Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

Taip ūglius reikia nukirpti. O kai įnešate į kambary, jos visada daug lapų numeta, bet išauga nauji. Pasd mane mažiukės šiemet numetė visus lapus, jau galvojau viskas nuvys, bet jau leidžia naujus lapelius.
Atsakyti
Kaip žiemoti sekasi Jūsų gėlytėms? Pasiguoskime ar pasidžiaugkime.
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2013 01 17, 15:19)
Kaip žiemoti sekasi Jūsų gėlytėms? Pasiguoskime ar pasidžiaugkime.

Maniske dar sandeliuke tuno. Lapus visus nemete, uglius apskabiau. Bet is pagrindinio kamieno gyvybe yra. Mastau gal jau nesti i kambari, gaivint... g.gif
Atsakyti
Manoji visą laiką kambaryje, bet lapų tik vos vos keli belikę. Kelios šakos irgi visai numirė. Atžalų nedaug ir tų pačių viršunytės nudžiūsta, nukarpau jas. Bet dienos jau pradeda ilgėt, tikiuosi, kad išgyvens mano gražuolė.
O gal tikrai ją rūsyje geriau laikyt? g.gif
Atsakyti
Maniškė kambary ant palangės žiemoja. Lapų nemeta, ūglius auginasi, rudenį dar ir keli žiedukai pražydo, į namus parnešus; jaunutė dar, ūglių nekerpu.
Atsakyti
Baltas pavydas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2013 01 17, 14:19)
Kaip žiemoti sekasi Jūsų gėlytėms? Pasiguoskime ar pasidžiaugkime.


o mano va kaip atrodo
http://s003.radikal....775f3d41a6c.jpg

antra ziema ji pas mane ,nors zydejo tik kaip nusipirkau ,po to ne vieno ziedo,buvau i lauka vasara isnesus tai mn ji tik apskurdo,grazinau vel i kambari.as ja daznai purskiu ,nes namuos ziauriai sausa,ji megsta dregnai,uglius irgi apkarpau,pavasari persodinsiu i zeme su humusu (jis ziauriai man pasiteisino siltnamy),tai gal pradziugins simet ji mane jau ziedais....
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2013 01 18, 09:52)
Maniske dar sandeliuke tuno. Lapus visus nemete, uglius apskabiau. Bet is pagrindinio kamieno gyvybe yra. Mastau gal jau nesti i kambari, gaivint... g.gif


Jei laikote šaltai, budinti dar tikrai per anksti. Manosios pernai pradėjo busti vasario mėn., prileido ūglių, šviesos trūko, tai tik didžioji išgyveno, o mažosios dvi numirė. Sakiau šiemet per žiemą laikysiu ant palangės, bet jau per didelė, netelpa.
Daivees gėlė kaip žiemą labai graži. Keista, kad nežydi, gal vasarą nelaistote trąšomis skirtomis žydinčioms gėlėms?
Atsakyti

Daivees gėlė kaip žiemą labai graži. Keista, kad nežydi, gal vasarą nelaistote trąšomis skirtomis žydinčioms gėlėms?
[/quote]

jo,as jos netresiau niekuo.praeita rugseji ar spali kai pirkau tai ziedai buvo nemazi ryskiai raudoni,per ziema ji paaugo ,vasara irgi leido uglius ,bet rudeniop apkarpaiu galvojau zydes ,bet matyt tresta nebuvo tai ir zydet nenorejo.as dabar leidziu po keleta ugliu jai augint,bet kartu kitus trumpinu,kad gausiau sakotusi.kiek zinau ji ziedus krauna ant pirmameciu stiebu.manau kad vitiek ziedu kada sulauksiu..
Atsakyti
Savaitgalį tvarkiau gėles sklepe ir aptikau, kad mano Mandevillos ruošiasi busti, jau prileidusios naujų pumpurų ir ūgliukų jau yra, tai aš jas nunešiau į tamsų ir šaltesnį kampą, tegul dar miega. Nes rūsyje trūksta šviesos ištys ir nusilps, o kambaryje per daug karšta, neišgyvens.
Atsakyti
Manoji labai pradeda atsigaut, neblogus stiprius ūgliukus leidžia, jaučia pavasarį, matyt. Džiaugiuosi labai, ji man labi patinka, o taip bijojau, kad neišgyvens. Žiemą tikrai prastai jai pas mane buvo. doh.gif
Atsakyti
Gal jau reikia gaivint?
Atsakyti