Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

štai kaip vejasi aukštyn


http://img411.images...20080825oi1.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 25 rugpjūčio 2008 - 09:38
Sundaville kas tai per gėlytė ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cimicimiliukuku: 06 rugsėjo 2008 - 13:45
cia apie ta gelyte daugiau kalbama...tik dabar kazko visos sios gelytes augintojos nutilo unsure.gif kaip auga jusu sundavilles - mandevilles - pasidziaukim kartu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2008 08 25, 11:36)



Sako ši tema pritilo.... na taip. Bent pas mane nežydi, o tik vejasi aukštyn kopetėlėm. Tai nėra ką ir parodyti. taip bijau žiemos. Sako jos lepios, sunkiai ištveria sausą kambarių orą. Tikiuosi, kad išgyvensim.


Kita tema, bet apie tą patį 4u.gif

http://www.supermama...howtopic=259306
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 06 rugsėjo 2008 - 15:44
user posted image

maniske grazuole ax.gif cia siuometine -rozine,kai gavau dovanu po keletos dienu ja persodinau,nenumete nei vieno lapelio,o dabar zydi labai gausiai wub.gif pernykste-raudona,ne tokia vesli,bet zydi irgi wub.gif (padarysiu foto -pasirodysim)
baiminuosi irgi ziemos unsure.gif nes maniskes visa vasara tai lauke stovi,praejusia ziema gerokai suvargo mano raudonoji sunadavile unsure.gif
Atsakyti
Sveikos šio kerinčio grožio augintojos ! wub.gif
Taip jau gavosi jog šia gėlytę aš pirma nusipirkau, o tik tada gryžusi iš mugės ėmiau jieškoti kas tao per gražuolė. Tiesa pavadinimą pardavėjas užrašė ant vazonėlio Mandevilla - Sundaville , Tai ir temą lengvai radau.
Pirkau miesto šventės mugėje, augaliukas dar nedidukas, vos pora šakelių teturi, bet yra lyg ir žiedukų užuomazgos, aš už savajį mokėjau 10 litukų, pasirinkimas augalų didumo buvo įvairus, tad ir kainų buvo net 80Lt už didelį žiedais aplipusį augalą. Pardavėjas sakė jog atvyko iš <Kauno raj, Zapyškio medelyno >.
Manau pavyks man su jūsų pagalba jį prisijaukinti. Paskutinė foto jau maniškė namuose. mirksiukas.gif
Mugėje padariau kelias foto, akim paganyti.
user posted image..user posted image,,user posted image..

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sigute***: 06 rugsėjo 2008 - 17:16
Sigute, aš irgi taip pat nusipirkau pirma, po to aiškinausi kas tai? Tiesiog pamačiau tą gėlę ir neužmigau kaip apie ją galvojau. Kitą dieną nusipirkau. Žydinčia, bet nedidukę. Kainavo 45 lt. Man tai jų kainos neraliai didelės doh.gif
Mano pirktos nuotrauka 1 psl.
Lietuvoje kiek mačiau yra tik raudonos ir rožinės, bet būna pasaulyje ir baltų wub.gif
Arba kas turi baltas tyli ir nesako schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2008 09 06, 19:30)
Tiesiog pamačiau tą gėlę ir neužmigau  kaip apie ją galvojau. Kitą dieną nusipirkau.

O aš pamačiusi tą dėdę tarp nuostabiai ryškių žiedukų nutariau paklausti kas tai per grožybė, bet niekaip negalėjau prieiti, buvo tiesiog apsuptas norinčių pirkti pirkėjų. O kaip jai priėjau, atsitraukti nenusipirkusi neeebegalėėėjauuu lotuliukas.gif Toks jau mano charakteris, patinka perku, jei ne net nežiūriu. Čia ir dabar sprendžiu .doh.gif
Padėsit man auginti?
Dabar galvoju, ji pasodinta tokioje durpėje, ar nereiktų man jos persodinti, Bet ji turi pumpurėlius?
O kaip dėl laistymo, ji drėgmę mėgsta?
Bukite geros papasakokit daugiau kaip ją prižiūrite. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2008 09 06, 20:04)
O kaip dėl laistymo, ji drėgmę mėgsta?

laistyti saikingai mirksiukas.gif
Papildyta:
as tai persodinciau...zinoma tu durpiu nenukrapstyk,nusipirk kambarinem gelem skirtu zemiu ir siek tiek dadek ,jei puodas kiek didesnis bus - bijau kazka perdaug ir patarinet,kad nelikciau paskiau kalta,jeigu persodinta gelyte neisgyventu ax.gif
Atsakyti
nu cia tai grozis gelyciu wub.gif wub.gif bet tokiu niekad nemaciau pirkt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2008 09 06, 21:11)
as tai persodinciau...

Ačiū už pasidalintas mintis. mirksiukas.gif
Tą ir padariau, šaknelių pilnas vazonėlis, nes buvo įkurdintas visiškai mažyčiame induke. Dabar pasodinau į didesnį, kad iki pavasario būtu "sotus" augaliukas purioje, lengvoje žemėje su geru drenažo sluoksniu. O kaip su tręšimu žiemą?
Beja šiandien bevaiksčiojant toje pat mugėje buvo ir rūžavų Sunsavillių, tai pat labai gražiai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(SKristina27 @ 2008 09 07, 16:28)
nu cia tai grozis gelyciu wub.gif  wub.gif bet tokiu niekad nemaciau pirkt schmoll.gif



Yra, yra. bent Vilniuje žinau tiksliai kelias vietas, kuriose yra raudonų (tokių kaip mano).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 07 rugsėjo 2008 - 18:12