Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(Crassula @ 2008 10 30, 20:40)
Oho!!! Kokie tempai!!!
Gal buna greitojo mezgimo kursai??? thumbup.gif


Kursų gal ir ne, bet yra 20m. darbo stažas smile.gif
Atsakyti
Mat kaip... O as po 8 nemezgimo stazo.. vel pradejau ax.gif Aisku as ne i tema, bet pasiguosiu - turiu pasibaigti per 2 savaites megstuka, ,,, verysad.gif Beviltiska jauciuos salia tokiu spartuoliu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2008 11 05, 16:43)
Mat kaip... O as po 8 nemezgimo stazo.. vel pradejau ax.gif  Aisku as ne i tema, bet pasiguosiu - turiu pasibaigti per 2 savaites megstuka, ,,,  verysad.gif Beviltiska jauciuos salia tokiu spartuoliu unsure.gif

Nenusimink, man jau vystosi priklausomybė nuo mezgimo- irgi bėda- net valgyt ramiai negaliu padaryt blush2.gif . Jeigu nemezgu, tai bent planuoju. Vyras jau žada visus siūlus ir virbalus nešt į konteinerį doh.gif
Atsakyti
Pameciau mezgima... dabar bliaunu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2008 11 15, 00:21)
Pameciau mezgima... dabar bliaunu verysad.gif

blink.gif Kaip taip gali buti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mystical @ 2008 11 14, 19:46)
Nenusimink, man jau vystosi priklausomybė nuo mezgimo- irgi bėda- net valgyt ramiai negaliu padaryt  blush2.gif . Jeigu nemezgu, tai bent planuoju. Vyras jau žada visus siūlus ir virbalus nešt į konteinerį  doh.gif

kaip smagu zinoti, kad ne as viena tokia thumbup.gif bet istiesu baisus reikalas ta priklausomybe... Kai nera laiko - visi kiti darbai ir rupesciai uzima visa laika tampu pikta ir irzli, kad negaliu bent eilutes numegzti... atrodo kad veltui laika gaistu.... unsure.gif net kartais i svecius del to nenoriu ir atsisakau eiti blush2.gif
Bet kaip smagu buna kai darbeliai lieka ivertinti ir drauges uzsimano irgi ko nors is mano narpalioniu cool.gif atrodo medum sirdi kas teptu ax.gif
o kas del ikainiu... tai as esu tokia kad ne tik is draugu bet ir is pazystamu nu negaliu imti pinigeliu. Geriausiu atveju uz siulus paima ir fsio... bet kai pagalvoji megztum kam kitam, ko nepazysti... tai gi imtum ir nesuktum galvos... juk ir laiko kiek reikia ir darbo... bet vatr sazine is draugu neleidia imti... reikia ir man tokiu minkstasirdziu "nagingu" draugu susirasti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 15 lapkričio 2008 - 10:36
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 11 15, 11:35)
kaip smagu zinoti, kad ne as viena tokia  thumbup.gif bet istiesu baisus reikalas ta priklausomybe... Kai nera laiko - visi kiti darbai ir rupesciai uzima visa laika tampu pikta ir irzli, kad negaliu bent eilutes numegzti... atrodo kad veltui laika gaistu.... unsure.gif net kartais i svecius del to nenoriu ir atsisakau eiti  blush2.gif
Bet kaip smagu buna kai darbeliai lieka ivertinti ir drauges uzsimano irgi ko nors is mano narpalioniu cool.gif atrodo medum sirdi kas teptu  ax.gif
o kas del ikainiu... tai as esu tokia kad ne tik is draugu bet ir is pazystamu nu negaliu imti pinigeliu. Geriausiu atveju uz siulus paima ir fsio... bet kai pagalvoji megztum kam kitam, ko  nepazysti... tai gi imtum ir nesuktum galvos... juk ir laiko kiek reikia ir darbo... bet vatr sazine is draugu neleidia imti... reikia ir man tokiu minkstasirdziu "nagingu" draugu susirasti  lotuliukas.gif



kaip gerai kad yra likimo draugių lotuliukas.gif man irgi atrodo kai nieko nemezgu tai laikas veltui eina doh.gif net ryte prieš darbą jei turiu laisvas 5 minutes pamezgu doh.gif atrodo reiks kurt atskirą temą ligonėms lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 11 15, 10:47)
kaip gerai kad yra likimo draugių  lotuliukas.gif  man irgi atrodo kai nieko nemezgu tai laikas veltui eina  doh.gif  net ryte prieš darbą jei turiu laisvas 5 minutes pamezgu  doh.gif  atrodo reiks kurt atskirą temą ligonėms  lotuliukas.gif


Yra tokia tema štai čia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2008 11 15, 09:50)
blink.gif Kaip taip gali buti  unsure.gif


Jo tikrai geriau virbala koki ismegsti... Nu, tipo duma sutraukti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 11 15, 11:52)
Yra tokia tema štai čia    mirksiukas.gif



ačiū aciuks.gif
Atsakyti
o kaip jus paskaiciuojat mezgimo kaina ,jei nezinot kiek sumegsit ar sunersit siulu g.gif nes is pradziu klientas paklausia kaina uz konkretu gamini o paskui sprendziasi ilgis plotis g.gif
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2008 11 23, 22:30)
o kaip jus paskaiciuojat mezgimo kaina ,jei nezinot kiek sumegsit ar sunersit siulu g.gif nes is pradziu klientas paklausia kaina uz konkretu gamini o paskui sprendziasi ilgis plotis  g.gif

per laiką jau maždaug galima numanyti kiek reikės siūlo. pvz jei iš MAXI siūlų jau esu mezgusi tai tikrai galiu apytiksliai apskaičiuoti kiek siūlo sunaudosiu
Atsakyti