Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

Mano gražuolės niekaip nenori žydėt, nors į sieną paleisk, karizingos. Lapus meta. Laistai,blogai, nelaistai ir blogai.... Dar voratinklinės erkutės užpuolė...
Atsakyti
Vakar perskaičiau visą temą, šiandien nusipirkau šią gėlytę, vakare laukia persodinimas. Bandysiu augint ir aš. Man labai ji graži, kad tik augtų thumbup.gif
Atsakyti
gal kas is senbuviu turetu kitokiu,ne raudonos spalvos gelyciu?? g.gif
labai noreciau nusipirkti....
Atsakyti
labas visoms,

oi, buvau šiandie turguje ir pamačiau gražuolę Mandevilla (Sandeviliją)...mmmmm..... grožis neišpasakytas, nors ir vos kelios šakos nusvyrusios buvo. Sakau, pažiūrėsiu, gal kas ką žino apie šias gėlytes. ir kągi... pasirodo jūs jau seniai jas auginate thumbup.gif

Mergaitės, gal kuri turėtumėt daigiukų parduoti, labai norėčiau pamėginti auginti. Man gali būti ir labai mažiukai daigiukai rolleyes.gif tiek, kad jos nuodingos, bet susitarčiau su vaikais rolleyes.gif

Atsakyti
Aš su jomis nesutariu, puola voratinklinės erkutės labai. IR nežydi jau 3-4metai ;/
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2012 06 08, 14:29)
  tiek, kad jos nuodingos, bet susitarčiau su vaikais rolleyes.gif

Auginu pirmi metai lauke kol kas. thumbup.gif Auga puikiai, vakare grįžusi po darbo matau, kad jau paaugusi nuo tos, kurią palikau ryte. (Man taip rodos) Kaip bus toliau, matysim. Tik va, kaip išsilaikys per žiemą g.gif tai dar mįslė. g.gif
Dėl nuodingumo: mano mažas šuniukas nuvalgė jos porą lapelių verysad.gif Na ir kol kas nieko, jaučiasi puikiai. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atigisa: 08 birželio 2012 - 14:44
QUOTE(Astaite1 @ 2011 08 26, 08:33)


Tokia mano buvo pernai, o šiemet suvargusi visa, like keli lapeliai. Šiemet gal jau nenešiu į sklepą laikysiu ant palangės. Nes šiemet labai anksti sklepe atsprogo, ūglius pradėjo leist, o pavasaris vėlyvas ir pradėjo visa džiūti. Turėjau dvi mažesnes, vieną raudoną, o kitą ružavą ir abi pavasarį atsprogo, o vėliau vyto, vyto ir nuvyto.
Iš Lenkijos parsivežiau dipladenia, tai ūgliai su mandevila vienas prie vieno, tik internete perskaičiau, kad žiedai mažesni ir įvairesnių spalvų. Pasiėmiau 3 skirtingų spalvų, tai kai pražys, galėsiu palyginti kuom skiriasi.
Atsakyti
labai grazi,mano antramete siemet antra vasara,nera tokia tanki ir grazi kaip pas Astaite1
bet ziema augo ant palanges kambary...dabar lauke atsigauna mirksiukas.gif
Atsakyti
maniškė senoji taip pat nelabai graži šiemet,tai manau,kad jas reikia po poros metų atnaujintis...nes senelė atrodo kaip senelė biggrin.gif
Atsakyti
Apkarpiau savosios ūglius, pagalvojau, kad gal bandyt įšaknydint. Ir ką manot, iš 3 pasodintų, 1 tikrai prigijo. kitos - ne. Auga lauke puikiai.
Atsakyti
Turiu ir as mandevila, auginu lauke, ji pas mane pirmi metai, su neramumu laukiu rudens, nes nezinau, kur reikes ja deti..........
Atsakyti
Kaip šiemet žydi Jūsų gražuolės? ax.gif
Atsakyti