Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

aš vis tik apsistojau ties 0,10lt už metrą sumegzto siūlo įkainiu. man jis optimaliausias pasirodė, tuo labiau kad užsakymų ir to darbo nuolatinio (mezgimo) neturiu. mezgu jei labai kas nors prašo. o jei jau labai daikto kas nori tai ir moka nesvarbu kiek jis ten kainuoja
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 10 28, 10:48)
butent
as atsimenu pries 15 metu gal megzto rankomis megztuko kaina buvo tokia pat kaip ir dabar
bet tada gi kita pinigu verte buvo



Va va, aš irgi pamenu kai mano mama prieš kokius 5 metus megzdavo vienai moteriai, kuri dar ir antkainį užsidėdavo, tai kainos tikrai būdavo didesnės nei dabar doh.gif
pačiai teko padirbėt vienoj mezgykloj, tai dirbant firmai išeina daugiau užsidirbt masiškai kažką gaminant, nei vienam žmogui megzant vieną šaliką kelias dienas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 10 28, 12:48)
aš vis tik apsistojau ties 0,10lt už metrą sumegzto siūlo įkainiu. man jis optimaliausias pasirodė, tuo labiau kad užsakymų ir to darbo nuolatinio (mezgimo) neturiu. mezgu jei labai kas nors prašo. o jei jau labai daikto kas nori tai ir moka nesvarbu kiek jis ten kainuoja

Čia tai geras skaičiavimo metodas thumbup.gif Visiškai pritariu, nes taip geriausiai atsispindi įdėtas darbas drinks_cheers.gif Kiek įkainis atitinka realijas - čia jau kitas klausimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 10 28, 11:48)
aš vis tik apsistojau ties 0,10lt už metrą sumegzto siūlo įkainiu. man jis optimaliausias pasirodė, tuo labiau kad užsakymų ir to darbo nuolatinio (mezgimo) neturiu. mezgu jei labai kas nors prašo. o jei jau labai daikto kas nori tai ir moka nesvarbu kiek jis ten kainuoja


thumbup.gif , ale tikrai kad optimalus variantas gaunasi... Net įdomumo dėlei paskaičiavau pati kiek esu sunėrusi tarkim suknelei, tai panašiai ir prašyčiau už tą darbelį..
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 10 28, 10:48)
butent
as atsimenu pries 15 metu gal megzto rankomis megztuko kaina buvo tokia pat kaip ir dabar
bet tada gi kita pinigu verte buvo
mano mama megzdavo kartais pardavimui tai dar dar galima buvo ir prie jos mokytojisko atlyginimo prisidurti
na bet jei tarkim as mezgu labai greitai ir pagaminu toki pat kokybiska mezgini kaip kita letai  g.gif
tai kodel mano darbas kainuos pigiau?

Juk as jums nelepiu skaiciuoti taip kaip darau as. Tada gali valandini didesni daryti ir gausis tas pats.

Papildyta:
QUOTE(meskute231 @ 2008 10 28, 12:48)
aš vis tik apsistojau ties 0,10lt už metrą sumegzto siūlo įkainiu. man jis optimaliausias pasirodė, tuo labiau kad užsakymų ir to darbo nuolatinio (mezgimo) neturiu. mezgu jei labai kas nors prašo. o jei jau labai daikto kas nori tai ir moka nesvarbu kiek jis ten kainuoja


Sis metodas pas rusaites papuliarus, kiek teko skaityti ju forumuose, jos ima nuo 0.10 iki 0.20 lt uz metra.
Atsakyti
man kilo gal ir kvailas klausimas, kai skaičiuoji už metra, tai jei pilni kamuoliukai sieina tai viskas aišku, o kaip paskaičiuoti nepilna g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 10 28, 16:15)
man kilo gal ir kvailas klausimas, kai skaičiuoji už metra, tai jei pilni kamuoliukai sieina tai viskas aišku, o kaip paskaičiuoti nepilna g.gif

tai jau čia kaip su tuo laiko skaičiavimu gaunasi (juk nesirašo minutėm kada į toletą eina kada galvą pasikaso) lotuliukas.gif . na tiesiog apytiksliai įvertini ar trečdalį sunaudojai ar puse ir paskaičiuoji pagal metražą
Atsakyti

Pamastymui apie kainas smile.gif
user posted image
€415
Papildyta:
user posted image
€395
Papildyta:
www.aristofashion.com

Cia visas puslapiukas su modeliais ir kainom ax.gif

Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 10 28, 13:48)
aš vis tik apsistojau ties 0,10lt už metrą sumegzto siūlo įkainiu. man jis optimaliausias pasirodė, tuo labiau kad užsakymų ir to darbo nuolatinio (mezgimo) neturiu. mezgu jei labai kas nors prašo. o jei jau labai daikto kas nori tai ir moka nesvarbu kiek jis ten kainuoja

Gal taip ir patogu, nesiginčiju, bet ar nemanai, kad yra skirtumas tarp gerom akim megsto metro ir kokio nors iš abiejų pusių megsto rašto (sakykim tos vadinamos "lokio pėdutės"). Tas pats ir vąšeliu: kur pynelė ar stulpelis su užmetimu, o kur kažkokie skaičiavimai nepakeliant akių. Aš vistik laikausi tos nuomonės, kad priklauso nuo: modelio, rašto, siūlo ir netgi spalvos (nes juodą megsti sunkiau nei baltą). Maniškės klijantės jau žino už ką moka, o naujas renkuosi labai atsargiai- jeigu knaisiojasi ir pačios nežino ko nori- iškart atsisakau su tokiom bendraut, nes kol numegsi- dešimt kartų apsigalvos ko nori. Ir manau, kad kainos labai skiriasi nuo miestų: ko gali užsiprašyt Vilniuj, tai negali tokiam kaime, kaip Alytus. verysad.gif
Atsakyti
o aš užsiprašau ir gyvenu Marijampolėje. tai negi kad iš mažesnio miesto esu prastesnė? darbas lygiai tas pat. o jei mokėt tiek nenori tai cituoju Mexxikos (berods) frazę: "mezgimas (nėrimas) ne aukštoji matematika-imi ir mezgi". dėl rašto sudėtingumo tai pritariu tau, bet pati asmeniškai skirtumo nelabai jaučiu, man kažkaip ir tie sudėtingi raštai taip pat nesunkiai einasi
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 10 29, 22:35)
o aš užsiprašau ir gyvenu Marijampolėje. tai negi kad iš mažesnio miesto esu prastesnė? darbas lygiai tas pat. o jei mokėt tiek nenori tai cituoju Mexxikos (berods) frazę: "mezgimas (nėrimas) ne aukštoji matematika-imi ir mezgi". dėl rašto sudėtingumo tai pritariu tau, bet pati asmeniškai skirtumo nelabai jaučiu, man kažkaip ir tie sudėtingi raštai taip pat nesunkiai einasi

Šauni frazė thumbup.gif , reikės pritaikyt. Aš žinau, kad mes ne prastesnės, tiesiog skiriasi pragyvenimo lygis. Nors šiandien net ir tuo suabejojau. Viena iš Amerikos grįžus "ponia" pasiūlė 500lt. už suknutę su sąlyga, kad tokios antros nedarysiu (o aš ir taip nesikartoju iš pagarbos toms, kurios jau sumokėjo biggrin.gif ) ir kad numegsiu be eilės. Dabar galvoju, kas man svarbiau- pinigai ar duotas žodis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mystical @ 2008 10 25, 17:15)
Man patiko tavo pamąstymai  thumbup.gif . Skaičiau temelę nuo pradžių ir galvojau gal aš visai durna. Nesuprantu, kaip jūs tariatės su klijantėm. Aš mezgu tik virbalais, bet kiekvieną užsakymą suderinam iš anksto ir nebūna jokių problemų. Jeigu kažkas netinka- taisau. Koks čia gali būti minučių skaičiavimas: ar jūs žiūrit į laikrodį eidamos į wc? Juokinga. Jeigu tikrai esat mezgančios (ar nerenčios) jau "iš akies" matot kiek jums prireiks laiko- savaitės, dviejų ar...). Pasakyčiau savo klijantėm (pastoviom), kad mezgiau 72,5 valandos- numirtų iš juoko.
Papildyta:

Šaunuolė, bet dar pabandyk +50lt uždarbą ir kiti siūlai atsipirks. Bent jau aš taip darau. O 50cm pločio ir 150cm ilgio šaliką numezgu per dvi popietes (aš tikram darbe dirbu tik iki 13val)


Oho!!! Kokie tempai!!!
Gal buna greitojo mezgimo kursai??? thumbup.gif
Atsakyti