Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

Nesuprantu kodel nerodo,pabandysiu dar kart
user posted image
Atsakyti
nerodo, gal del to kad slaptazodi uzdejot albume
Atsakyti
user posted image
pasirodo nuoroda buvo be jpg gale, vel bandau
Atsakyti
wau grazu
Papildyta:
per kiek laiko toki ilga usa ji uzaugino?
kur deist ziemai?
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2013 08 23, 14:17)
wau grazu
Papildyta:
per kiek laiko toki ilga usa ji uzaugino?
kur deist ziemai?

na tie ūsai gal buvo du kokių 3 sprindžių kai nusipirkau, vidurvasary, tai va 2 kartus tręšiau su "Biopon intensyvūs žiedai"skystom trąšom iš Maximos.
o žiemai tai girdėjau, kad tuos ūsus reik nukirpt, tai bandysiu, nes paskui atseit nenori žydėt.ir bandysiu laykyt vėsiau, kur kambary apie 2 men sako jai reik ramybės
nežinau, kaip kitos daro
Atsakyti
Aš ir nukarpau ūsus ir miegučia vėsiai ir mažai laistant laikau
Atsakyti
Na va,pagaliau ir aš sulaukiau žiedų,o galvojau gal jau nežydės mano gėlė.Gal 2m ji tupėjo vazone,per žiemą kambaryje gražiai žaliavo ,bet žiedų nebuvo ,o dabar ...
http://i080.radikal....447a31db3c3.jpg

Smagu... smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ka darote su savo groziais, ant palangiu tupdote ar i rusi nesate? Klausiu, nes maniskei namie nepatinka, pradejo lapus mesti, o dar savaites nera, kai parnesiau 4u.gif
Atsakyti
Tai taip ir turi būti, ji dalį lapų numes, o kažkur vasario mėn. vėl pradės ūglius ir lapus leisti. Man rūsys nepasiteisino, mano didelė numirė, vasario mėn. pradėjo pumpurai sprogti, o tokiu laiku nei namo nešti, nes karšta, nei rūsyje laikyti. Šiemet mažesnes parsinešiau į namus ant palangės, o dideles atsinešiau į darbą, nes darbe palagės didelės.
Va kaip ji dabar atrodo pas mane darbe. Lapų irgi kiekvieną dieną išmetu krūvą.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astaite1: 02 spalio 2013 - 07:30
Astaite1, nuraminot mane, nes pernai savo raudona mandevila kambary praradau, o siemet turiu balta, bandysiu vel laikyti.
Jusu tikra grazuole wub.gif
Atsakyti
o pas mane meta lapukus, po 1-2 i diena, bet zydi iki sios g.gif stovi namuose kampe, prie balkono duru. koki kovo men zadu isnest i balkona, o veliau i soda, ten jai labiausiai patinka thumbup.gif tik bijau kad iki vasaros nustos zydet g.gif Kaip manot? 4u.gif
Atsakyti
Man rodos, jos žydi non stop visą laiką. Juk iš džiunglių kilusios. Aš tai savas vėsiai šviesiai laikau, lapus apibarstė, apkarpysiu ir po kokio pusantro mėnesio šilčiau statysiu. Dar girdėjau, kad seni augalai menkiau žydi, tai savas klaikau tik tris metus. Vis naujų prisidauginu.
Atsakyti