Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

Kaip laikosi jusu grazuoles ? Ga jau pradedat genet sakeles ?Labai noreciau 4u.gif
Atsakyti
Ir as noreciau labai jau man jos grazios wub.gif ar greitai jos auga?
Atsakyti
Gavau dovanų saviškę mandevilla prieš 3metus... nužydėjo ir vargsta ;/ gal ką patarsit? bijau genėt, nes lapukai ir taip labai sunkiai auga. o dar kažkokia liga, ar ten nudegimai?

user posted image

user posted image

pažeisti lapukai: user posted image
Atsakyti
As tai trumpai nugeneciau .Blogiau kaip yra jau nebus. 4u.gif
Atsakyti
Baisu labai trumpai nugenėt... Visi lapai viršuje :]

Bet jaučiu teks ;/ reikės nugenėtas šakeles bandyti pridauginti, kas bandėt gal?
Atsakyti
mano yra iš šakelės...man tai ji lengvai prigyja..gaji...sesei šakelę daviau prigijo,sesės kaimynei irgi ..aš ją ismeigdavau į vazonėlį ir užvoždavau stiklainiu..
Atsakyti
Į smėlį ar iš kart į žemę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reeeeee: 21 gegužės 2011 - 21:25
aš tiesiai į žemę...
Atsakyti
Tikrai gana gerai dauginasi,aš į žemių vazonėlio vidurėli truputi idedu smelio,šakelę pamirkau į isišaknidinimo miltelius ir apvožiu stiklainiuku,keleta dienų ir matosi kad auga thumbup.gif .

Reeeee o jūs apgenėkit,kai prigys plenciukai persodinkit,gal kas žemėse apsigyvene o gal vietos šaknim nebeužtenka g.gif .Kokia jusiskės žiedų spalva mirksiukas.gif
Atsakyti
Tamsiai raudona maniškė, tikrai nuostabi spalva. O ir žiedai kaip aksominiai. smile.gif Ryt darysim misiją: gebėkim mandevilla smile.gif
Atsakyti
Sveiki,gal kas nors turi pasidalinti sios grazuoles sakeliu esu is Panevezio galiu siustis g.gif blush2.gif
Atsakyti
ax.gif kažko šiemet nesistengia sužydėt,o kerojasi...bet aš kantri palauksiu...

user posted image
user posted image
Atsakyti