Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

QUOTE(Reeeeee @ 2011 08 10, 14:55)
Kambaryje. manau reikės atsisakyti motininio augalo ir pasilikti tik šakeles, kurios labai puikiai auga lauke ... Nes tik išleisdavo šaką ir naujus lapelius, jie greit nudžiūdavo sad.gif


Man atrodo jau pati ir atsakei, šias gėles per vasarą reikia laikyti lauke, tada žydi kaip išprotėjusios. Ir visai jos nereiklios, mano stovi prie namo kampo, kur ištisai vėjai parverčia vazoną ant šono, o kai užeina liūtis, tai pila tiesiai į vazoną ir nieko. Patinka man ši gėlė.
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2011 08 10, 15:55)
Man atrodo jau pati ir atsakei, šias gėles per vasarą reikia laikyti lauke, tada žydi kaip išprotėjusios. Ir visai jos nereiklios, mano stovi prie namo kampo, kur ištisai vėjai parverčia vazoną ant šono, o kai užeina liūtis, tai pila tiesiai į vazoną ir nieko. Patinka man ši gėlė.



Kažkokia nesąmonė, pas kitus puikiai ir namie auga. Greičiau gal netinkama vieta, arba padauginu vandens. Na nieko, tikiuosi išgyvens nors vienas augaliukas ir man jo vienos pilnai užteks :]
Atsakyti
gal kas auginate mandevilos giminaite pavadinimu Pervilla..niekur neradau informacijos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 08 16, 20:04)
gal kas auginate mandevilos giminaite pavadinimu Pervilla..niekur neradau informacijos... g.gif

Tikriausiai ne toks pavadinimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 08 16, 20:55)
Tikriausiai ne toks pavadinimas rolleyes.gif

pritariu,tikrai nesis pavadinimas.Parodyk kaip ji atrodo (foto).kazkada maciau garzdu bazeje buvo mandevilos giminaiciu,bet pavadinimo tai tikslaus nepamenu doh.gif
Atsakyti
aha gragzduose pirkau..o pavadinimas ant gėlės perlavilla...neradau ir aš internete g.gif nuotraukėle kiek vėliau ikelsiu..
Atsakyti
Merginos patarkit ka daryti mano mandevilla baigia visus lapus pamesti verysad.gif ir niekaip nesuprantu,ar ji megsta dregme ar ne g.gif
Atsakyti
aš tai dažnai nelieju,kartais bet daugiau...
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evers: 23 rugpjūčio 2011 - 15:39
QUOTE(evers @ 2011 08 23, 15:32)

Oi kokios fainos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir pas mane buvo tokia vesli bet dabar verysad.gif
Atsakyti
evers, grožis ir augalų ir žiedų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 08 23, 16:32)

apie sita as ir kalbejou (maciuikiuos maciau)
Atsakyti