Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

QUOTE(ritaava @ 2011 06 15, 21:45)
Sveikutes, na pagaliau ir as isigyjau sia grazuole,(nuotraukos neparodysiu, nes nemoku ikelti), bet sakykit jus laikote dabar lauke ar kambaryje,kaip ji auginama, ar megsta dregme papasakokit, labai didelis ir nuosirdus aciu ax.gif  4u.gif

Siuo metu mandevila istiklintame balkone ant palanges stovi, sviesos pakankamai, tiesiogines saules spinduliu nera. Lieju kada zeme pasauseja, laistau su zydinciu geliu trasomis 4u.gif Kol kas krauna ziedus, bet dar nezydi blush2.gif
Atsakyti
Ramaškė graži jūsų ,,snieguolė,,.AŠ tik ružava ir raudona turiu,žinau ,kad yra ir geltonų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2011 06 17, 21:31)
Ramaškė graži jūsų ,,snieguolė,,.AŠ tik ružava ir raudona turiu,žinau ,kad yra ir geltonų bigsmile.gif

aciuks.gif , geltonų neteko matyti.
Atsakyti
Sveikutes, mano mandevilla jau pradejo zydeti ziedai grazus ruzavi smile.gif tik gaila kad savo grozio negaliu parodyti jums unsure.gif
Atsakyti
Dabar kai gelyt zydi galima ja persodinti ar laukti kai nuzydes ir kokia zeme jai tiktu g.gif 4u.gif
Atsakyti
Geriau per sodinėt pavasarį,bet jei matot kad reikia persodinėkit mirksiukas.gif ,o žemę tai nežinau aš sodinau į juodžemį (,,kapų žemė,, 30l žalias su baltu maišas ir kaina 14lt)
Atsakyti
Seip tai kaip ir nereikia, tik kai nusiperka, kai kas puola persodineti i grazius vazonus, o as irgi galvojau, bet kai ji taip graziai zydi ir daug ziedu turi suabejojau,nieko tokio bandysime laukti pavasario ax.gif 4u.gif
Atsakyti
norėčiau geltona pamatyt..
Atsakyti
Geltona mandevilla

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Reeeeee @ 2011 06 20, 18:40)
Geltona mandevilla

user posted image

user posted image

Tikras grozis, kuri noretum matyti kasdien thumbup.gif
Atsakyti
g.gif o čia mandevila,nes man lapai kitokie atrodo..
Atsakyti
Reeeeee ar čia jūsų kvietkelis ar skolinta foto bigsmile.gif

Gargždų bazei bovo,dar ir giminaičių mandevillos tik pavadina pamiršau ir žiedų nebuvo,tai kokia spalvos žiedai irgi nežinau
Atsakyti