Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

Sveikutes smile.gif norejau parodyti kaip mano grazuolems pas mane patiko smile.gif http://public.fotki....lla-dipladenia/
Atsakyti
Labai gražios jūsų gėlytės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2011 08 25, 07:54)
Labai gražios jūsų gėlytės 4u.gif

dekui smile.gif ir visai nelepios lauke sau auga kiek lietus palaisto tiek uztenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pandora82 @ 2011 08 24, 12:11)

Labai grazios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pandora82 @ 2011 08 24, 14:11)
Sveikutes smile.gif norejau parodyti kaip mano grazuolems pas mane patiko smile.gif http://public.fotki....lla-dipladenia/

Gražuolės wub.gif
Atsakyti
Pagaliau normaliai pražydo mano didžioji mandevilla, jai jau trys metais ir ji kasmet visą vasarą buvo raudona nuo žiedų, o šiemet žydėjo nedaug, bet dabar jau daug sukrovusi žiedų, tai visą rugsėjį džiugins savo gražiu žydėjimu.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astaite1: 26 rugpjūčio 2011 - 07:34
QUOTE(Astaite1 @ 2011 08 26, 09:33)
Pagaliau normaliai pražydo mano didžioji mandevilla, jai jau trys metais ir ji kasmet visą vasarą buvo raudona nuo žiedų, o šiemet žydėjo nedaug, bet dabar jau daug sukrovusi žiedų, tai visą rugsėjį džiugins savo gražiu žydėjimu.


Nuostabus grožis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2011 08 26, 07:33)

Grazuole wub.gif wub.gif wub.gif ,tai ji visa vasara stovi lauke,gal ir maniske i lauka isgrusti kad lapu nemetytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritaava @ 2011 08 26, 12:51)
QUOTE(Astaite1 @ 2011 08 26, 07:33)

Grazuole wub.gif wub.gif wub.gif ,tai ji visa vasara stovi lauke,gal ir maniske i lauka isgrusti kad lapu nemetytu g.gif


Visą vasarą būna lauke ir tik spalio pabaigoje pranešu namo. Ir nieko ji nebijo nei lietaus, nei saulės, nei krušos, visada graži.
Atsakyti
visiskai nieko nebijo visada maniau kad ji tokia lepesne gele smile.gif o jau atsparumas---- nuo balkono katinas numete ir tai gyva liko biggrin.gif pora pumpuru nukrito tik smile.gif
Atsakyti
Darysiu istremima i lauka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2011 08 26, 08:33)
Pagaliau normaliai pražydo mano didžioji mandevilla, jai jau trys metais ir ji kasmet visą vasarą buvo raudona nuo žiedų, o šiemet žydėjo nedaug, bet dabar jau daug sukrovusi žiedų, tai visą rugsėjį džiugins savo gražiu žydėjimu.
user posted image

laba
bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif LABAI LABAI GRAZU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,AS pripjencevau tai ir tuos mazius bandysiu sklepe islaikyt g.gif
Atsakyti