Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

mano dicke irgi beveik be lapu...
Atsakyti
Sveiki o gal kas nors turi sakeliu sios grazuoles wub.gif
Atsakyti
g.gif ytariu kad dabar nelaikas daugint,labai gerai,bei greit vasara prigyja..keliom moterim daviau sakeliu ,visom vasara prigijo...
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 11 21, 13:01)
mano dicke irgi beveik be lapu...

Ačiū, nuraminai smile.gif Ar vis tiek ją laikai ant palangės, ar laistai? ax.gif
Atsakyti
ispradziu buvo ne ant palanges,bet jau bene pora saviciu perkeliau agal..laistau kartkartem.kad gautu pailset...bet nenumirtu-nenudziutu..
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 11 21, 14:02)
ispradziu buvo ne ant palanges,bet jau bene pora saviciu perkeliau agal..laistau kartkartem.kad gautu pailset...bet nenumirtu-nenudziutu..

Dėkoju Tau už patarimus aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 11 21, 13:08)
Dėkoju Tau už patarimus aciuks.gif


patarimai mano tokie darau ta pati ka pernai,pernai isgyveno,graziai zydejo nnustodama,tad tikiuosi viskas pavyks ir siemet...tay yra kitamet.. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 11 21, 14:18)
patarimai mano tokie darau ta pati ka pernai,pernai isgyveno,graziai zydejo nnustodama,tad tikiuosi viskas pavyks ir siemet...tay yra kitamet.. doh.gif  biggrin.gif

Taip. mačiau, kaip Tavo gražuolė žydėjo wub.gif
Atsakyti
Mano irgi be jokiu gyvybes zenklu stovi ant palanges.Sausi stagarai.Abejoju ar ji atsigaus . O labai gaila butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SaVi @ 2011 02 16, 12:05)
Mano irgi be jokiu gyvybes zenklu stovi ant palanges.Sausi stagarai.Abejoju ar ji atsigaus . O labai gaila butu  4u.gif


Mano tikrai gyva sklepe dar žiemoja, kaip tik šiandien jau žadėjau parnešti ant palangės, bet dar suabejojau, gal per anksti dar. Šiemet pirmi metai, kai žiemoje sklepe ir visai neblogai išsilaikė.
Atsakyti
mano jau 3 m. sklepe ziemoja, ~ 13 laipsniu temp. Numeta lapus, apdziuva, bet visada sekmingai atzelia pavasari ir zydi dar stipriau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2011 02 16, 12:14)
mano jau 3 m. sklepe ziemoja, ~ 13 laipsniu temp. Numeta lapus, apdziuva, bet visada sekmingai atzelia pavasari ir zydi dar stipriau. smile.gif


Kokiu laiku parnešeta į kambarį, ar dar ne per anksti?
Atsakyti