Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

Kol kas, deja, musu visuomenes akys bei pinigine krypsta tik i pigius daiktus. Ir visai nesvarbu,kad tai yra paprasciausia "stampovke" ( atsiprasau uz ne lietuviska issireiskima). Kol kas man teko mazai sutikti tokiu zmoniu,kurie primiausia, atsizvelgtu i gaminio kokybe, jo pagaminimo buda bei jo vienetini isskirtinuma...Ir svarbiausia, kaina butu priimtina. Rinka diktuoja kainos... doh.gif
Atsakyti
Na aš visko prisiskaičiau ir norėčiau paklausti kiek galėčiau gauti už tokias kepuriukes.
user posted image
user posted image
Už 20 lt. net rankos nekyla jas nerti. Ir abi pakankamai originalios. Tikrai dar nemačiau nei vienos lelės vaikščiojan su jomis.
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2008 08 13, 15:35)
Na aš visko prisiskaičiau ir norėčiau paklausti kiek galėčiau gauti už tokias kepuriukes.
Už 20 lt. net rankos nekyla jas nerti. Ir abi pakankamai originalios. Tikrai dar nemačiau nei vienos lelės vaikščiojan su jomis.



Pirma tai drąsiai siūlyčiau ne mažiau kaip už 40 lt, nes vienas dalykas tas raštukas manau "valgo" nemažai siūlų, antras dalykas darbo nemažai + gėlė fantastiška 4u.gif
Na o antrąją 30-35 lt, raštas galbūt nesudėtingas, ale tos skylutės kasytėms labai gera mintis ir reikalauja įdėti daugiau darbo nei paprastai neriant aplink 4u.gif

Čia mano nuomonė 4u.gif

tai tuo pačiu ir aš norėčiau pasiteirauti kiek imti už tokią skarą biggrin.gif daug nesitikiu biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimka: 13 rugpjūčio 2008 - 15:37
Jei pamenate temos pradžioje buvo minėtos kepurytės, nertos gerbiamų kiniečių, pardavinėjamos Maximoje už 14.99 lt ar 9.99 lt, tai kaip ir reikėjo tikėtis- vakar pamačiau, kad šiuo metu jų kaina NET 1.99 lt doh.gif rankų darbas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 08 21, 16:31)
Jei pamenate temos pradžioje buvo minėtos kepurytės, nertos gerbiamų kiniečių, pardavinėjamos Maximoje už 14.99 lt ar 9.99 lt, tai kaip ir reikėjo tikėtis- vakar pamačiau, kad šiuo metu jų kaina NET 1.99 lt  doh.gif  rankų darbas  doh.gif

Deja net už 15 litų mano vašelis nenori nerti. Jau geriau aš savo dukriuką apnersiu ir apmegsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2008 08 22, 14:46)
Deja net už 15 litų mano vašelis nenori nerti. Jau geriau aš savo dukriuką apnersiu ir apmegsiu g.gif


Ir teisingai ! Man isviso tokios kainos kaip 15-20 lt uz darba yra saves nevertinimas..
Kaip pavyzdi paimkim kad ir manikiura..kaina pacio paprasciausio 25-35 lt, sugaistas laikas-pusvalandis, nauda-max 5 dienos..O cia prasedi savaite, desimt dienu ( cia as is savo praktikos, kadangi mezgu megzukus ir salius, tai tikrai laiko daug uzima) , uzsakove gamini nesios ne savaite, ne menesi ir galbut net ne metus, o uzdarbis max 100 lt unsure.gif Ir tai, gerai kai zmogus supranta kad ranku darba reikia vertint, o yra gi tokiu ,kurios-ai ka cia tau , moki megzt, negi sunku ,gali praktiskai ir uz dyka savaite nugara 'lenkt' blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2008 08 22, 14:46)
Deja net už 15 litų mano vašelis nenori nerti. Jau geriau aš savo dukriuką apnersiu ir apmegsiu g.gif


Nu labai geras posakis thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš taip pat mezgu šalikus iš moheros, vien kokybiški siūlai kainuoja 40Lt, todėl savo darbus dažniausiai padovanoju artimiesiems, tegul džiugina akis ir širdį
Atsakyti
Labas vakaras,
pirma karta sioj temoj biggrin.gif

4u.gif


QUOTE(mimka @ 2008 08 21, 16:31)
Jei pamenate temos pradžioje buvo minėtos kepurytės, nertos gerbiamų kiniečių, pardavinėjamos Maximoje už 14.99 lt ar 9.99 lt, tai kaip ir reikėjo tikėtis- vakar pamačiau, kad šiuo metu jų kaina NET 1.99 lt  doh.gif  rankų darbas  doh.gif



Gali buti ir ne ranku darbas. Maciau internete kinai pristatinejo pramonines nerimo masinas.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 08 23, 20:37)
Labas vakaras,
pirma karta sioj temoj biggrin.gif

4u.gif
Gali buti ir ne ranku darbas. Maciau internete kinai pristatinejo pramonines nerimo masinas.



O geras bigsmile.gif dar negirdėjau apie tokias bigsmile.gif tada gali būt ir ne rankų darbas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 08 23, 20:37)

Gali buti ir ne ranku darbas. Maciau internete kinai pristatinejo pramonines nerimo masinas.


Tai tada aisku kodel tokie pigus ale "ranku darbo" salikai, kepureles ir t.t. Kitas zmogus, juk nesupras,kad tai masininis darbas.Jam svarbiausia,kad "ranku darbas" ir pigus... doh.gif Tai tokios kaip mes, auksarankes, duonai neuzsidirbsim. doh.gif
Atsakyti
as vakar pasivaiksciojau po parduotuves ir ka jus galvojat: liemene mergaitei 5 m kainuoja 60 lt, o pvz kiaurarasciu megztas megztukas 74 cm ugio megrytei 40 lt g.gif
vat ir pagalvojau, kad cia tai jau taupau sitoj vietoj thumbup.gif
Atsakyti