Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

QUOTE(išdykėlė @ 2008 09 08, 20:15)
Ir mano gėlytė štai tokia

nu grazuole, nu dar nemaciau jos gyvai, bet visur jos ieskau ax.gif
o orchidejas, kaip graziai susistacius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 09 08, 21:09)
nu grazuole, nu dar nemaciau jos gyvai, bet visur jos ieskau ax.gif
o orchidejas, kaip graziai susistacius wub.gif

Aš pavasarį pirkau Kaune geležinkelio turguj ax.gif
O orchidėjas taip patogiau nešioti (vienu kartu daugiau nusinešu)ir palanges apsaugau blush2.gif
Atsakyti
Isigijau praeita rudeni zydincia.Po to nustojo zydeti,taip iki dabar nei vieno ziedo....... kodel?
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2008 09 08, 22:19)
Aš pavasarį pirkau Kaune geležinkelio turguj ax.gif
O orchidėjas taip patogiau nešioti (vienu kartu daugiau nusinešu)ir palanges apsaugau  blush2.gif

tai vat ir sakau, kad sitam TRG kaime nera, reik po didmiescio uzkampius ieskoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dacor @ 2008 09 08, 22:36)
Isigijau praeita rudeni  zydincia.Po to nustojo zydeti,taip iki dabar nei vieno ziedo....... kodel?

Dar tas diedukas patarė štai ką bigsmile.gif : norint kad gausiau žydėtu reikia augaliuką apgenėti kad daugiau šakotusi, tada ir žydi gausiau, dažniau.
Kiek tos tiesos gal mergaitės turinčios jau patirties daugiau ką parašys.
Papildyta:
QUOTE(Jasmin @ 2008 09 08, 21:57)
(o labai tikiuosi gal per Šiaulių miesto dienas tas diedukas kur Sigutė minėjo pas mus atvažiuos  ax.gif  biggrin.gif )

Tikiuosi kad atvyks ir pas jus, jei visų "neištargavojo" , nes abi šventės dienas prie jo eilutė tysojo... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2008 09 09, 07:53)

Tikiuosi kad atvyks ir pas jus, jei visų "neištargavojo" , nes abi šventės dienas prie jo eilutė tysojo... lotuliukas.gif


tai dabar kaip patrakusi tas dvi dienas po šventę lakstysiu dieduko ieškodama bigsmile.gif
o štai maniškė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jasmin @ 2008 09 09, 11:03)
tai dabar kaip patrakusi tas dvi dienas po šventę lakstysiu dieduko ieškodama  bigsmile.gif
o štai maniškė
user posted image




labai gražu thumbup.gif

O kaip genėti?
Atsakyti
Mano mandevila tai visai neblogai laikosi,nekarpau,nes ji pati sakojasi.Laikau ant siaures rytu palanges lauke,saikingai palaistau.Ypac atsigavo,kai persodinau is durpes i juodzemi.
vat taip neseniai atrode
Atsakyti
Jūsų gražuolės tiesiog nuostabios, dabar dar labiau laukiu savo užaugant.
QUOTE(Jasmin @ 2008 09 09, 10:03)
tai dabar kaip patrakusi tas dvi dienas po šventę lakstysiu dieduko ieškodama  bigsmile.gif

Jei nori dieduko foto atsiūsiu į AŽ, kad žinotum ko jieškoti. lotuliukas.gif
QUOTE(Lietuva @ 2008 09 09, 17:58)
O kaip genėti?

Kaip paaiškino kad po peržydėjimo praėjus kuriam laikui išaugina liaunuas strėles, kaip ir ūsus juos prikirpti po kas antro žydėjimo.
Mergaitės tai tiek ką aš išgirdau iš to dieduko. bet jei to ir nedarote o jūsų gėlytės auga, žydi vadinasi ne būtinai to daryti.
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2008 09 09, 20:55)
Jūsų gražuolės tiesiog nuostabios, dabar dar labiau laukiu savo užaugant.

Jei nori dieduko foto atsiūsiu į AŽ, kad žinotum ko jieškoti. lotuliukas.gif

Kaip paaiškino kad po peržydėjimo praėjus kuriam  laikui  išaugina liaunuas strėles, kaip ir ūsus juos prikirpti po kas antro žydėjimo.
Mergaitės tai tiek ką aš išgirdau iš to dieduko. bet jei to ir nedarote o jūsų gėlytės auga,  žydi vadinasi ne būtinai to daryti.



tai pas mane tokie ūsai yra (tikrai ne kaip atrodo)


user posted image

bet kirpti kažkaip bijau ir nežinau kaip.

Pirkau žydinčią, po persodinimo numetė žiesus ir po to vėl sukrovė, žydėjo. Dabar jau senai po žydėjimo, tai kaip ir gaunasi po 2-iejų žydėjimų ir reikėtų kirpti.

Ar tiesiog nurėžti viršūnes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 09 rugsėjo 2008 - 20:20
QUOTE(Lietuva @ 2008 09 09, 21:18)
bet kirpti kažkaip bijau ir nežinau kaip.
Ar tiesiog nurėžti viršūnes?
user posted image

Jei tai būtų mano augaliukas pasielgčiau taip, bet tai nereiškia jog taip turi daryti, čia tik mano pasamprotavimas. (pažymėjau padidinus foto matosi ). Ką manote kitos mergaitės, kaip teisingiau pasielgus.
Man dabar besidomint šiuo augalu aišku tik vieną, jog jį galima visaip formuoti, ir kaip gražų kompaktišką krūmelį ir kaip vijoklinį besisukantį apie lankelį.
Atsakyti
galima jas apgenet,bet nebutina...as raudonajai sundavilei pavasari tik negyvas sakutes apkarpiau (kaip jau minejau,labai sunkiai ziemojom) siaip sveika augaliuka kazkaip man gaila karpyt ax.gif
Atsakyti