Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

QUOTE(SaVi @ 2011 02 16, 13:05)
Mano irgi be jokiu gyvybes zenklu stovi ant palanges.Sausi stagarai.Abejoju ar ji atsigaus . O labai gaila butu  4u.gif

Mano taip pat verysad.gif
Atsakyti
MANO ant palangės kaip visad....žaliuoja ..tiesa ne taip kaip vasara,bet lapuku visu nenumeta... ax.gif reiks jau persodinėt...
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 16, 13:13)
Mano taip pat verysad.gif

Labutis aš visai nebeturiu,o pas mamą stovi rusį ir nė vieno lapelio nėra g.gif .Reik šiemet nusipirkt labai patiko jos gražūs žiedai ir gausus žydėjimas iki vėlyvo rudens ax.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2011 02 21, 12:19)
Labutis aš visai nebeturiu,o pas mamą stovi rusį ir nė vieno lapelio nėra g.gif .Reik šiemet nusipirkt labai patiko jos gražūs žiedai ir gausus žydėjimas iki vėlyvo rudens ax.gif

Kažin kas joms nepatiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 21, 11:21)
Kažin kas joms nepatiko  g.gif


Įtariu rusys... lotuliukas.gif mano visalaik ant palangės,ir gyvuoja ir žaliuoja...
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 02 21, 11:58)
Įtariu rusys... lotuliukas.gif  mano visalaik ant palangės,ir gyvuoja ir žaliuoja...

Maniškė kambarį buvo,bet itariu kad čia keturkojis prisidėjęs buvo doh.gif ,o mamos rudenį truputėli apšalo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 02 21, 12:58)
Įtariu rusys... lotuliukas.gif  mano visalaik ant palangės,ir gyvuoja ir žaliuoja...

Mano ne rūsyje,o kambaryje, bet taip pat tik stagarai g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 21, 12:14)
Mano ne rūsyje,o kambaryje, bet taip pat tik stagarai  g.gif


g.gif įdomu mano visalaik nenumeta visu lapu,visa ziema buna keletas...
Atsakyti
Mano mandevila praėjusią žiemą ant palangės taip pat pavirto stagarais, žaliavo žaliavo, o apie vasarį pasimirė...Praėjusią vasarą neturėjau kažkaip laiko įsigyt, o šią vasarą tai būtinai ieškosiu, tai vienos gražiausių gėlių..Tik va, kaip išsaugot tas gražuoles neturint rūsio? Pas mus tik garažas, bet ir tas nešildomas, žiemą žemiau 0 nukrita temperatūra, tai jaučiu neišgyventų tropikų gražuolės sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilonux: 21 vasario 2011 - 12:12
QUOTE(jediara @ 2011 02 21, 13:14)
Mano ne rūsyje,o kambaryje, bet taip pat tik stagarai  g.gif

As taip pat laikau kambaryje .Nera pas mus labai silta . bet gyybes zymiu dar nematau .O jau labai laukiu , nes rudeni ji buvo nuostabi , ypac kai pernesiau i siltnami .
Atsakyti
QUOTE(SaVi @ 2011 02 21, 21:25)
As taip pat laikau kambaryje .Nera pas mus labai silta . bet gyybes zymiu dar nematau .O jau labai laukiu , nes rudeni ji buvo nuostabi , ypac kai pernesiau i siltnami .

Taip pat be lapų ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 21, 21:46)
Taip pat be lapų ?  unsure.gif

Taip , stovi rudi stagarai .Ir ne veno lapelio 4u.gif
Atsakyti