Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

Mano dar nežydi. Tą kur turiu didelę, šiemet labai nupiepusi ir dabar leidžia naujas šakas, tai jau jau į gėlę panaši, bet be rudens nežydės. O naujokes, kurias parsivežiau iš Lenkijos jau su pumpurais ir jau laukiu ant dienų pražystant, jei vėl škvalas neprasineš. Nes vienos naujokės pumpurai buvo jau labai dideli, tai škvalas apvertė vazoną ir mano gėlę sulaužė.
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2012 07 27, 15:23)
Mano dar nežydi. Tą kur turiu didelę, šiemet labai nupiepusi ir dabar leidžia naujas šakas, tai jau jau į gėlę panaši, bet be rudens nežydės. O naujokes, kurias parsivežiau iš Lenkijos jau su pumpurais ir jau laukiu ant dienų pražystant, jei vėl škvalas neprasineš. Nes vienos naujokės pumpurai buvo jau labai dideli, tai škvalas apvertė vazoną ir mano gėlę sulaužė.

Kai sulaužomos gėlės labai gaila verysad.gif Vakar Lenkijoje mačiau nuostabiai žydinčių mandevilų, bet.....nesisekė man jas auginti, tai ir nepirkau verysad.gif
Atsakyti
Pražydo iš Lenkijos pirktos dipladenijos ir abi ružavos, nors rinkausi skirtingų spalvų. Nu man jos nuo mandivilos niekuo nesiskiria, bet ir visagalis internetas rodo, kad tai dvi veislės.
user posted image
user posted image
Atsakyti
nuostabus žiedas...
aš tokių taip pat lt mačiau,bet atsispirt lengva,nes kažkaip jos pora metų pas mane gražios po to jau praranda savo grožį...o labai gaila nes gėlės nuostabios...
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2012 08 02, 09:46)
nuostabus žiedas...
aš tokių taip pat lt mačiau,bet atsispirt lengva,nes kažkaip jos pora metų pas mane gražios po to jau praranda savo grožį...o labai gaila nes gėlės nuostabios...

Daugink auginiais ir visada turėsiu naujų mirksiukas.gif
Atsakyti
stai mano antramete mandevila,paveiksluota siandien ryte..
user posted image

pavyko islaikyti per ziema,aisku pasiuro...bet atsigavo isnesta i lauka
Atsakyti
O kodel jos kambary blogai ziemoja, kas netinka - sausas oras, siluma ir ar pan ??? g.gif Bandyciau sudaryti kuo palankesnes salygas, o jei jas i rusi nesti ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 08 02, 12:27)
O kodel jos kambary blogai ziemoja, kas netinka - sausas oras, siluma ir ar pan ??? g.gif Bandyciau sudaryti kuo palankesnes salygas, o jei jas i rusi nesti ? g.gif


Pas mane kambaryje ant pietinės palangės jos normaliai žiemojo, bet paskaičiusi forume, kad kitos laiko sklepe ir aš pabandžiau, bet man nepasiteisino, šiemet vėl laikysiu ant palangės.
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 08 02, 12:27)
O kodel jos kambary blogai ziemoja, kas netinka - sausas oras, siluma ir ar pan ??? g.gif Bandyciau sudaryti kuo palankesnes salygas, o jei jas i rusi nesti ? g.gif

laba,man rūsį neišgyvena schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2012 07 27, 14:27)
Kai sulaužomos gėlės labai gaila verysad.gif Vakar Lenkijoje mačiau nuostabiai žydinčių mandevilų, bet.....nesisekė man jas auginti, tai ir nepirkau verysad.gif

ale kaip sugebėjot bigsmile.gif ,man tai neišeina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2012 08 03, 01:57)


ale kaip sugebėjot bigsmile.gif ,man tai neišeina lotuliukas.gif

Kiek galima šiuos augalus kankinti, jei jie "nenori" su manimi draugauti doh.gif verysad.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image

Po ilgo kariavimo, apkarpymų ir pan, PAGALIAU žydėt sumanė. Čia nuo mano senės vaikas, o ir senoji sumanė krauti žiedus, apkarpymas vadinasi yra joms priimtinas dalykas + būvimas lauke ir daug vandenuko, nes tik negauna ir iš kart lapai man geltonuoja ir krenta... doh.gif Dėl lapų, arba virusas, arba voratinklinės erkutės...
Atsakyti
Apkarpymą, jos tikrai mėgsta. Bet aš kaip tik džiaugiausi, kad jokie vabaliukai jų nemėgsta, nes net amarai nei karto nebuvo užpuolę (tfu, tfu, tfu).
Mano didžioji irgi atsigavo, jau daug pumpurų sukrovė, kai pražys nufotografuosiu, o mažosios kasdien vis gausiau žydi.
Atsakyti