Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

Sveikos, mezgejeles. Norejau paklausti, kiek kainuotu tokio megztuko numezgimas?
http://www.supermama...?...98161&st=24
Be galo grazus ir labai noreciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles 4u.gif
Uzsimaniau megzto maudymuko o kokia butu jo kainele? Apytiksliai ax.gif
Atsakyti
O as viename skelbime maciau pardavineja nertas kepurytes po 9lt doh.gif
pigu valio perkam!!!
Bet siaubas kodel tokia kaina pardaveja parduoda g.gif as pati neriu kepuriukus savo vaikams,kad ir per viena diena nuneriu,aiskus cia kalbu apie storesnius siulus,ne apie maxi,bet uz 9lt tikrai nemegzciau.
Atsakyti
Aš tai labai nemėgstu kritikos nei kad per brangu, nei kad per pigu. Kiekviena savo darbą įvertina savo nuožiūra. Gal ten koks per valandą nunarpliotas kepuriukas, gal pinigų skubiai reikia - nu niekad negali žinoti. Aš esu kepuriukų numezgus/nunėrus už panašią kainą. Lietuvoje nėr prastesnio rūbo už rankų darbo. Gal kai ilgiau pasėdi auksarankių skyrelyje, gali pasirodyt, kad puoštis ir puošti kitus savo kūriniais yra lygis, bet man ne kartą teko girdėti, kad, pvz., Maximoj megzti sijonai po 25 litus, tai nėra čia už ką pinigus mokėti. O gyvent visiems reikia, už tai ir tenka už grašius pardavinėti.
Nežinau, kur buvo mano protas, kai sugalvojau dukrą per šventę darželyje "papuošti" savo nerta suknele, tai girdėjau, kaip už nugaros šnibždėjosi, kokia aš vargšė, pinigų net normaliai suknelei neturiu nupirkti.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 16, 12:13)
Aš tai labai nemėgstu kritikos nei kad per brangu, nei kad per pigu. Kiekviena savo darbą įvertina savo nuožiūra. Gal ten koks per valandą nunarpliotas kepuriukas, gal pinigų skubiai reikia - nu niekad negali žinoti. Aš esu kepuriukų numezgus/nunėrus už panašią kainą. Lietuvoje nėr prastesnio rūbo už rankų darbo. Gal kai ilgiau pasėdi auksarankių skyrelyje, gali pasirodyt, kad puoštis ir puošti kitus savo kūriniais yra lygis, bet man ne kartą teko girdėti, kad, pvz.,  Maximoj megzti sijonai po 25 litus, tai nėra čia už ką pinigus mokėti. O gyvent visiems reikia, už tai ir tenka už grašius pardavinėti.
Nežinau, kur buvo mano protas, kai sugalvojau dukrą per šventę darželyje "papuošti" savo nerta suknele, tai girdėjau, kaip už nugaros šnibždėjosi, kokia aš vargšė, pinigų net normaliai suknelei neturiu nupirkti.

TAI GAL PARODYK KAIP TA SUKNELE ATRODO g.gif DABAR AS DARZELIO ISLEISTUVEMS IR MEZGUOS SUKNIA unsure.gif
Atsakyti
Aš kiekvienai šventei po naują suknią megzdavau/nerdavau. Po šito karto nusprendžiau gėdos vaikui nebedaryti. Nupirksiu iš Maximos sintetikos tortą, bus ir pigiau, ir nervų mažiau.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 16, 11:13)
Aš tai labai nemėgstu kritikos nei kad per brangu, nei kad per pigu. Kiekviena savo darbą įvertina savo nuožiūra. Gal ten koks per valandą nunarpliotas kepuriukas, gal pinigų skubiai reikia - nu niekad negali žinoti. Aš esu kepuriukų numezgus/nunėrus už panašią kainą. Lietuvoje nėr prastesnio rūbo už rankų darbo. Gal kai ilgiau pasėdi auksarankių skyrelyje, gali pasirodyt, kad puoštis ir puošti kitus savo kūriniais yra lygis, bet man ne kartą teko girdėti, kad, pvz.,  Maximoj megzti sijonai po 25 litus, tai nėra čia už ką pinigus mokėti. O gyvent visiems reikia, už tai ir tenka už grašius pardavinėti.
Nežinau, kur buvo mano protas, kai sugalvojau dukrą per šventę darželyje "papuošti" savo nerta suknele, tai girdėjau, kaip už nugaros šnibždėjosi, kokia aš vargšė, pinigų net normaliai suknelei neturiu nupirkti.

Tai zinoma,kad galima ir uz kelis litukus kepuriuka parduoti,bet mane nustebino,kad kepuryte tikrai buvo labai kruopsciai nunerta ir is plonu siuliuku.Tai tikrai ne vienos val.nerimas.niu bet teisingai kas uz kiek nori taip ir lai paradvineja drinks_cheers.gif O del darzelio tai cia Jums nepasiseke kas ten per neismaneles g.gif nu as joms pasakyciau keleta zodeliu tongue.gif
Atsakyti
Tai kad čia ne darželis, čia išvis tokia populiari nuomonė. Savadarbis rūbas ar daiktas yra vertas tiek, kiek vertos jo žaliavos (siūlai, karoliukai, vilna ir t.t.), nes darbas yra "nemokamas". Nemanau, kad aš esu pirmoji mezgėja, susidūrusi su tokia nuomone.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 16, 11:49)
Tai kad čia ne darželis, čia išvis tokia populiari nuomonė. Savadarbis rūbas ar daiktas yra vertas tiek, kiek vertos jo žaliavos (siūlai, karoliukai, vilna ir t.t.), nes darbas yra "nemokamas". Nemanau, kad aš esu pirmoji mezgėja, susidūrusi su tokia nuomone.


Tokioms, nuomonių pareiškėjoms, ibrukt į rankas vąšelį ar virbalus ir tegu pačios pabando kažką padaryt! Man keista, kad už siūtą rūbą ima daugiau nei už nertą ar megztą.., o visgi mums tenka ne tik, kad gražiai ir pagal figūrą pritaikyti, bet ir patį audinį "išausti"..
Atsakyti
Suprantu, ka Panele Prym nori pasakyti.. Bjauru, bet tokius pareiskimus reikia vertint siek tiek is sono(pusei lietuvaiciu gi grazu ir priklijuojami nagai ir tinklines pedkelnes.. del skonio juk nesigincysi).. Na nevisiem grazus ir mezginiai/neriniai, o ir maximines sukneles modelis vienas itiks placiajai visuomenei, kitas- ne. Jei klientui nepatinka kaina, tai aciu dievui, nebus velesniu problemu po to darant drabuzi, kai nori visur 'sutaupyti', bet padaryti olialia kaip ispudingai.
O del kainos mazumo, as galiu pasakyti, kad as kai kuriuos sudetingus(bet labai originalius ir nekasdienius) modelius uz siulu kaina daryciau. Nes pirmiausia butu beveik stebuklas, jei rasciau tokiu drasiu zmoniu ir del to, kad paciai yra noras ir malonumas daryti toki darba, nei megzti lygiom akim megztini, kad ir uz 500lt doh.gif
Nevisi gi vien del pinigu sita daro, gal zmogui smagu megzti, bet laikyti ir kaupti juk nera prasmes tu daiktu.. Tokia bent mano pozicija..
Atsakyti
Dėl skonio nieko nesakau, mano pačios mėgstamiausias megztinis pirktas prieš 5 metus Rimi - niekaip nesugeu nusimegzt sau megztinio, kad patiktų.
Nervina tai, kad rankų darbas nelaikomas vertingu. Per brangu - tegu neima, neužsakinėja, bet ir neaiškina, kad nusipirkt maximoj masinės gamybos ir gal pagamintą naudojant vaikų darbą yra tas pats.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 16 gegužės 2009 - 17:54
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 16, 18:52)
Dėl skonio nieko nesakau, mano pačios mėgstamiausias megztinis pirktas prieš 5 metus Rimi - niekaip nesugeu nusimegzt sau megztinio, kad patiktų.
Nervina tai, kad rankų darbas nelaikomas vertingu. Per brangu - tegu neima, neužsakinėja, bet ir neaiškina, kad nusipirkt maximoj masinės gamybos ir gal pagamintą naudojant vaikų darbą yra tas pats.

pritariu drinks_cheers.gif bet skirtumas pas mus del to,kad ilga laika pas mus buvo deficitas importiniu drabuziu.. visi ju taaaip pasiilgo, kad dabar ju reikia atsivalgyt. uzsienyje zmones to gero importinio masinio produkto visada turejo- todel jiem jau vertybes kitaip issidesciusios, mes gi dar veluojam keletu desimtmeciu, mum dar reikia daug skaniai ir pigiai.. bet manau, kad jau galima pamatyti teigiamu postumiu ir pas mus, juk itakos daro ir tai, kad pagaliau ant aukstosios mados podiumu buvo iskelta puikiu ranku darbo pavyzdziu
bet kada zmones ne tik nores, bet ir gales moketi realia kaina uz toki drabuzi, tai man ir paciai idomu..
Atsakyti