Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

Prieš porą savaitę parnešiau mandevilą ir baigia numesti visus lapelius g.gif
Atsakyti
mano irgi pradėjo mėtyt...pamenu kasmet bveik likdavo tik šakų raizgalynė...auginu taipogi tik kambaryje...
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 11 09, 10:50)
mano irgi pradėjo mėtyt...pamenu kasmet bveik likdavo tik šakų raizgalynė...auginu taipogi tik kambaryje...

Tai tikiuosi, kad šiemet išgyvens rolleyes.gif
Atsakyti
La.Mano pastebejimu,joms kambari is lauko sugryzus per silta (ir bent pas mane per sausas oras neatsiginu miltuotais skydamariais doh.gif ),o tos kur i rusi nunesiau ne vieno lapelio nenumete ir niekas nepuola,nors ten salygos nekokios (sviesos ir silumos truksta)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 17 lapkričio 2011 - 11:50
sveikos, maniškė intensyviai leidžia ilgus siūlus, ale šakas, bet iš jų nei grožio nei lapų. Perskaičiau forume kad daugelis juos nukerpa, pasiteisina tas?
Atsakyti
aš tuos suku,ir viršuje padariau kaip burbul,pavasarį jos sustorėja,ir lapais apauga...
Atsakyti
Aaa.... aš galvojau kad tokie ūseliai ir liks. Tada palieku :]
Atsakyti
Įdomu, kur rasti nusipirkti šią gėlytę? Marijampolėje niekaip nesiseka rasti schmoll.gif
Atsakyti
Kad ir paprastose gėlių parduotuvėse jų dažnai būna
Atsakyti
sveikos,auginam sia grazuolia tik nuo vasaros ir dabar pradejo mesti lapus tiesiog masiskai dziusta...bet kiek pastebiu ne man vienai...ka daryt? ar nieko viskas normalu? laukt nauju atzalu? g.gif
Atsakyti
pastatyt į vėsia šviesia vieta,kartais palaistyt neleist sudžiūt...dalis lapų didžioji sakant pas mane žiemai numetama,lieka keletas,bet šakos nesudžiūva,netraška...pavasariop atsigauna suveši,sužaliuoja...
Atsakyti
Neatsilaikiau ir aš prieš šią gražuolę, ilgai svarsčiusi nusipirkau rolleyes.gif
Jei kam įdomu tai Kaune stities turguje poroje vietoje jų yra 4u.gif
Kainos 15-50 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapute33: 10 gegužės 2012 - 11:40