Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

Kada mandevila gabenti i kambari? Naktys jau tuoj bus saltos ir lietingos....
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 09 11, 16:00)
Kada mandevila gabenti i kambari? Naktys jau tuoj bus saltos ir lietingos....



as jau zadu nesti,nes jau ir lapeliai pradeda gelsti..nors labai daug ziedu..butu grazu kad visi prazystu..parnesus namo ko gero nukris ziedeliai ne neissiskleide
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2012 09 11, 16:02)
as jau zadu nesti,nes jau ir lapeliai pradeda gelsti..nors labai daug ziedu..butu grazu kad visi prazystu..parnesus namo ko gero nukris ziedeliai ne neissiskleide

Lapai ir pas mane jau nebe tokie vaskiniai, kaip vasara, ziedu yra daug, pumpuru irgi 4u.gif Reikes ir man ieskoti jai vietos ir nesti namo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 09 11, 17:06)
Lapai ir pas mane jau nebe tokie vaskiniai, kaip vasara, ziedu yra daug, pumpuru irgi 4u.gif Reikes ir man ieskoti jai vietos ir nesti namo 4u.gif

As i siltnami inesiau.Dabar pats grozis jos.
Atsakyti
QUOTE(SaVi @ 2012 09 11, 20:40)
As i siltnami inesiau.Dabar pats grozis jos.

Negaliu to daryti, po tokios vasaros mano siltnamis tapo tikra uzkrato veisykla, susirgo viskas, kad jame augo - pomidorai, paprikos, baklazanai, dumplunes, net nieko nebijantys serenciai doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Mano mandevilla atsigavo tik rudenį, visą vasarą tik augino šakutes ir visai nežydėjo, dabar nors ir žydi, bt žiedų daug mažiau nei kasmet.
user posted image
Atsakyti
Mano irgi tokia grazi - o ziedai ir pumpurai kambaryje byra.Kaip gaila . sad.gif O kaip pas jus ?
Atsakyti
Statykit ant palangės, tai truputį ilgiau pasidžiauksite žiedais. Aš savąją dar dieną laikau lauke, o kai naktis šaltesnė įnešu į kambarį.
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2012 10 12, 09:16)
Statykit ant palangės, tai truputį ilgiau pasidžiauksite žiedais. Aš savąją dar dieną laikau lauke, o kai naktis šaltesnė įnešu į kambarį.

Ant palanges ir laikau.Vakar apipurskiau vandeniu - gal sakau dregnesnio oro nori 4u.gif
Atsakyti
gelsta lapukai krenta,krenta pumpurai net neprazyde-inesus namo...mastau apkarpyt ja kaip reikalas..
kaip manot??
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2012 10 12, 18:04)
gelsta lapukai krenta,krenta pumpurai net neprazyde-inesus namo...mastau apkarpyt ja kaip reikalas..
kaip manot??

maniskė irgi taip pat,as tik plonuosius ,,ūsus,,nukirpau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SaVi @ 2012 10 11, 23:04)
Mano irgi tokia grazi - o ziedai ir pumpurai kambaryje byra.Kaip gaila . sad.gif O kaip pas jus ?


Sveikos 4u.gif Manoji per vasara buvo tokia grazi,rugseji inesiau i kambari,po savaites pradejo kristi ziedai,o dabar jau ir lapai geltonuoja,krenta, tokia apskusta vargsyte liko. verysad.gif Bet yra isleidus labai ilgus plikus uglius, juos kirpti??? g.gif
Atsakyti