Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

QUOTE(evers @ 2011 06 05, 17:03)
ax.gif  kažko šiemet nesistengia sužydėt,o kerojasi...bet aš kantri palauksiu...



Koks "krūmas" bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano madevillos, laaaabai jau lėtai auga ;/ Tiek motininis augalas, tiek augliukai...
Atsakyti
sveikutes,gal kas sakele gali pasidalinti, taip kaip ir visos noriu labai 4u.gif
Atsakyti
Už pienišką šokoladą aš galiu smile.gif
Turiu 5. Rodos visi prigijo nes jau naujas šakeles ir lapukus leidžia smile.gif
Atsakyti
Užpykau aš ant savo gėlės ko ji taip nenoriai auga. Pasiėmiau, apverčiau o gi žiūriu biggrin.gif
user posted image


Tai sakau reik gal tave persodinti? Nesileido išsiimti, teko pjauti aplink vazoną...
O kai per jėgą išėmiau. Pamačiau:
user posted image


Persodinau, tik kad ne ką didesnis naujas vaoniukas... bet pradžiai manau bus gerai smile.gif Gal dabar atsigaus smile.gif
Atsakyti
Susizavejau ir as siomis grazuolemis, visa temele perskaiciau ax.gif ir iskilo tokiu klausimu:
* ar ju ziedai kvepiantys?
** skaitant tema susidare ispudis, kad jos gausiai dziugina ziedais antroje vasaros puseje ar tai tiesa? as noreciau ja auginti ne kaip kambarine gele, o lauke iki rudens...
*** klausimas toms, kurios laiko per ziema rusyje turbut rusyje turi buti langelis, kad augalas gautu bent minimaliai sviesos ar langas nebutinas?
Atsakyti
Mademoisellee tikrai yra kuo susižavėt mirksiukas.gif,nuostabi gėlė kuri atsidėkoja savo žiedais wub.gif
- žiedai tai nekvepia,o gal aš neužuodžiu blush2.gif
-mama ja augino laukę (vazonę ant kelmo) tik va biškuti pamiršo,gavo šalnos,tai reiškiasi žydi iki užšalimo thumbup.gif
- na o apie išlaikyma per žiemą nieko gero bent iš savo patirties negaliu pasakyt,niekaip man su ja nesiseka verysad.gif,nors begonijas palergonijas išlaikau -tiesa būna ir netekčių .Bet kėkvieną pavasarį vis naują nusiperku,neatsispiriu jos žiedų grožiui doh.gif

Ir dabar nupirkusi rožinės spalvos turiu,per joninęs sesei dovanosiu ax.gif
Atsakyti
user posted image
Va tokią nupirkau už 6.99 lt šiandien Ermitaže. Dar daug liko, tik žiedeliai jau baigia peržydėti, bet yra pumpurų. Ir dar yra rožinių už 17. 00 lt
Atsakyti
labai,labai graži... bigsmile.gif wub.gif
balta mano saraše...gal ir pajūri rasiu tokiu...
Atsakyti
Sveikos, kaip jums faina kai galite tokias grozybes isigyti, gaila kad pas mus nera ermitazu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 06 09, 17:52)
labai,labai graži... bigsmile.gif  wub.gif
balta mano saraše...gal ir pajūri rasiu tokiu...

Ji nėra balta, o tokia labai švelniai rožinė.
user posted image
Dabar laukiu kad pražydės raudonoji, bus pirmi naminiai žiedai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramaškė: 10 birželio 2011 - 15:35
Sveikutes, na pagaliau ir as isigyjau sia grazuole,(nuotraukos neparodysiu, nes nemoku ikelti), bet sakykit jus laikote dabar lauke ar kambaryje,kaip ji auginama, ar megsta dregme papasakokit, labai didelis ir nuosirdus aciu ax.gif 4u.gif
Atsakyti