Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

Dėja skolinta ;/ nelabai mačiau tokios pirkti
Atsakyti
pastebejau Kaune mandevilos vienoje parduotuveje labai grazios su daug pumpuru ir nemazos tik po 5 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vespera1 @ 2011 08 04, 11:22)
pastebejau Kaune mandevilos vienoje parduotuveje labai grazios su daug pumpuru ir nemazos tik po 5 lt smile.gif

Kur?kokios spalvos?
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2011 08 04, 12:23)
Kur?kokios spalvos?

Rausvos ir rozines Draugystės g. 15B, Kaunas( tik geles) dabar taikoma 50 proc augalams lauko smile.gif ir grazios tokios smile.gif
Atsakyti
Gal kas matėte pardavime? Mandevilla hirsuta

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Reeeeee @ 2011 08 07, 08:44)
Gal kas matėte pardavime? Mandevilla hirsuta


Kokia grazuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vespera1 @ 2011 08 04, 12:22)
pastebejau Kaune mandevilos vienoje parduotuveje labai grazios su daug pumpuru ir nemazos tik po 5 lt smile.gif

As buvau sestadieni .Buvo didziules , grazios .Tik kaina 48 lt .ir aisku nuolaida 50 %, bet pabijojau pries ziema pirkti.Pernai labai grazia buvau uzsiauginus , bet per ziema numarinau.Aciu Dianulei .Is 2 sakeliu viena prigijo .
Atsakyti
Merginos mano mandevilla pradejo mesti lapukus ar cia jai dabar normalu,ar nepatinka kad is vienos vietos ja pernesiau i kita g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritaava @ 2011 08 08, 17:12)
Merginos mano mandevilla pradejo mesti lapukus ar cia jai dabar normalu,ar nepatinka kad is vienos vietos ja pernesiau i kita g.gif

na kartais vienas kitas lapelis nieko blogo,bet jei visus meta tada jau kazkas negerai?, arba per dregna arba vieta netinka smile.gif
Atsakyti
MAniškė itgi meta;/ ir mažus net, nesuprantu ar jai per daug ar per mažai to vandens sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Reeeeee @ 2011 08 09, 22:51)
MAniškė itgi meta;/ ir mažus net, nesuprantu ar jai per daug ar per mažai to vandens  sad.gif


O jūs ją kambaryje, ar lauke laikote?
Mano dabar gražiai žydi, kur pati nuo šakelės užsiauginau, o didžioji daug prikrovusi pumpurų, bet dar žydi tik vienas kitas žiedas. Pernai visą vasarą per žiedus lapų nesimatė, o šiemet žiemoti išnešiau į rūsį ir labai ilgai ji man atsigaudinėjo, todėl šiemet aš jos į rūsį vėl nenešiu.
Atsakyti
Kambaryje. manau reikės atsisakyti motininio augalo ir pasilikti tik šakeles, kurios labai puikiai auga lauke ... Nes tik išleisdavo šaką ir naujus lapelius, jie greit nudžiūdavo sad.gif
Atsakyti