Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

QUOTE(daryti pamokas @ 2016 07 10, 19:28)
o gal kas kokia sakele galetu pasidalinti vilniuje gali buti ir siauliuose dekui...


Aš gyvenu Kėdainiuose labai toli sakau jei tureciau padovanočiau man negaila smile.gif
Atsakyti
Prieš porą mėnesių nusipirkau Maximoje nukainuotą. Atsidėkojo žiedu wub.gif
user posted image
Sundaville
Atsakyti
Raudonoji labai patiko, tai iš kelionės parsitempiau ir geltoną. Nebuvau įsitikinus, kad pavyks sėkmingai parvežti. Nors tik viena šakelė, bet žiedai didžiuliai wub.gif
user posted image
Mandevilla
Atsakyti
papasakokite kaip paruosti sita gele ziemai? 4u.gif nes kai parnesiau is balkono pries gera menesi tai tik lapus meto ir skursta..
Atsakyti
QUOTE(Rimmuse @ 2016 09 24, 23:45)
Raudonoji labai patiko, tai iš kelionės parsitempiau ir geltoną. Nebuvau įsitikinus, kad pavyks sėkmingai parvežti. Nors tik viena šakelė, bet žiedai didžiuliai  wub.gif
user posted image
Mandevilla

O kaip geltonos kvapas? Man nepatiko. Gal ne visos geltonos nemaloniai kvepia.
Atsakyti
QUOTE(Daisoja @ 2016 10 18, 09:48)
O kaip geltonos kvapas? Man nepatiko. Gal ne visos geltonos nemaloniai kvepia.

Nesužavėjo schmoll.gif Bet nelabai intensyvus, o kabėjo balkone, tai nelindau uostyti ir nesijautė. Užtai žiedai labai patiko wub.gif Jeigu pavyks išsaugoti per žiemą ir kitąmet smarkiai sužydės - žiūrėsim. Nes dabar iki šiol žydi po 1-4 žiedus. Tiesa, parnešus į kambarį, pradėjo mesti lapus
Atsakyti
Mano irgi meta lapus, gal per sausas oras, gal vandeniu lapus kas kazkiek laiko apipurksti?
Atsakyti

Sunku pasakyti :hmm:  Mano parneštos į kambarį: viena iki šiol žydi (raudona), kita numetė visus iki paskutinio lapo (geltona). Pakabintos buvo šalia

Atsakyti
Dieviška, buvau prieš kokius metus ar du iš ermitažo nusipirkusi jau gerokai nuaugusią ir žydinčią, buvo žiema, taip džiaugiausi, bet kažkas labai napatiko, dabar nebepamenu ar persodininėjau ar ne, bet labai greitai nunyko ir pražuvo taip ir likau nesupratusi. Pas mus jos dar pakankamai retai sutinkamos. Jeigu kas turėtų atliekamą šią gražuolę "DIPLADENIA OPALE CITRINE" labai norėčiau įsigyti. wub.gif wub.gif wub.gif

[quote=xxkamane,2014 03 26, 11:39]
NUostabi, spalva... wub.gif
o maniškes tik pirmieji ziedai, nors ji pas mane dydziule, bet dar "skupai" dalima ziedelsiu.

Atsakyti
gal kas turi parduoti sita grozi?mandevilla ar sundaville???
Atsakyti

Sveikos, gal galėsit pasidalinti patirtimi ir patarti...Nusipirkau "Mandevilla Opale Citrinu" prieš porą savaičių. Buvę žiedai labai greitai nukrito...Turi užmezgusi naujų pumpurų, bet vietoj to, kad pražydėtų jų viršūnėlės ruduoja...Ir lapai gelsta/ruduoja ir nukrenta. Laistau tiek, kad žemė būtų drėgna, bet ne šlapia, vazonėlyje vandens nepalieku, apipurškiu lapus vandeniu, patrešiu kartą per savaitę trąšomis, skirtomis žydinčioms gėlėms...Kodėl ji vis tiek nori nunykti? Ką reikėtų daryti kitaip? :hmm: 

Atsakyti
Turiu aš baltą ir raudoną mandevillas. Baltą galbūt parduosiu kažkada vasarą, kai atsigaus. Joms reikia labai daug saulės, geriausia pietinė palangė, vasarą ir rudenį geriausiai auga lauke, o auginant namuose jos skursta. Kiekvieną kartą atėjus šaltiems orams įnešu jas į vidų, įnešus žydėjimas greitai pasibaigia, pradeda mesti lapus, ypač šildymo sezonu, tad jas reikėtų vis apipurkšti vandeniu ir nepersistenkti su laistymu šaltuoju metu. Laistau gausiai, bet gana retai, kai gerokai pradžiūna žemė, kas kokias 2 savaites. O praėjus šalčiams, kai jau galima nešti jas laukant, tada jos iš karto atsigauna, apsilapuoja, prikrauna žiedų ir visą vasarą bei rudenį žydi smile.gif vasaromis, jei karšta, kartais palaistau, bet dažniausiai užtenka lietaus.
Atsakyti