Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

Sveikutes.
Gal kas galite padeti ivertinti savo darbo kaina. g.gif
Turiu kelis uzsakymus, bet neisivaizduoju kiek imti uz darba, nesinoretu nuskriausti uzsakovo ir saves, nes tikrai stengiuosi labai kruopsciai atlikti darba ir tai uzima nemazai laiko. smile.gif
Kaip paskaiciuoti nerto drabuzio (bliuskutes, sijono, sukneles ar kito gaminio) kaina?
Gal patartu patirusios mezgejos auksarankes, o gal ir tos, kurios pacios uzsisakyneja nertus modelius?
Ar skiriasi nertu drabuziu kainos pvz. Vilniuje ir Siauliuose? ir kiek?
Busiu labai dekinga uz atsakymus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo K_margo: 27 gegužės 2008 - 14:34
Labai gera tema 4u.gif
šiaip manau visos savo darbą vertina pagal- užimamą laiką darbui atlikti, medžiagų kainą ir pan.
Geriausia manau kainą derinti su klientais ax.gif vistiek maždaug žinai kiek norėtum už vieną ar kitą darbelį, o aišku klientai beveik visada norės mokėti kuo mažiau lotuliukas.gif

pvz buvau įdėjusi skelbimą i www.skelbiu.lt. už vaikišką kepurytę prašiau 20 lt, tai vienai poniai pasirodė tai baisiai daug doh.gif nes ji pareiškė kad tokią galima nunert per 2-3 val.

Taigi paskaičiuokim: minimalus valandinis darbo užmokestis Lietuvoje- 4.85, kepurytei sunaudota siūlų už 5 lt , tai jau 15 lt, tai užsidirbk vadinasi 5 lt lotuliukas.gif reik nepamiršt, kad tai MINIMALUS atlygis.

Vieną dalyką žinau- nereikia savęs nuvertinti. Yra taisyklė, kad klientas visada teisus, bet tokios klientės, kurios nevertina kito darbo lai pasigamina pačios norimą darbelį, tuomet ir požiūris į darbą pasikeis biggrin.gif


O dėl miestų skirtumo tai negali būti jokio schmoll.gif nebent labai pigius siūlus Šiauliuose ar kokioj Pabradėj pardavinėja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimka: 27 gegužės 2008 - 14:50
QUOTE(mimka @ 2008 05 27, 15:48)
Labai gera tema  4u.gif
šiaip manau visos savo darbą vertina pagal- užimamą laiką darbui atlikti, medžiagų kainą ir pan.
Geriausia manau kainą derinti su klientais  ax.gif  vistiek maždaug žinai kiek norėtum už vieną ar kitą darbelį, o aišku klientai beveik visada norės mokėti kuo mažiau  lotuliukas.gif

pvz buvau įdėjusi skelbimą i www.skelbiu.lt. už vaikišką kepurytę prašiau 20 lt, tai vienai poniai pasirodė tai baisiai daug  doh.gif  nes ji pareiškė kad tokią galima nunert per 2-3 val.

Taigi paskaičiuokim: minimalus valandinis darbo užmokestis Lietuvoje- 4.85, kepurytei sunaudota siūlų už 5 lt , tai jau 15 lt, tai užsidirbk vadinasi 5 lt  lotuliukas.gif   reik nepamiršt, kad tai MINIMALUS atlygis.

Vieną dalyką žinau- nereikia savęs nuvertinti. Yra taisyklė, kad klientas visada teisus, bet tokios klientės, kurios nevertina kito darbo lai pasigamina pačios norimą darbelį, tuomet ir požiūris į darbą pasikeis  biggrin.gif
O dėl miestų skirtumo tai negali būti jokio  schmoll.gif  nebent labai pigius siūlus Šiauliuose ar kokioj Pabradėj pardavinėja  biggrin.gif


Zinoma, kad dali kainos sudaro zaliava. Tad gal reiketu skaiciuoti atskirai siulu kaina ir darbo, tada klientui bus aiskiau kiek kas kainuoja.

Kazkada buvau mugeje, viena moteryte pardavinejo stebuklingo grozio salius is labai plonytes mocheros, prase apie 70-80 Lt, tai priejusios moteriskes baisiai buvo nepatenkintos tokia kaina. O man pasidare graudu, kad zmogus idejas tiek darbo ir meiles girdi nepatenkintu zmoniu replikas: LABAI BRANGU!!!
Gal pas mumis nevertina visai ranku darbo?

O kas liecia menes, tai as neriu letokai, nors nerti pradejau senokai, neriu apie 15 metu smile.gif Tai ir ivertinti bus sunku.

Paskutini sijonuka zemiau keliu ir platejanti i apacia nuneriau gal per 10-12 dienu. Kiek kitos nertu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo K_margo: 27 gegužės 2008 - 15:04
QUOTE(K_margo @ 2008 05 27, 13:00)
Gal pas mumis nevertina visai ranku darbo?

Būtent, Lietuvoje rankų darbas yra labai nuvertintas. Niekam nerūpi, kiek kainuoja tavo laikas, visi tikisi, kad jie sumokės už siūlus, o tu nersi ar megsi už dyką, nes gi patirsi kūrybinį malonumą biggrin.gif Sovietinis mąstymas irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 27 gegužės 2008 - 15:42
QUOTE(Brooke @ 2008 05 27, 16:41)
Būtent, Lietuvoje rankų darbas yra labai nuvertintas. Niekam nerūpi, kiek kainuoja tavo laikas, visi tikisi, kad jie sumokės už siūlus, o tu nersi ar megsi už dyką, nes gi patirsi kūrybinį malonumą biggrin.gif Sovietinis mąstymas irnesakyk.gif

Na del sovietmeciu galiu papriestarauti, mano mama megzdavo ir tikrai ne uz dyka smile.gif

Bet as manau, kad gal tos kurios pacios neneria ir nemezga, gal neissivaizduoja kiek kainuoja siulai ir svarbiausia kiek laiko uzima nerimas!
Atsakyti
Pritariu,kad siandienines musu damos-pirkejos visai nepaskaiciuoja musu ideto triuso.Jos nori visko grazaus ir pigaus. O tai dazniausia galima isigyti prekybos centruose. doh.gif Kinietisko darbo...Kam joms isigyti vienetinius tikrai kokybiskus musu darbstuolyciu darbus-kurinius, jei gali gauti taip pat NERTUS, MEGZTUS daiktus is prekybos centru.
Bet gerai,kad greta siu pirkeju yra tikrai labai sauniu uzsakoviu,kurios vertina visapusiskai musu ranku darba. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2008 05 27, 16:00)
Zinoma, kad dali kainos sudaro zaliava. Tad gal reiketu skaiciuoti atskirai siulu kaina ir darbo, tada klientui bus aiskiau kiek kas kainuoja.

Kazkada buvau mugeje, viena moteryte pardavinejo stebuklingo grozio salius is labai plonytes mocheros, prase apie 70-80 Lt, tai priejusios moteriskes baisiai buvo nepatenkintos tokia kaina. O man pasidare graudu, kad zmogus idejas tiek darbo ir meiles girdi nepatenkintu zmoniu replikas: LABAI BRANGU!!!
Gal pas mumis nevertina visai ranku darbo?

O kas liecia menes, tai as neriu letokai, nors nerti pradejau senokai, neriu apie 15 metu  smile.gif  Tai ir ivertinti bus sunku.

Paskutini sijonuka zemiau keliu ir platejanti i apacia nuneriau gal per 10-12 dienu. Kiek kitos nertu?



Jo man irgi biški liūdna kai žmonės nevertina kitų darbo unsure.gif

Aš sijoną iki kelių nusineriau per 8 dienas, bet nėriau ne kiekvieną dieną, tai vėlgi, reiktų tada neriant skaičiuoti kiek laiko praleidi prie pačio proceso biggrin.gif nors aišku niekam tu neįrodysi, kad tiek užtrukai ir kad tiek vertas tavo darbas biggrin.gif aš manau, kad jei žmogus (klientas) turi supratimą, tai nereiks ir aiškint kiek atseina padaryt tą ar aną.
Papildyta:
QUOTE(Brooke @ 2008 05 27, 16:41)
Būtent, Lietuvoje rankų darbas yra labai nuvertintas. Niekam nerūpi, kiek kainuoja tavo laikas, visi tikisi, kad jie sumokės už siūlus, o tu nersi ar megsi už dyką, nes gi patirsi kūrybinį malonumą biggrin.gif Sovietinis mąstymas irnesakyk.gif


Aha ir dar nepamiršk nuolaidos padaryt kokios lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(mimka @ 2008 05 27, 17:58)
Jo man irgi biški liūdna kai žmonės nevertina kitų darbo  unsure.gif

Aš sijoną iki kelių nusineriau per 8 dienas, bet nėriau ne kiekvieną dieną, tai vėlgi, reiktų tada neriant skaičiuoti kiek laiko praleidi prie pačio proceso  biggrin.gif  nors aišku niekam tu neįrodysi, kad tiek užtrukai ir kad tiek vertas tavo darbas  biggrin.gif  aš manau, kad jei žmogus (klientas) turi supratimą, tai nereiks ir aiškint kiek atseina padaryt tą ar aną.
Papildyta:
Aha ir dar nepamiršk nuolaidos padaryt kokios  lotuliukas.gif


Na ir mano sijonukas nebuvo nertas diena is dienos, darbe kai turiu laiko prisedu panerti, taip ir uztrukau apie 12 dienu. Dabar neriu skraiste, rasausi laika kiek uztrunku, manau bus tiksliausiai.

Ir vis gi, noretusi suzinoti kiek klientes moka uz vienoki ar kitoki gamini, kiek darbstuoles - mezgejos vertina savo darbus!!!! blush2.gif

Nesikuklinkyte, rasykyte!!!

Jei kazkam tai yra komercine paslaptis, lauksiu asmeniniu zinuciu
Atsakyti
pasisakysiu bigsmile.gif
neisivaizduoju kokius pinigus man turetu moket, kad nerciau kokia suknele kazkam (nors neriu puikiai, bet, jauciu, net sau tingeciau). Kokios 'ananasines' nuo cosmopolitan virshelio uzh dyka neimciau, man turetu gerai uzhmoket, kad apsipuoshciau lotuliukas.gif uzh grazhia, mano vizija atitinkancia, nerta suknyte mokeciau iki kokiu 400 lt unsure.gif

Tokiu vasariniu, nertu tinkliniu kepuryciu..ee..nzn...10 lt gal ir mokeciau...o uzh kokia freeform nerta spalvinga, originalia kepurele 100 lt tikrai nebutu gaila.

visada sakau ir sakysiu, kad geriau dirbti maziau, bet gaminti kruopsciau, originaliau ir parduoti maziau daiktu, bet uz didesne kaina...
tai vat tokie mano pamastymai bigsmile.gif
nevertinu ranku darbo vien todel, kad jis ranku...del manes,- kad ir koju... perku stiliu, minti, ideja, jausma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 05 27, 20:56)
pasisakysiu  bigsmile.gif
neisivaizduoju kokius pinigus man turetu moket, kad nerciau kokia suknele kazkam (nors neriu puikiai, bet, jauciu, net sau tingeciau). Kokios 'ananasines' nuo cosmopolitan virshelio uzh dyka neimciau, man turetu gerai uzhmoket, kad apsipuoshciau  lotuliukas.gif  uzh grazhia, mano vizija atitinkancia, nerta suknyte mokeciau iki kokiu 400 lt  unsure.gif

Tokiu vasariniu, nertu tinkliniu kepuryciu..ee..nzn...10 lt gal ir mokeciau...o uzh kokia freeform nerta spalvinga, originalia kepurele 100 lt  tikrai nebutu gaila.

visada sakau ir sakysiu, kad geriau dirbti maziau, bet gaminti kruopsciau, originaliau ir parduoti maziau daiktu, bet uz didesne kaina...
tai vat tokie mano pamastymai bigsmile.gif
nevertinu ranku darbo vien todel, kad jis ranku...del manes,- kad ir koju... perku stiliu, minti, ideja, jausma  mirksiukas.gif



be komentarų doh.gif blink.gif
aišku kiekvienas turi savo nuomonę, skonį ir sugebėjimus
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 05 27, 20:21)
be komentarų  doh.gif  blink.gif
aišku kiekvienas turi savo nuomonę, skonį ir sugebėjimus

nelabai supratau kas cia nepatiko g.gif bet ishgyvensiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 05 27, 21:56)
pasisakysiu  bigsmile.gif
neisivaizduoju kokius pinigus man turetu moket, kad nerciau kokia suknele kazkam (nors neriu puikiai, bet, jauciu, net sau tingeciau). Kokios 'ananasines' nuo cosmopolitan virshelio uzh dyka neimciau, man turetu gerai uzhmoket, kad apsipuoshciau  lotuliukas.gif  uzh grazhia, mano vizija atitinkancia, nerta suknyte mokeciau iki kokiu 400 lt  unsure.gif

Tokiu vasariniu, nertu tinkliniu kepuryciu..ee..nzn...10 lt gal ir mokeciau...o uzh kokia freeform nerta spalvinga, originalia kepurele 100 lt  tikrai nebutu gaila.

visada sakau ir sakysiu, kad geriau dirbti maziau, bet gaminti kruopsciau, originaliau ir parduoti maziau daiktu, bet uz didesne kaina...
tai vat tokie mano pamastymai bigsmile.gif
nevertinu ranku darbo vien todel, kad jis ranku...del manes,- kad ir koju... perku stiliu, minti, ideja, jausma  mirksiukas.gif

Puikiai pasakyta!!!! thumbup.gif
Tikrai, kartais kojomis geriau gaunasi, kai yra gera galva, nei ranku darbo stampovkes thumbup.gif
Atsakyti