Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

QUOTE(Astaite1 @ 2010 08 24, 19:36)
Aš pernai rudenį parnešusi žiemoti irgi kelias šakeles pamerkiau į vandenį, kai išleido šakneles pasodinau. Šiemet su žiedais padovanojau tėčiui tėvo dienos proga. O baltąją per žiemą numarinau, pas mus žiemą labai karša (vyras labai mėgsta šilumą), tai baltoji neišgyveno, kad būčiau žinojusi, kad jas galima į sklepą nešti.
Aš šiemet vėl bandysiu padauginti, tai jei gerai įsišaknys, galėsiu padovanoti.

sveikos, norejau paklaust, o kada jas i rusi isnesate? ir kaip su laistymu tame rusyje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miklee @ 2010 09 15, 16:27)
sveikos, norejau paklaust, o kada jas i rusi isnesate? ir kaip su laistymu tame rusyje? 4u.gif


Pernai iskasiau is dirvos spalio pabaigoje, bet manau - per velai. Kadangi siemet nekoks ruduo, rosiuosi iskasti savo grazuole greitu laiku, siek tiek palaikysiu verandoje, paskui truputi namie ir tada i rusi.
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2010 08 24, 09:30)
Aš tai galiu sukiš į žemę,tik kaip daduosiu g.gif

laba,kažkaip įdomiai atrodo tos šakelės,baigia visus lapukus numest g.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2010 09 16, 09:14)
laba,kažkaip įdomiai atrodo tos šakelės,baigia visus lapukus numest g.gif

Gal jau ruošiasi "miegoti" g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritat29 @ 2010 09 15, 22:14)
Pernai iskasiau is dirvos spalio pabaigoje, bet manau - per velai. Kadangi siemet nekoks ruduo, rosiuosi iskasti savo grazuole greitu laiku, siek tiek palaikysiu verandoje, paskui truputi namie ir tada  i rusi.

aciu 4u.gif o kaip laistote ja ziemos metu?
Atsakyti
QUOTE(miklee @ 2010 09 16, 10:49)
aciu 4u.gif  o kaip laistote ja ziemos metu?


Kadangi pas mane rusyje pakankamai dregna, taigi per visa ziema laisciau apie 3 kartus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritat29 @ 2010 09 17, 09:14)
Kadangi pas mane rusyje pakankamai dregna, taigi per visa ziema laisciau apie 3 kartus  smile.gif

aciu
4u.gif
Atsakyti
vakar buvom parodoj tai maciau sia grazuole gyvai...nu labai jiau graziai atrodo bigsmile.gif tai gal kas sakeliu turit pasidalit vilniuje ax.gif
Atsakyti
Šiandien įsigijau mažutę sandevilą - žiūrėsiu, kaip seksis ją auginti rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
turetu sektis..nelepi ir dauginasi neblogai... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 10 03, 21:41)
turetu sektis..nelepi ir dauginasi neblogai... mirksiukas.gif

Dabar svarbiausia išlaikyti per žiemą unsure.gif
Atsakyti
Ar normalu, kad abi sandevilos numetė lapelius? g.gif
Atsakyti