Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(IwonaBogd @ 2009 02 08, 11:48)
O man tai visai nejuokinga.  schmoll.gif  Kai kuriuose darbuose irgi moka uz vienetus, tai kodel nerini ar mezgini irgi neskaiciuot metrais. g.gif Tik kokia ta kina? g.gif

P.S. pamirsau to sijono  nuotrauka idet praeita karta.  ax.gif 
    Tai mane domina sito sijono  darbo kaina.  Nors mazdaug.
http://picasaweb.goo...557936318647330
    (As jo nepardavineju, bet noriu zinot uz kiek kas nertu) Aciu uz atsakymus  4u.gif


Žiūrint kiek laiko užimtų g.gif Manau, kaip man, užtektų už mezgimą (be siūlų kainos) 50 - 60 Lt., nes tam tikri raštai, pvz., kaip šis, reikalauja nemažai laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvatėlė @ 2009 02 09, 01:59)
Žiūrint kiek laiko užimtų  g.gif Manau, kaip man, užtektų už mezgimą (be siūlų kainos) 50 - 60 Lt., nes tam tikri raštai, pvz., kaip šis, reikalauja nemažai laiko  mirksiukas.gif

Ar ne per pygiai, gyvatėle g.gif Norint per dieną nunerti, tektų plušėti nepakeliant akių. Ar čia Jūs taip sparčiai neriat, ar savo darbo taip nevertinat g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MEDINILĖ: 09 vasario 2009 - 09:34
QUOTE(MEDINILĖ @ 2009 02 09, 10:34)
Ar  ne per pygiai, gyvatėle g.gif Norint per dieną nunerti, tektų plušėti nepakeliant akių. Ar čia Jūs taip sparčiai neriat, ar savo darbo taip nevertinat g.gif



man labai gaila tų ,kurios nuvertina savo darbą.kad ir kiek pigiai prašytume,vistiek kažkam bus per brangu.Jeigu aš pati matau,kad darbas sudėtingas ir dar pasisekęs galiu prašyti ir 1000lt.,kitais atvejais ir 100lt tenka pasitenkinti.
Manau darbą reikia įsivertinti pačiam.Kaina priklauso nuo to ,kokio lygio darbai,kaip jie atlikti,kiek populiarūs.Kaip ir kitos prekės.juk ir automobiliai vieniems nebrangūs už 60 tūkst,kitiems ir už 6 brangu.
Atsakyti
Aciu uz ats. 4u.gif
QUOTE(gyvatėlė @ 2009 02 09, 00:59)
Žiūrint kiek laiko užimtų  g.gif Manau, kaip man, užtektų už mezgimą (be siūlų kainos) 50 - 60 Lt., nes tam tikri raštai, pvz., kaip šis, reikalauja nemažai laiko  mirksiukas.gif

Na as uz tiek tikrai nenerciau schmoll.gif . Mano manimu jei pridet siulu kaina, tai iseina kaip ir nebrangus sijonas parduotuveje. O cia visgi ranku darbo sijonas smile.gif

QUOTE(MEDINILĖ @ 2009 02 09, 10:34)
Ar  ne per pygiai, gyvatėle g.gif Norint per dieną nunerti, tektų plušėti nepakeliant akių. Ar čia Jūs taip sparčiai neriat, ar savo darbo taip nevertinat g.gif

As ta sijona neriau 2 dienas, bet jau labai stengiausi kuo greiciau. Paskutine diena, tai net vemt norejosi. Persidirbau. verysad.gif
Gal per lietai neriu.... taip paskaiciavus tai mano normaliu tempu galeciau ji nunert per kokias 3-4 dienas. Tai gautusi i diena 15-20 Lt. doh.gif Nenerciau. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IwonaBogd: 09 vasario 2009 - 13:24
QUOTE(IwonaBogd @ 2009 02 08, 23:15)
Tai gaunasi, kad niekas darbu nepardavineja  verysad.gif  ir nieko negali patart  ax.gif


Matai, mokama ir uz orginalia ideja, ne vien uz darba. Sitas sijonukas labai jau paprastas nerti ir rastas laaabai daug kartu matytas. Nepyk, bet as irgi duociau ne daugiau 60 lt., . Va jeigu ka nors orginalaus ir nematyto sugalvotum, ir zmogui patiktu, patikek, nepagailetu ir 300-400 lt.
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2009 02 09, 14:23)
Aciu uz ats.  4u.gif
taip paskaiciavus tai mano normaliu tempu galeciau ji nunert per kokias 3-4 dienas. Tai gautusi i diena 15-20 Lt. doh.gif  Nenerciau. schmoll.gif


Dazniausia "neapsimoka" randarbiu daryti.. As nemokeciau uz si darbeli 60 lt, nes verciau pati nusinerciau tongue.gif Bet jei nemokeciau, gal ir mokeciau. Pati gal uz 100 ir imciausi.. Vertinu savo laika. todel neriu/mezgu tik sau ar artimiesiems. Net draugems beveik nieko nedarau, nes gaila laiko, o priimta bus kaip savaime suprantama. "taigi tau patinka!!!", bus pasakyta doh.gif tai ir darau tik tai, kas man patinka ir ko noreciau pati, su retom isimtim.
Atsakyti
QUOTE(Ineta @ 2009 02 09, 14:33)
Matai, mokama  ir  uz  orginalia  ideja, ne  vien  uz  darba. Sitas  sijonukas  labai  jau  paprastas  nerti  ir  rastas laaabai  daug  kartu  matytas. Nepyk, bet  as  irgi  duociau  ne  daugiau 60 lt., .  Va  jeigu  ka  nors  orginalaus  ir  nematyto  sugalvotum,  ir  zmogui  patiktu, patikek, nepagailetu  ir  300-400 lt.

Savininkei jis patiko ir jinai patenkinta. as uz ji neemiau pinigeliu. Ir visai nepykstu, nes kiekvienas turi savo nuomone mirksiukas.gif
aisku nieko neiprasto sitam sijonuke nera, bet darbo ideta nemazai. Ir kai kas paprasys (o jau zinau ir kas), tai savo darba ivertinsiu, arba kai kazkas forume sake, tegul pats sau neria lotuliukas.gif
QUOTE(eya @ 2009 02 09, 14:53)
Dazniausia "neapsimoka" randarbiu daryti.. As nemokeciau uz si darbeli 60 lt, nes verciau pati nusinerciau tongue.gif  Bet jei nemokeciau, gal ir mokeciau. Pati gal uz 100 ir imciausi.. Vertinu savo laika. todel neriu/mezgu tik sau ar artimiesiems. Net draugems beveik nieko nedarau, nes gaila laiko, o priimta bus kaip savaime suprantama. "taigi tau patinka!!!", bus pasakyta doh.gif  tai ir darau tik tai, kas man patinka ir ko noreciau pati, su retom isimtim.

drinks_cheers.gif

Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2008 05 28, 18:31)
už pirmą ne mažiau 300 Lt prašyčiau + siūlai. Neatsirastų perkančios, pati sunešiočiau  mirksiukas.gif


bet ranku darbas yra vienetinis, ne taip kaip parduotuvinis pristampuoja simtus ir tik stenkis nusipirkti toki rubeli kurio dar niekas nemate. O cia pasidarai toki koki nori. keiti ka nori ir tikrai tokio niekas netures. ir yra zmoniu uz ta ranku darba mokancius didziulius pinigus.
Papildyta:
Geriausia paciam viska darytis. O jei jau nemoki tai niekas nekaltas mokek pinigelius tongue.gif . O seip ir as tik sau neriuosi. Va dar dovanoju kokia proga koki darbeli. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Nusiziurejau zurmale Zmones toki grazu ilga megzta megztini su kapisonu, jis tokio dydzio kaip paltukas ax.gif Megztas trim pereinanciom spalvom, rastas nesudetingas ax.gif Idomu kiek mazdaug jis man kainuotu numegzti be siulu ( pati nupirkciau) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute:) @ 2009 04 03, 10:48)
Sveikos merginos 4u.gif

Nusiziurejau zurmale Zmones toki grazu ilga megzta megztini su kapisonu, jis tokio dydzio kaip paltukas ax.gif  Megztas trim pereinanciom spalvom, rastas nesudetingas ax.gif  Idomu kiek mazdaug jis man kainuotu numegzti be siulu ( pati nupirkciau) biggrin.gif

Nesudetingas, bet pakankamai smulkios akys ten.. keli simtai litu uz darba drasiai kainuotu, nes modelis kad ir nesudetingas, bet pakankamai iprastas- paciam mezgejui, gan mechaninis mezgimas iseina...

Bent pagal mano kainodara smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Viliuteee @ 2009 02 09, 11:15)
man labai gaila tų ,kurios nuvertina savo darbą.kad ir kiek pigiai prašytume,vistiek kažkam bus per brangu.Jeigu aš pati matau,kad darbas sudėtingas ir dar pasisekęs galiu prašyti ir 1000lt.,kitais atvejais ir 100lt tenka pasitenkinti.
Manau darbą reikia įsivertinti pačiam.Kaina  priklauso nuo to ,kokio lygio darbai,kaip jie atlikti,kiek populiarūs.Kaip ir kitos prekės.juk ir automobiliai vieniems nebrangūs už 60 tūkst,kitiems ir už 6 brangu.

Butu gerai, bet kaip ivertinti ar darbas vykes(jei jis pirmas ir paskurinis toks modelis), jei kaina aptariama pries darba.. Nuleisti, jei pats nesi patenkintas, zinoma, galima, bet nejau baigusi darba sakysi: as manau, kad isejo labai puikiai, taigi kaina kyla ax.gif (?)
Atsakyti
Butu gerai, bet kaip ivertinti ar darbas vykes(jei jis pirmas ir paskurinis toks modelis), jei kaina aptariama pries darba.. Nuleisti, jei pats nesi patenkintas, zinoma, galima, bet nejau baigusi darba sakysi: as manau, kad isejo labai puikiai, taigi kaina kyla ax.gif (?)
[/quote]
Kainos niekada nereikia pries darba sakyti galutines,tai neimanoma ,nes tik proceso metu ivertini ,kiek tai kainuotu,reikia sakyti nuo iki[mazdaug].nes kiekvienas atliktas darbas individualus ir tikslios kainos neturi.jai kas nori tikslios kainos prasom yra parduotuves,o cia yra individualu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(atnala @ 2009 04 04, 16:22)


Kainos niekada nereikia pries darba sakyti galutines,tai neimanoma ,nes tik proceso metu ivertini ,kiek tai kainuotu,reikia sakyti nuo iki[mazdaug].nes kiekvienas atliktas darbas individualus ir tikslios kainos neturi.jai kas nori tikslios kainos prasom yra parduotuves,o cia yra individualu mirksiukas.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif nebent toks variantas, as kazkaip tokiu nesivadovavau iki siol ir ne nepagalvojau.. pati megstu aiskuma, taip ir su kitais elgiuos.. biggrin.gif
Atsakyti