Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

QUOTE(Dianule @ 2011 03 12, 15:47)
Na as ir ziemai buvau isnesus is rusi, bet jis nera visiskai tamsus, laisciau retkarciais, daug lapu numete, bet ugliu yra, tai jei viskas bus gerai galeciau kaunietems perleis ugliuku. Pernai labai silpnai zydejo, tad nusprendziau nest i rusi. Ziresim kaip siemet bus....

Jei genėsi, norėsiu ūgliuko 4u.gif
Atsakyti
mano viena lengviausiu gėliu ji yra,sakiau ieškosiu baltais ar rausvais žiedais dar... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 03 12, 15:54)
mano viena lengviausiu gėliu ji yra,sakiau ieškosiu baltais ar rausvais žiedais dar... wub.gif

Na va, o man su ja nepavyksta susidraugauti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2011 03 12, 15:47)
Na as ir ziemai buvau isnesus is rusi, bet jis nera visiskai tamsus, laisciau retkarciais, daug lapu numete, bet ugliu yra, tai jei viskas bus gerai galeciau kaunietems perleis ugliuku. Pernai labai silpnai zydejo, tad nusprendziau nest i rusi. Ziresim kaip siemet bus....

Labai noresiu ugliuko . smile.gif
Atsakyti
Aš savąją prieš savaitę irgi parnešiau iš rūsio, leidžia naujus lapelius. Aš savąja džiaugiuosi jau ketvirtus metus. 2 žiemas žiemojo ant pietinės palangės, o šiemet rūsyje ir viskas thumbup.gif . Iš rudenį padaugintų išgyveno tik viena, bet pavasarį pasirodžius saulei, labai greitai pradėjo lesti naujus lapelius.
Atsakyti
Visoms duosiu ugliuku, tik truputi tegul sustipreja, parasysiu, kai jau bus pasiruosusi vaikintis. Na man tai sunkoka su jais zydejimais. Pirmakart pamilau sia gele, kai buvau Provanse. Sakiau turesiu, bet ten ziedu gausybe buvo wub.gif O pas mane jinai zydi pakankamai skurdziai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2011 03 13, 14:09)
Visoms duosiu ugliuku, tik truputi tegul sustipreja, parasysiu, kai jau bus pasiruosusi vaikintis. Na man tai sunkoka su jais zydejimais. Pirmakart pamilau sia gele, kai buvau Provanse. Sakiau turesiu, bet ten ziedu gausybe buvo wub.gif O pas mane jinai zydi pakankamai skurdziai g.gif

notworthy.gif Lauksiu pavasarį žinutės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 13, 14:15)
notworthy.gif Lauksiu pavasarį žinutės  4u.gif

ir as stoju i eile labai noriu sios grazuoles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 03 12, 15:54)
mano viena lengviausiu gėliu ji yra,sakiau ieškosiu baltais ar rausvais žiedais dar... wub.gif



O man ji vienintelė su kuria nelabai sekasi. Visos kitos net pleška, auga ir vargo nemato.
Atsakyti
o pas mane jau zideti pradejo va smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adra: 07 balandžio 2011 - 10:54
QUOTE(adra @ 2011 04 07, 11:53)
o pas mane  jau zideti pradejo va smile.gif

user posted image


vajė kaip anksti. thumbup.gif wub.gif .šiandien ir aš padėjau ant palangės..nes sustojo vietoj nebeauga..šviesos trukumas turbūt...lauke taip nyku apsiniaukę...
Atsakyti
Wau kokia gražuolė biggrin.gif ir sukulentas prie jos fainuolis bigsmile.gif
Atsakyti