Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

QUOTE(Lietuva @ 2008 09 07, 19:12)
Yra, yra. bent Vilniuje žinau tiksliai kelias vietas, kuriose yra raudonų (tokių kaip mano).

nu viena Lazdynuose, o kita kur viecike g.gif
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2008 09 06, 17:11)
user posted image

oho bigsmile.gif
šita gėlytė tai tikras atradimas man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 09 08, 00:43)
nu viena Lazdynuose, o kita kur viecike g.gif


biggrin.gif
Kita centre (bet ten dvigubai brangiau)
Atsakyti
Kam būtų galimybė nuvykti į vietą ten pardavinėja už savikainą daugelį augalų.
Atsakyti
Ir mano gėlytė štai tokia
Papildyta:
Vasarą ji praleido lauke, o prieš pora savaičių parsinešiau namo. Kelias šakutes bandau padauginti - žiūrėsim kaip seksis tongue.gif Tikimybė maža, nes dauginti auginiais reikėtų pavasarį, bet ... pažiūrėsim blush2.gif Rožės prigijo žiemą, gal sundavilė prigis rudenį lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 08 rugsėjo 2008 - 19:10
QUOTE(išdykėlė @ 2008 09 08, 20:15)
Ir mano gėlytė štai tokia

wub.gif grazute tavo gelyte,isigijai tik si pavasari ar perziemojo ji jau pas tave 4u.gif

Papildyta:
as tai saviskiu dar nenesiu greit i vidu...na priklauso koks ruduo bus
Atsakyti
cia mano raudonoji- pernykste sundavile ax.gif ne tokia vesli kaip rozine,bet kai as ja praejusiais metais pirkau visai kitaip atrode

user posted image

user posted image
Atsakyti
Isdykele, na ir gerai čia sugalvojus esi taip gražiai padaryta sąlygos vytis į viršų ratu thumbup.gif O grožis gėlės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Wolke ir tavo Mandevila - super.


mano lygiai tokia pati spalva kaip jūsų - raudona raudona.

Tik dar nežinau kada tokį lygį pasieks kaip jūsiškių g.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2008 09 08, 20:15)
Kelias šakutes bandau padauginti - žiūrėsim kaip seksis  tongue.gif Tikimybė maža, nes dauginti auginiais reikėtų pavasarį, bet ... pažiūrėsim blush2.gif

Mugėje kaip pirkom domėjomės jų dauginimu, tai diedukas pasakojo jog dauginti galima visais metų laikais, bet geriausia pavasarį. Tik reikia imti jau sumedėjusį, ar pradėjusį medėtį auginuką su dviem porom lapukų, pamerkti į vandenį 10- 20 min, kad išbėgtų "pienas " iš to stiebuko, po to pasodinti į durpę ir užvošti kad ir stiklainiuku, laistyti, ir kartas nuo karto pravėdinti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2008 09 08, 20:18)
Mugėje kaip pirkom domėjomės jų dauginimu, tai diedukas pasakojo jog dauginti galima visais metų laikais, bet geriausia pavasarį. Tik reikia imti jau sumedėjusį, ar pradėjusį medėtį auginuką su dviem porom lapukų, pamerkti į vandenį 10- 20 min, kad išbėgtų "pienas " iš to stiebuko,  po to pasodinti į durpę ir užvošti kad ir stiklainiuku, laistyti, ir kartas nuo karto pravėdinti. g.gif

Aišku kad niekas nedraudžia dauginti mirksiukas.gif (juokauju) , tik žiemą paprastai augalai ilsisi, todėl daug prasčiau arba ir visai nesišaknija.
Atsakyti
na ir aš neatsilaikiau doh.gif prieš tokius žiedus
pirkau raudoną Šiauliuose Bauhof parduovėje (pradžioje kainavo 36 Lt, dabar pirkau už 21,99 Lt), rytoj įkelsiu nuotraukytes,
bet pažiūrėjus nuotarukas jūsų rožinių sundavilių wub.gif wub.gif wub.gif nesusilaikysiu jei rasiu (o labai tikiuosi gal per Šiaulių miesto dienas tas diedukas kur Sigutė minėjo pas mus atvažiuos ax.gif biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2008 09 08, 19:29)
wub.gif grazute tavo gelyte,isigijai tik si pavasari ar perziemojo ji jau pas tave  4u.gif
Papildyta:
as tai saviskiu dar nenesiu greit i vidu...na priklauso koks ruduo bus

Taip, pirkau pavasarį ax.gif Kai pamačiau tavo foto (rodos namo aplinkoj) susižavėjau tongue.gif . Labai spalva patiko wub.gif
Bepigu tau laikyti lauke, kai pas jus daug šilčiau, o pas mus jau praneša vėsias naktis. Paskui sunkiai prisitaikys prie kambario sąlygų. g.gif
Atsakyti