Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

Aš šiemet tik pirmi metai išnešiau į rūsį, o auginu 4 metai, o taip visada ant pietinės palangės ir per žiemą ji man tik keletą lapų numesdavo, o apie kovą - balandį jau pražįsdavo pirmieji žiedai.
Atsakyti
o gal kad nudžiuvo,gal mažai liejote... g.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 02 22, 15:34)
o gal kad nudžiuvo,gal mažai liejote... g.gif

Lyg ir laisčiau, bet gal per vėsu buvo verysad.gif
Atsakyti
dabar atrodom taip.... ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 02 25, 22:19)
dabar atrodom taip.... ax.gif


Daug žiedų sulauksi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 25, 21:52)
Daug žiedų sulauksi  rolleyes.gif


tikiuosi..... 4u.gif
Atsakyti
As jau prarandu paskutine vilti kad mano grazuole atsigaus 4u.gif .Gal kuri kauniete zada apgenet savaja gelyte ?Labai noreciau ...
Atsakyti
ir as noreciau sios grazuoles sakeliu 4u.gif
Atsakyti
Mano taip ir neatsigavo 4u.gif .Gal kuri jau genit sakeles- labai noreciau ...
Atsakyti
Mano mandevilos vasarą žaliavo lauke stovėjo, žydėjo negausiau bet vis tik. O namo kai parnešiau rudenį, tai kaip sakot pavirto į stagarus, lapus numetė. laikau, nekyla ranka išmetsti vasarą išnešiu laukan. jei jau neatsigaus, daugiau jos neįsigysiu, nes nemoku tur būt prižiūrėti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2011 03 12, 13:51)
Mano mandevilos vasarą žaliavo lauke stovėjo, žydėjo negausiau bet vis tik. O namo kai parnešiau rudenį, tai kaip sakot pavirto į stagarus, lapus numetė. laikau, nekyla ranka išmetsti vasarą išnešiu laukan. jei jau neatsigaus, daugiau jos neįsigysiu, nes nemoku tur būt prižiūrėti  verysad.gif

drinks_cheers.gif Aš taip pat dar šiemet pabandysiu auginti, jei nepavyks išlaikyti per žiemą, teks rinktis kitas gėles rolleyes.gif
Atsakyti
Na as ir ziemai buvau isnesus is rusi, bet jis nera visiskai tamsus, laisciau retkarciais, daug lapu numete, bet ugliu yra, tai jei viskas bus gerai galeciau kaunietems perleis ugliuku. Pernai labai silpnai zydejo, tad nusprendziau nest i rusi. Ziresim kaip siemet bus....
Atsakyti