Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

aš tai iš akies ir siaip gi zurnele buna parasyta kiek metru sunaudota tokiam dydziui ir apsiskaiciauji o dabar pakliuvo tokia kliente kuri pati siulo kaina ar tiks, zinoma ji perpus didesne nei as pagalvoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 11 24, 14:23)
aš tai iš akies ir siaip gi zurnele buna parasyta kiek metru sunaudota tokiam dydziui ir apsiskaiciauji o dabar pakliuvo tokia kliente kuri pati siulo kaina ar tiks, zinoma ji perpus didesne nei as pagalvoju g.gif


Man tai patinka tokios klientės.. Kartais net neklausia kiek kainuos, sako - noriu ir viskas.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 11 24, 16:42)
Man tai patinka tokios klientės.. Kartais net neklausia kiek kainuos, sako - noriu ir viskas..  biggrin.gif

taip tokios klientes gerai
o kiek uz toki darba gauti galima 155/70
user posted image
man ji 100lt moks plius jos siulai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 24 lapkričio 2008 - 15:53
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 11 24, 16:52)
o kiek uz toki darba gauti galima 155/70
man ji 100lt moks plius jos siulai

Na, kaip matau darbas susideda iš 81 gėlės + sujungimas, standinimas. 100Lt padalinkit iš gėlių skaičiaus ir tų papaildomų darbų ir suprasit - apsimoka jums ar ne.
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2008 11 23, 21:30)
o kaip jus paskaiciuojat mezgimo kaina ,jei nezinot kiek sumegsit ar sunersit siulu g.gif nes is pradziu klientas paklausia kaina uz konkretu gamini o paskui sprendziasi ilgis plotis  g.gif

Aš esu dariusi taip - pasakau, kiek norėsiu už darbą, (apytikriai, nes kaina kinta priklausomai nuo siūlo storio), o siūlus nusiperka pati klientė mirksiukas.gif
Atsakyti
Mezgimas tikrai priklausomybe.Nera malonesnio laiko praleidimo,okai rezultatas puikus malonu ,kad ardei ,visai nesvarbu... Svarbiausia grozis.Nuo vaikystes sergu sia liga ir ji mano gyvenimo budas ir didelis dziaugsmas.Linkiu visoms sekmes ir laiko siai pramogai...
Atsakyti
na,prisiskaiciau cia visko... smile.gif as pati nei nereja, nei mezgeja, bet zadu imt vaseli i rankas, nes turiu daug laisvo laiko smile.gif pardavinet nezadu,bent jau artimiausius kelis metus, nes reiks mokytis viska is naujo clap.gif o siaip,tai noreciau pasakyt,kad tos, kurios pardavinejat savo darbelius bukit tvirtos ir nenusileiskit thumbup.gif as pati asmeniskai sumokeciau tiek, kiek prasytu, jei tas darbelis labai patiktu biggrin.gif labai patiko kazkurios mamytes patarimas paciai nusinert, tada pamatytu RANKU DARBO nerimo kaina :Dtai manau maza nepasirodys drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moonlight=): 12 gruodžio 2008 - 19:15
Sveiki. mirksiukas.gif Noreciau paklaust, kokia kaina uz darba (be siulu) tokio sijona galima prasyt. buciau dekinga, nes labai reikia. O as neisivaizduoju, nors ir perskaiciau tema g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IwonaBogd: 07 vasario 2009 - 15:48
Juokingai skamba kai skaiciuojama metrais. Cia gi ne batonus kepti.
Vienas batonas - vienas litas, desimt batonu - desimt litu:)
Viskas priklauso nuo nerinio sudetingumo, orginalumo, isbaigtumo, spalvu dermes ir t.t. Pvz. tokios staltieses , kur cia bande viena parduoti uz 150, as ne veltui neimciau, nors moteriske prie jo gal pora menesiu vargo. Bet yra kita medalio puse - jeigu kas nors moka, kodel nepardavinet uz tokia kaina. Taigi isvada - jei turesi pirkeju, prasyk nors ir tukstancio litu ir nebus per daug. Jei neturi pirkeju - vadinasi kaina per didele. Ir cia tikrai neisspresit kainu klausimo mirksiukas.gif
Atsakyti
kiek kainuotų airiško nerimo bliuskute?
Klausiu, nes baigineju darba, idomu kiek ji verta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 08 vasario 2009 - 11:33
QUOTE(Ineta @ 2009 02 07, 21:07)
Juokingai  skamba  kai  skaiciuojama  metrais.

O man tai visai nejuokinga. schmoll.gif Kai kuriuose darbuose irgi moka uz vienetus, tai kodel nerini ar mezgini irgi neskaiciuot metrais. g.gif Tik kokia ta kina? g.gif

P.S. pamirsau to sijono nuotrauka idet praeita karta. ax.gif
Tai mane domina sito sijono darbo kaina. Nors mazdaug.
http://picasaweb.goo...557936318647330
(As jo nepardavineju, bet noriu zinot uz kiek kas nertu) Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Tai gaunasi, kad niekas darbu nepardavineja verysad.gif ir nieko negali patart ax.gif
Atsakyti