Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

Sveikos augintojos smile.gif
Kaip jusu grazuoles pasitinka pavarasi? Kaip perziemojo ir kokiomis salygomis?
Savosios siais metais nenesiau i rusi ziemoti, tai pavyko taip ant palanges visa ziema pragyventi. Numete keleta lapeliu, bet visumoje puikiai praziemojo.
Atsakyti
mano siemet irgi gyveno kambaryje bet ko tai labai suvargo, apmire, nudziuvo beveik visa, tai praktiskai atzelineja is naujo is apacios, bet gyva.
pernai nesiau i rusi, bet irgi sunkiai perziemojo. bet per vasara buvo davusi labai didelius uglius ir ziedais dziugino
Atsakyti
Sveikos smile.gif turiu ir šią gėlytę, gavau pavasarį dovanų, per vasarą labai daug ir gražiai žydėjo, stovėdavo lauke vazone smile.gif Rudenį parsinešiau į kambarį ir numetė visus lapus... pasižiūrėjau, neišdžiūvus, gyva, jau yra sumedėjusių šakelių, bet visiškai be lapų.. čia labai blogai ar per žiemą taip ir turi buūt? 4u.gif būčiau dėkinga už atsakymą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(seteriuke @ 2016 01 12, 12:02)
Sveikos smile.gif turiu ir šią gėlytę, gavau pavasarį dovanų, per vasarą labai daug ir gražiai žydėjo, stovėdavo lauke vazone smile.gif Rudenį parsinešiau į kambarį ir numetė visus lapus... pasižiūrėjau, neišdžiūvus, gyva, jau yra sumedėjusių šakelių, bet visiškai be lapų.. čia labai blogai ar per žiemą taip ir turi buūt?  4u.gif  būčiau dėkinga už atsakymą  blush2.gif


Tas pats ir pas mane šiemt - numėtė visus lapus. Tai nukarpiau ir lauksiu pavasario, matysiu kaip bus. Palaistau po truputį, kad šaknys neišdžiūtų.
Ankstesniais metais turėdavau kur ją vėsiau patalpint, tai nemesdavo lapų, prisiaugindavo tokių siūlinių ūgliukų... O šiemet jai beliko vietos tik kambary, tai matyt per karšta iš kiemo atneštai g.gif Nors kaip tik žydėjimas buvo vėlyvas, tai iš pradžių džiugino žiedais wub.gif
user posted image
Labai tikiuosi, kad pavasarį atžels ir išleis naujus lapus, nelabai betikiu tik kad sužydės taip, kaip šiemet...
Atsakyti
Pas mane irgi daug buvo tų ugliukų išleista aš juos apkarpiau smile.gif dabar pažiūrėjau tai lyg ir lidžia naujus lapelius, labai tikiuosi kad atžels smile.gif labai graži man ji smile.gif) pavasarį mėginsiu ieškoti kitokių spalvų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2016 01 12, 11:54)
Tas pats ir pas mane šiemt - numėtė visus lapus. Tai nukarpiau ir lauksiu pavasario, matysiu kaip bus. Palaistau po truputį, kad šaknys neišdžiūtų.
Ankstesniais metais turėdavau kur ją vėsiau patalpint, tai nemesdavo lapų, prisiaugindavo tokių siūlinių ūgliukų... O šiemet jai beliko vietos tik kambary, tai matyt per karšta iš kiemo atneštai  g.gif  Nors kaip tik žydėjimas buvo vėlyvas, tai iš pradžių džiugino žiedais  wub.gif
user posted image
Labai tikiuosi, kad pavasarį atžels ir išleis naujus lapus, nelabai betikiu tik kad sužydės taip, kaip šiemet...


OHO KOKS GROŽIS KAIP ŠITOS NORĖČIAU bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Turbūt sunku jas auginti ir išauginti tokias gražias
Atsakyti
HELP help.gif help.gif help.gif
Nupirko man maniskis sia gele nes labai norejau, bet nepaaikino jam kaip priziuret..lyg ir priziuriu ja kaip ir kitas geles, bet pradejo ji man ziedus ir net pumpurus mest cray.gif

kas jaui gali nepatikti? laikau balkone kur saule vakarine buna, laistau kaip isdziuna zeme..gal ja reikejo persodint? bet zydincios nenorejau...
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2016 06 30, 14:18)
HELP help.gif  help.gif  help.gif
Nupirko man maniskis sia gele nes labai norejau, bet nepaaikino jam kaip priziuret..lyg ir priziuriu ja kaip ir kitas geles, bet pradejo ji man ziedus ir net pumpurus mest  cray.gif

kas jaui gali nepatikti? laikau balkone kur saule vakarine buna, laistau kaip isdziuna zeme..gal ja reikejo persodint? bet zydincios nenorejau...


Mėgsta trąšas, bet jei ką tik pirkta - gal ir nereikia tręšti.. Laistymo režimą reikia labai gerai sureguliuoti, nes jeigu tik žemė bent kiek padžiūna ar permirksta - pradeda gelsti lapai. Kiek pastebėjau, ji nemėgsta sąlygų pasikeitimo - jei pvz. iš kambario išneši į lauką ar atvirkščiai, pasikeičia šviesos ir šilumos kiekis - irgi geltonuoja. Tai gali būti pas Jus toks atvejis, jei pvz. parduotuvėje buvo laikyta kitokiomis sąlygomis...

O aš norėčiau paklausti, ar kam pavyksta šitą gėlę pasidauginti? Mano krūmas jau senas, nelabai benori augti, norėčiau užsiauginti jauną krūmelį, bet kiek kokiais būdais bebandau įšaknydinti - nu niekaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2016 07 01, 11:45)
Mėgsta trąšas, bet jei ką tik pirkta - gal ir nereikia tręšti.. Laistymo režimą reikia labai gerai sureguliuoti, nes jeigu tik žemė bent kiek padžiūna ar permirksta - pradeda gelsti lapai. Kiek pastebėjau, ji nemėgsta sąlygų pasikeitimo - jei pvz. iš kambario išneši į lauką ar atvirkščiai, pasikeičia šviesos ir šilumos kiekis - irgi geltonuoja. Tai gali būti pas Jus toks atvejis, jei pvz. parduotuvėje buvo laikyta kitokiomis sąlygomis...

O aš norėčiau paklausti, ar kam pavyksta šitą gėlę pasidauginti? Mano krūmas jau senas, nelabai benori augti, norėčiau užsiauginti jauną krūmelį, bet kiek kokiais būdais bebandau įšaknydinti - nu niekaip  g.gif

O as galvoju kad nedalaistau gal.. g.gif nes zeme buna buna pas mane padziuvus, kita vertus bijau nupudyt, o ir salygos keiciasi jai, nereikia net nesiot is balokono i kambari, cia viena savaite silta kaip tropikuose, kita savaite vėsu..
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2016 07 01, 13:45)
O aš norėčiau paklausti, ar kam pavyksta šitą gėlę pasidauginti? Mano krūmas jau senas, nelabai benori augti, norėčiau užsiauginti jauną krūmelį, bet kiek kokiais būdais bebandau įšaknydinti - nu niekaip  g.gif


As pasidauginau jauna sakele pamerkus vandeni. Ilgai ji ten mirko, koki menesi, jei ne daugiau, bet isleido saknis. Tada i vazoneli ikisau ir auga.
Atsakyti
QUOTE(karile_23 @ 2016 07 08, 23:07)
As pasidauginau jauna sakele pamerkus vandeni. Ilgai ji ten mirko, koki menesi, jei ne daugiau, bet isleido saknis. Tada i vazoneli ikisau ir auga.


Gal ir ne į tema bet aš tokiu pat būdu dauginu pinigų medzius (lot. zamioculcas, zamiifolia) Ir pas mane auga nesustodamas. smile.gif
Atsakyti
o gal kas kokia sakele galetu pasidalinti vilniuje gali buti ir siauliuose dekui...
Atsakyti