus pinigelius,tuo momentu lyg ir valio thumbup.gif ,bet kai pradedu,tada vis rankos nedakyla,kad toliau megzti...savu laiku neriau ir didelius,ir mazus rankdarbisu uzsakymams.na mazi tai dar dar smile.gif pamenu,kaip mano pernai narpliota sijona viena nusiziurejo ir kaulijo,kad uz 400 lt nunarpliociau.zinokit atsisakiau,nes...nzn kodel.nenoriu prisizadeti tokiam dideliam darbui,paskui save prievartauti,kankintis.
va sau darbeliai tai greitai mezgasi,kai yra nuotaika smile.gif ir jokiu terminu,jokiu priekaistu,jokiu taisymu,kad va cia taip noreciau,o cia kitaip...

o kainos rankdarbiu manau tikrai dideles,bet yra uz ka moketi.jei graziai,kruopsciai,be klaidu atlikta,juk originalu,antra tokia sutikti gatveje jau bus sunku wink.gif tegul tik nenusipigina mezgejeles.bet ir tegu buna lankscios deryboms wink.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 05 27, 21:31)
nelabai supratau kas cia nepatiko g.gif  bet ishgyvensiu tongue.gif



Tikiuosi kad išgyvensi ir dar kojom megzt išmoksi biggrin.gif
nieko čia nebuvo ką suprast, gal tiesiog per grubiai pasakyta buvo mano nuomone ir tiek 4u.gif
aš irgi nemezgu/neneriu už pinigus, bet yra tokių žmonių kurie tai daro, galvoja kad gražiai daro, yra kam patinka kaip ir yra kas perka bliuskelę su blizgučiais o yra kas perka be blizgučių

va pvz seniau nerdavau tokius šalikus (firmai), kuriuos supirkinėjo papigiai, tokius jei būtum įdėjęs į LT skelbimus, nieks nebūtų pirkęs, o vat po kiek laiko tuos šalikus tiesiog vieną kart užėjus užtikau MANGO parduotuvėje, kur jie buvo labai greit išpirkti už maždaug 10 kartų didesnę kainą doh.gif taip kad suveikė etiketės sindromas biggrin.gif

labai pritariu Olaivai kad žymiai maloniau nerti/megzti sau, ir priekaištai lieka sau, ir fantazijos laisvė lieka sau biggrin.gif ir nereik parintis kad patiks/nepatiks, pirks/nepirks, keiks/nekeiks
Atsakyti
Perskaiciau visus pasisakymus, o taip niekas ir neparase, kiek gi kainuoja tas ranku darbas biggrin.gif Visos sutinka, kad jis nevertinamas, o KIEK taip ir neraso:) deja, neparasysiu ir as, nes dar nieko nemezgiau uzsakymui. Yra gi forume nemazai mezganciu klientems, bet gal nenori isduoti komercines paslapties? blush2.gif be abejo, darba atliekanciam visada atrodys nedaug, o pirkejui - per daug. tai kokie gi tie kainu vidurkiai, nu pasakykit gi kas nors? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 05 27, 20:48)
Tikiuosi kad išgyvensi ir dar kojom megzt išmoksi  biggrin.gif
nieko čia nebuvo ką suprast, gal tiesiog per grubiai pasakyta buvo mano nuomone ir tiek  4u.gif
aš irgi nemezgu/neneriu už pinigus, bet yra tokių žmonių kurie tai daro, galvoja kad gražiai daro, yra kam patinka kaip ir yra kas perka bliuskelę su blizgučiais o yra kas perka be blizgučių


hehe...nelabai supratai..arba nelabai aishkiai issireishkiau,- ne ish ishdidumo neneriu uzh pinigus...uzh gerus pinigus ir kojom nerchiau, jei reiktu lotuliukas.gif tiesiog suknele,- ne mano kantrybei....ir tiek...
O va tapkes, pvz, mielai veliu uzh pinigus (kojom lotuliukas.gif ) nes man patinka, smagu, ir atsiranda kam jos patinka biggrin.gif
Atsakyti
aš tai darau taip. siūlų kaina+už valandą imu po 3lt. mano megstukas pvz gavosi 72lt. mezgu taip sakant "ant savęs" ir kas man gražu (o nesu įnoringa) jei nenupirks tai pati nešiosiu. o jei kas norės užsisakyti tai kaina tuo pačiu principu.
anksčiau kol interneto neturėjau tai už vaikišką megstuką imdavau po 25lt, už moterišką 50lt, už vyrišką 110lt. bet juk ir kainos pakilo tai ir aš pradėjau kitokiu principu skaičiuot.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 05 27, 22:00)
hehe...nelabai supratai..arba nelabai aishkiai issireishkiau,- ne ish ishdidumo neneriu uzh pinigus...uzh gerus pinigus ir kojom nerchiau, jei reiktu lotuliukas.gif tiesiog suknele,- ne mano kantrybei....ir tiek...
O va tapkes, pvz, mielai veliu uzh pinigus (kojom lotuliukas.gif ) nes man patinka, smagu, ir atsiranda kam jos patinka biggrin.gif


nu tai va tau suknelė nert ne tavo kantrybei, o as pvz velt negalėčiau blush2.gif nors esu vėlus ax.gif kiekvienam savas malonumas prie širdies.
Aš tik nžn ar įmanoma užsidirbt iš rankdarbių g.gif nebent reik sėdėt namie ir neturėt jokių kitų darbų g.gif
O dėl tų įkainių (apie ką visgi ir yra tema biggrin.gif )
Tai va kepurytė manau priklauso nuo sudėtingumo nuo 20 iki 35 lt
Megztukas (vaikiškas)- 40-60 lt
Megztukas suaugusiam- 80-100 lt

aišku vėl viskas priklauso nuo minėtų dalykų ir nuo rašto sudėtingumo ir t.t.
manau kiekviena nerdama/ megzdama kad ir sau, mintyse pagalvoja kiek yra vertas tas darbelis ax.gif
Atsakyti
nu nera paslaptis tos kainos... kiekviena savo darba vertina taip, kaip ji jauciasi to verta thumbup.gif
as galiu pasisakyt tik tiek: mezgiau suknyte ilga mergytei 5men uz 100lt + siulu kaina ir siuntimas (cia kas be ko). manau kliente liko patenkinta blush2.gif
o kepurytes kazkas ir manes klause, tai kai pasakiau jog priklauso nuo rastelio, bet siaip 15-30lt, manau jai pasirode daugoka. nu tada belieka nubegt i koki turegeli vietini ir nusipirkti masine kepuryte uz 15lt, nes pigiau tikrai nemaciau, nebent kokia maximine lotuliukas.gif

as spanas apmezgu pati, tokios vaiksto grazuoles "vienetiniais" neriniais ir mezginiais, man grazu ir jos patenkintos thumbup.gif
apsigyriau doh.gif
Atsakyti
GERA TEMA ATIDARE, AR AS JOS NEBUVAU MACIUSI g.gif blush2.gif ir man tas pats
neaisku kiek imti ir prasyti, nes visoms viskas brangu, nori kad kepuryte 5 litus kainuotu, o kad siulai tiek kainuoja joms nedaeina
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2008 05 27, 21:35)
Puikiai pasakyta!!!! thumbup.gif
Tikrai, kartais kojomis geriau gaunasi, kai yra gera galva, nei ranku darbo stampovkes thumbup.gif

Man atrodo tema aiski ir bereikalingu komentaru nereikia.
Kalbam ne apie stampofker ar kazka panasaus, o visai kita tema.
Savo nepasitenkinima PRASYCIUA reiksti kitoje temoje arba paskelbti savo tema.
Jei kazkam nepasiseke, tai jusu bedos, ka padarysi!
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2008 05 28, 10:28)
Man atrodo tema aiski ir bereikalingu komentaru nereikia.
Kalbam ne apie stampofker ar kazka panasaus, o visai kita tema.
Savo nepasitenkinima PRASYCIUA reiksti kitoje temoje arba paskelbti savo tema.
Jei kazkam nepasiseke, tai jusu bedos, ka padarysi!



Na čia moterys ryškiai nemėgsta rankų darbo tai tiesiog dėl to ir piktinasi biggrin.gif arba tiesiog joms kažkada nepasisekė ax.gif biggrin.gif arba mato skelbimuose tik stampofkes o pačios daro nerealius dalykėlius biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, mano nuomone nerti drabuziai turetu kainuoti brangiau nei megzti, as kainas isivaizduoju taip:
nertas sijonas (priklausomai nuo ilgio) 150 - 200 lt
nertas megztukas 150 lt
kostiumelis su sijonu 350-400 lt
vaikiski rubeliai nuo 25 lt
vaikiskos kepuraites 15 lt
vakarines sukneles nertos paprastu budu 200 lt
vakarines sukneles nertos airiska ir kitom sudetingom ir daug laiko ir pastangu reikalaujanciom technikom 400-800 lt

cia tik orientyras, kiek as pati ikainociau,kazi ar ne per daug?
Atsakyti