Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

QUOTE(evers @ 2014 03 20, 20:42)
štai jau žydi....


Nuostabi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2014 03 20, 18:42)
štai jau žydi....

Spalva nuostabi, pirmą kartą tokią matau.
Gal kas flensiuką turi parduoti tokios geltonos spalvos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Superiukas ! Tokio grozio dar neteko reget 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
geras kokia ankstyva, o kokia spalva ryski
as turiu avietines spalvos ziedais
mielais susikeisciau sakelemis arba isdaigintomis.
Atsakyti
merginos nepykite kam neatrašiau,papraščiausiai nesitikėjau sulaukt tiek prašymų,šakeliu dabar pasiūlyti neturiu,nes tokios laibos visos yra šiuo metu..
Atsakyti
Graži wub.gif Pernai turguje šitų geltonų mačiau, bet pinigų pagailėjau. Nuo seno turiu baltą, bet ten dipladenija, nes tikra vijoklė ir "riebesnė", pernai bandžiau perfliansuoti, nunyko abu daigai. Gerai kad motininę išsaugojau, gal šiemet pavyks.
Atsakyti
Gal patarsite> ar galima karpyti jaunu ugliu virsuneles, kad augalas butu tankesnis ir veslesnis? Ar zydes taip nukarpyta gele? Aciu
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2014 03 20, 18:42)
štai jau žydi....
bigsmile.gif
user posted image
user posted image

NUostabi, spalva... wub.gif


o maniškes tik pirmieji ziedai, nors ji pas mane dydziule, bet dar "skupai" dalima ziedelsiu. ax.gif
[attachmentid=231681]
Atsakyti
QUOTE(Apelsina @ 2014 03 26, 01:58)
Gal patarsite> ar galima karpyti jaunu ugliu virsuneles, kad augalas butu tankesnis ir veslesnis? Ar zydes taip nukarpyta gele? Aciu


Aš apkarpau - tai pernai žydėjo, tiesa kiek vėliau, tai gal ir susiję g.gif
Gal atsakys kas labiau išmano...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikis5: 26 kovo 2014 - 10:57
Pas mane kraupus vaizdas, kazin ar ji sulauks, kol i lauka reikes nesti..... doh.gif Jei isgyven, tai rudeni nesiu i rusi, nes namie tik vaizda gadina, tokia nemaza, nera kur deti baisi visa....
Atsakyti
Laba, noriu mamai nupirkt Mandevila, kur patartumet vilniuje ?
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2014 03 20, 19:42)
štai jau žydi....
bigsmile.gif
user posted image
user posted image

Vakar tokią įsigyjau wub.gif
Tai dabar ieškau, kaip ją prižiūrėti. Šakelės nedidelės tik dvi, vazonas platokas, ko gero persodint nereikia, bet nepatinka papelijęs viršutinis žemės sluoksnis, tai gal reiktų persodint g.gif
Atsakyti