Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

gal kas pasidalins patirtimi, kaip sia gele dauginat?
bandziau nukirpta usa kist i dregna zeme, bet nieko.. nudziuvo ir tiek..
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2014 02 25, 09:17)
gal kas pasidalins patirtimi, kaip sia gele dauginat?
bandziau nukirpta usa kist i dregna zeme, bet nieko.. nudziuvo ir tiek..

reikia virsunele su 4 lapeliais nusikirpti ir i zemes pasodinti bet teks ilgai laukti apie 4-6 savaites kol sakneles isleis tik nepamirskite vis palaistyti 4u.gif as taip jas pasidauginu smile.gif
Atsakyti
Sveikos mandevily augintojos, as antrus metus auginu ta grozi, audona ax.gif
perziemoji ji pas mane tfu tfu puikiai, isikerojo labai daug usu, bet geliu nesimato, pernai zydejo, atnesus namo nemete pumpurus ir likusius ziedus, persodinau i didesni vazona, jai beros patiko tik ji auga i ugi o zydeti schmoll.gif
ar ji tik vasara zydi?
Atsakyti
Buvau po Kaledu Amsterdame tai jos stovi laukia vazonuose, net arciau priejau paziuret. Ir su lapais ji buvo,tik lapai nelabai grazus. Ir lyja daznai Amsterdame.Ir kas idomu didele ji buvo kikiu 2 metru atzalos.
Atsakyti
lauke jos ten??? o kokia temperatura tada buvo?
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2014 02 25, 09:17)
gal kas pasidalins patirtimi, kaip sia gele dauginat?
bandziau nukirpta usa kist i dregna zeme, bet nieko.. nudziuvo ir tiek..


Prilenkite grazesne saka prie zemes, bet tokia jaunesne, bet ne siumete ir apipilkite zememis, po kurio laiko, zinoma, negreitai, isleis saknis. Man taip viena pati pasidaugino, nusviro saka, nuo laistymo apsitaske zememis, o po kiek laiko, ziuriu, jau saknis turi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2014 02 26, 07:33)
lauke jos ten??? o kokia temperatura tada buvo?

nu buvo 7 koki, bet turbut buvo ir vesesniu dienu.Bet manau kas gyvena prie juros gal ir augtu lauke.As tai kambari laikau,tik jis mazai sildomas
Atsakyti
QUOTE(daiveee @ 2014 01 31, 20:49)
sveiki,
Iš Kaimo gal galetum kada pavasari pasidalint kokia atzala baltos mandevilos,noriu isigyt balta  ,ir dar berods geltonu buna,tiesa mandevilomis vadina atrodo tik raudonas.

matau krastietes esam bigsmile.gif .Gal Marijampolej lankotes ?Noreciau ugliuko ax.gif 4u.gif .Pasakisko grozio augalas thumbup.gif
Atsakyti
Taip lankaus ,ir dažnai,parasykit i až,susitarsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daiveee @ 2014 03 12, 23:31)
Taip lankaus ,ir dažnai,parasykit i až,susitarsim smile.gif

Gal pro kazlu ruda kada prasukat? As irgi gundziausi kelis metus o dabar apsisprendziau kad noreciau sios grazuoles, atbaidydavo mane mintis kad per ziema sunkoka islaikyti, bet dabar nebaido stengsiuos kaip galedama islaikyti, Jei turesit noreciau ir as, o gal jus kokios is manes noresit turiu kelias gelytes kitokias

Atsakyti
laukiu nesulaukiu savosios žiedeliu nusipirkau atžalėlę nežinau kaip žydi,bandysiu augint vėl .kažkaip senesnės man per žiemą išlaikyti nebeėjo.. g.gif
Atsakyti
štai jau žydi....
bigsmile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti