Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

bliamba, reik kazkaip iki sostines davaziuot g.gif ali kaip, kazkaip iki ten kelioniu vasarai nenusimato g.gif
Atsakyti
Nu va mano Mandevila po persodinimo ir žiedų numetimo, atsigavo ir vėl pražydo thumbup.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2008 07 04, 20:56)
Nu va mano Mandevila po persodinimo ir žiedų numetimo, atsigavo ir vėl pražydo  thumbup.gif

user posted image

user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif smagu kai gelyte po stresu dziugina tokiais ziedais thumbup.gif
Atsakyti
O aš dar žiauriai norėčiau rožinės, bet va tokios kaip pas vokiečius parodyta

http://www.zimmerpfl...ikon.php?id=956

pas mus kol kas yra tik švelniai rožinės. Tokios ryškios tur būt nėra.


o užsienyje va kokių baltų dar būna

http://www.weidners....dipladenia.html

jau man seilė tysta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 06 liepos 2008 - 19:28
Lazdynuose Architektų g. prie Maxmos tame mano minėtame gėlių kioske jau yra atvešta didelė gražuolė raudonoji Mandevila. Kainos nežinau, bet man regis bus apie 100 Lt.
Atsakyti
Sveikos,
aš irgi gimtadienio proga gavau (tiksliau išsirinkau blush2.gif ) šią gražuolę. Tačiau maniškė dar tik sukrovus žiedus-niekaip nesulaukiu kada pasipils žiedai wub.gif
O jūs mergaitės, ar iš karto jas persodinate, ar leidžiate nužydėti?
Atsakyti
QUOTE(*Drugelis* @ 2008 07 15, 14:01)
Sveikos,
aš irgi gimtadienio proga gavau (tiksliau išsirinkau  blush2.gif ) šią gražuolę. Tačiau maniškė dar tik sukrovus žiedus-niekaip nesulaukiu kada pasipils žiedai  wub.gif
O jūs mergaitės, ar iš karto jas persodinate, ar leidžiate nužydėti?


Aš persodinau žydinčią, gal už tai ir numetė žiedus visus. Bet po to atsigavo ir vėl sukrovė.


Gal palauk kol nužydės, ir tada persodink. O kokia tavo? Raudona ar rožinė?
Atsakyti
Na, pagal sukrautą pumpurą, tai sprendžiu, kad bus raudona smile.gif
Atsakyti
Siandien apsilankiau naujoje geliu parduotuvej! o kiek graziu mandevilu yra pirkt, po 40 lt, o nezydincios 30 lt. Ruzavais ziedais. Ech, jau uzsimaniau... ax.gif
Atsakyti
Grįžus po savaitgalio radau jau prasiskleidusią savo gražuolę smile.gif Galvojau žiedeliai bus raudoni, o jie pasirodo rožiniai wub.gif
Atsakyti
Neatsilaikiau ir aš tam grožiui. nusipirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(loretabr @ 2008 08 18, 23:22)
Neatsilaikiau ir aš tam grožiui. nusipirkau smile.gif




Parodyk.


O maniškė nežydi dabar, bet vejasi kopetėlėm į viršų ir daigus aukštyn leidžia wub.gif
Atsakyti