Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

sakykit mergaites o kaip jus si grozi priziurit g.gif tarkim kiek laistot..... nes kazkas maniskei nutiko ir neatseku kas, pradejo kaip ir vysti, kaip ir dziuti, na toks dregnas dziuvimas, sakau gal perlaisciau unsure.gif o gal jai salta siuo metu pas mus tikrai saltoka namuose unsure.gif ir lapai ruduoja-geltonuoja, jetus kaip gaila kad nenumirtu ji verysad.gif
Atsakyti
Lawanda smile.gif as laistau retai(max 1x per savaite),kai visai isdziusta zeme,pas mus namuose vesu,bijau nupudyt.Kol kas ji patenkinta. Viena kita lapa gali numesti "is senatves". Jei daug lapu geltonuoja-per slapia, per salta arba per sausa. Jei zeme labai slapia-statykit ant laikrasio-bet dali pertekliaus popierius sugers,vis bus geriau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo campanula: 25 rugsėjo 2008 - 13:30
nu ner ji slapia g.gif ir laistau tikrai ne daugiau kaip 1 karta per savaite, bet va pastebejau siandien toki maziuka voratinkli ant zemiu arciau stiebo, gal ja uzpuole kas, kokie nors kenkejai, apziurejau lapus nu nieko, blim nebezinau ka daryt, o gal persodint, mat ji pirkta kazkur pries 3 men. bet dar vis nesiryztu persodint is parduotuvines zemes, bijau tokiu saltu oru liest blush2.gif
Atsakyti
Mano pirkta prieš mėnesiuką nepilną, persodinau iškart, tai taip sparčiai ūgtelėjo, ir jau turėtieji pumpurėliai paaugo, tuoj skleistis pradės, oi kaip nekantru laukti. thumbup.gif
Atsakyti
nu persodinau saviske,nukirpau visus nudziuvusius stiebus, lapus, tai ziuresim kaip cia bus dabar, ar prades zaliuot unsure.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif šiandien laistydama gėles apžiūrėjau savo sundavilę, ir vaje blink.gif radau jog apipuolusios voratinklinės erkutės verysad.gif
patarkit ką dabar daryti, bijau kad kitų gėlių neužkrėstų ir kuo dabar purkšti
g.gif
Atsakyti
Taip, sundaviles labai mėgsta voratinklinės erkės. dėl to ir gelsta, bei krenta lapeliai. Reikia nupurkšti fitovermu ar neemazaliu. Dar tinka vermiteksas. Žodžiu, senukuose reikia paklausti ką turi nuo voratinklinės erkės. Tik nepamirškite po kokių 5 dienų pakartotinai nupurkšti.
Aš savo šiandien jau nupurškiau ax.gif
Atsakyti
pasirodau kokia pas mane smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Tikra gražuolytė.
Manoji mažylė ko tai lapukus nugeltonina ir meta, jau keturių netekom, gal persodinimas netiko o gal taip jai reikia. g.gif
Atsakyti
Mergaitės, man toks įtarimas kyla, ar tik ne 2 temos ta pačia tema yra atidarytos g.gif Nu gal man vaidenasi g.gif, bet aš tikrai rašiau, kad mandevilas (sundaviles)puola voratinklinės erkutės. doh.gif doh.gif Va, ko gero kita tema ir pavadinta sundavilės. O gėlės tai tos pačios.
Taigi, voratinklinių erkių užpultų gėlyčių lapai irgi gelsta ir krenta. Bet jei ir pūsta lapeliai, tai ne nuo erkės... Aplamai, jei patalpoj vėsu, reikia labai retai laistyti, kad neįsimestų puvinys.
Atsakyti
aha jau senokai pastebejau,kad dvi temos yra apie ta pacia gelyte....praejusia ziema maniske buvo amarai uzpuole,purskiau actara - padejo....buvo numetusi visiskai visus lapelius,pavasari graziai atsigavo ...dabar maniskes dar abi lauke ir kol kas sveikos ir gausiai zydi wub.gif bijau ziemos,nes galvoju vel kambary jas skriaus amarai unsure.gif
Atsakyti
Pas mus jau per šalta lauke g.gif , o be to, iš šalto lauko parnešus į šildomas patalpas, augalui vėl stresas. Mane labiausiai neramina tas sąlygų pakeitimas.
Maniškė jau beveik nustojo žydėti, bet pradėjo stipriai augti bigsmile.gif Matysim kaip seksis žiemoti cool.gif
Atsakyti