Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

laba,niekaip man nesiseka su ta gelę susitart doh.gif ,ligu ir peržiemavojo tik staiga kazkas jai atsitinka ir sunyksta sulauksusi pavasario (vakar ismeciau)
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2013 03 01, 10:09)
laba,niekaip man nesiseka su ta gelę susitart doh.gif ,ligu ir peržiemavojo tik staiga kazkas jai atsitinka ir sunyksta sulauksusi pavasario (vakar ismeciau)

Ne tau vienai, vakar ir as ismeciau, nors pries menesi viskas su ja dar buvo gerai. Gal reikejo anksciau ja nestis i kambari. cry.gif
Atsakyti
aš savo taip pat parnešiau,na maniškiai nežinau kiek metų reiktų pažiūrėt kada esu prisigaivinusi iš šakelės ją,tikiuosi viskas bus gerai nes tik pirmą metą ja į sklepą išnešusi buvau...bet atrodo dygsta jau naujos šakelės...
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2013 03 01, 10:17)
Ne tau vienai, vakar ir as ismeciau, nors pries menesi viskas su ja dar buvo gerai. Gal reikejo anksciau ja nestis i kambari. cry.gif

console.gif mano tai kambarį visą žiemą praleido,nieko nedariau o ji pamiriojo,ryt leksiu draugės kvietka apgnaigyt,gal pasiseks prigaivint g.gif
Atsakyti
Štai kaip manoji atrodo po žiemos, ji visą laiką buvo kambaryje, buvo momentas, kad visai prastai buvo, dabar atrodo, kad jau gyvens. Leidžia ūgliukus. Tik aš vis abejoju kiek ją reikia laistyti, bijau padauginti, tai ji pas mane vis apysausė stovi, o gal reikia atvirkščiai?
g.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2013 03 21, 11:26)
Štai kaip manoji atrodo po žiemos, ji visą laiką buvo kambaryje, buvo momentas, kad visai prastai buvo, dabar atrodo, kad jau gyvens. Leidžia ūgliukus. Tik aš vis abejoju kiek ją reikia laistyti, bijau padauginti, tai ji pas mane vis apysausė stovi, o gal reikia atvirkščiai?


oho, kokia didelė Jūsų bigsmile.gif aš tai savo nukarpiau.... auginu pakabintą - tai nenoriu kad tokius ūsus augintų... visą žiemą vis skabiau - dabar jau tik patrumpinau, persodinau ir laistau normaliai. jei per sausa - pradeda lapukas koks geltonuot tuoj mano gražuolei biggrin.gif
Atsakyti
Kodėl niekas nerodote žiedų, juk jų pats žydėjimas dabar?
Didžioji mano numirė, o čia naujokė:
user posted image
Atsakyti
oho koks grozis, as siemet gavau dovanu, bet nezinau kaip ja priziureti.. is pradziu vos nenumarinau jos, bet daba lyg atsigauna, bet man ji nedryksta stovi tokia stacia.. ziedas vienas issiskleidzia greit isblunka.. ir kad daug vienu metu zydetu taip nera..
Atsakyti
Pas mane vasarą jos visada pilnos žiedų, o žiemą, kai jau netelpa ant palangės labai sunku išsaugoti, taip šiemet didelė ir pasimirojo, o jau buvo gal 5 m. senumo. Šiuo metu dar auginu vieną visai šviesiai ružavą, o kitą ryškesnę ružavą ir dvi raudonas. O geltonai pinigų pagailėjau, tai dabar nagus baigiu nusigraužti, nes nežinau kada važiuosiu į lenkus ir nusipirksiu tą geltoną.
Atsakyti
tikrai pilna žiedų. aš tik šią vasarą nusipirkau šį grožį (raudona) tik nežinau, kaip žiemosim, girdėjau, kad "kasa" reikia nukirpt prieš nešant į patalpą?
Atsakyti
rodau savo kompozicijauser posted image
Atsakyti
nerodo foto sad.gif
Atsakyti