Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

siandien maciau sundaviliu pirkt pakabinamuose vazonuose....irgi grazu wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2008 06 07, 18:54)
siandien maciau sundaviliu pirkt pakabinamuose vazonuose....irgi grazu  wub.gif
user posted image

Kuo toliau tuo labiau as noriu tokios gelytes ax.gif kazin ji augtu pietineje puseje ar reiktu ieskoti kitos vieteles? g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2008 06 07, 21:04)
Kuo toliau tuo labiau as noriu tokios gelytes ax.gif kazin ji augtu pietineje puseje ar reiktu ieskoti kitos vieteles? g.gif



Pietinė gal nelabai. Jai tiesioginė saulė tinka tik lauke, o kambariuose per stiklą - ne. Bent man taip sakė.

Tiesa, mano gražuolė po persodinimo irgi numetė visus žiedus, jau išsigandau, bet ugliukai stiebiasi ir vyniojasi į viršų, tia galgi viskas gerai bus.
Aš skau, ten kur pirkau Lazdynuose mokėjau 45 Lt. Ir dabar mačiau yra, tik mažesnių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 07 birželio 2008 - 19:12
QUOTE(Lietuva @ 2008 06 07, 20:11)
Pietinė gal nelabai. Jai tiesioginė saulė tinka tik lauke, o kambariuose per stiklą - ne. Bent man taip sakė.

Tiesa, mano gražuolė po persodinimo irgi numetė visus žiedus, jau išsigandau, bet ugliukai stiebiasi ir vyniojasi į viršų, tia galgi viskas gerai bus. 
Aš skau, ten kur pirkau Lazdynuose mokėjau 45 Lt. Ir dabar mačiau yra, tik mažesnių.

tai as ir noriu pasodinti lauke pietineje puseje ir bijau kad nenugeibtu verysad.gif kambaryje tai bepigu, pernesciau i kita puse jeigu ka ir viskas, o lauke tai nesinori kasineti pirmyn atgal doh.gif
Atsakyti
Wolke, tai kaip ar nepražydo dar tavosios gražuolės ?
O Rena įdomu ar gavo nusipirkti jų?

Aš jau pradedu rožinės užsimanyti.

pasirodo kad Sundeville yra tas pats kaip Mandevilla - tai sinonimai
biggrin.gif

Tiesa saviškę persodinau - tai visus žiedus numetė - galvojau "Šakės" jau jai bus. Bet ne - pasirodo adaptavosi tuo metu. Dabar kad pradėjo lipti tais pagaliukais (įsmeigiau ilgus), jau labai greitai ir tais ilgais užšliauš doh.gif Tada irgi vyniosiu.
Ir jau vėl porą žiedų sukrovė. Žodžiu žydės. Kai taip bus, tada ir pafotkinsiu vėl.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 14 birželio 2008 - 22:10
QUOTE(Lietuva @ 2008 06 14, 23:09)
O Rena įdomu ar gavo nusipirkti jų?

nu, niekur neradau, tada kai vln buvau, tai atvaziavom sestadieni vakare, tai jau jokie kioskai juk per iseigines nedirbs schmoll.gif dar iki ermitazo palekiau ir i mega poto sekmadieni dar uzsukom, nu niekur neradau cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2008 06 14, 23:09)
Wolke, tai kaip ar nepražydo dar tavosios gražuolės ?

Aš jau pradedu rožinės užsimanyti.



tokioj stadijoj dabar maniskes ziedai...
user posted image
atsalo pastarosiomis dienomis,gal todel taip pamazu skleidziasi ziedeliai,laukiu silumos ir raudonu sundaviles ziedu wub.gif

o va praejusia savaite gavau dovanu roziniais ziedais sundavile bigsmile.gif

user posted image user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2008 06 15, 11:41)
o va praejusia savaite gavau dovanu roziniais ziedais sundavile  bigsmile.gif

vaaaaaaauuuuuuuuu bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Wolke, ot čia tai bent - grožis wub.gif Nuostabi dovana. Įtariu, kad tokios kaina apie 70 - 80 Lt. Bent man taip sakė ta iš kurios pirkau saviškę.

Aš ten jų dar matau, tik kaip ir sakiau mažesnių.

Tai eisiu irgi rožinių ieškoti wub.gif

P.S. Rena, nu kai turėčiau lyšnų pinigėlių nupirkčiau tau, o tu iš manęs perpirktum tongue.gif
ir kada (jei žadi greitu laiku lankytis Vilniuje) atvažiavus paimtum.
Jei dar iki šiol niekur jų neradai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 15 birželio 2008 - 18:58
QUOTE(Lietuva @ 2008 06 15, 19:55)
P.S. Rena, nu kai turėčiau lyšnų pinigėlių nupirkčiau tau, o tu iš manęs perpirktum  tongue.gif
ir kada (jei žadi greitu laiku lankytis Vilniuje) atvažiavus paimtum.
Jei dar iki šiol niekur jų neradai.

tai va, kad dabar nzn, kada cia varysiu i ta vln g.gif kazkaip mama su systra manes nepasiilgusios tongue.gif bliamba ir lazdynuose nieko neturiu, kas gyventu g.gif nebent ex'as doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 16, 00:27)
tai va, kad dabar nzn, kada cia varysiu i ta vln  g.gif kazkaip mama su systra manes nepasiilgusios tongue.gif bliamba ir lazdynuose nieko neturiu, kas gyventu  g.gif  nebent ex'as doh.gif  biggrin.gif



Nu žiūrėk, jei ką, klausiau tam kioske, jie dirba ir šeštadieniais.

o aš keliausiu į kioskelį ketvirtadienį, sakė pasistengs užvešti kokių nors. Nes man dabar prireikė rožinių. tai sakė bus spalva tokia va kaip čia kur gavo dovanų viena, kur foto įdėjo (niką pamiršau).
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2008 06 16, 14:01)
Nu žiūrėk, jei ką, klausiau tam kioske, jie dirba ir šeštadieniais.

o aš keliausiu į kioskelį ketvirtadienį, sakė pasistengs užvešti kokių nors. Nes man dabar prireikė rožinių. tai sakė bus spalva tokia va kaip čia kur gavo dovanų viena, kur foto įdėjo (niką pamiršau).



patiklsinu info: Tame kioske Lazdynuose (Vilniuje) Mandevilų jau nebus.

Šiandien mačiau Kalvarijų turguje (Vilnius) tokios pusinės (nei mažo snei didelės) 25 Lt.

Raudonos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 19 birželio 2008 - 16:52