Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

Kažkada blaškiausi, ką auginti - šias nuostabias mandevilas ar cameliją. Bet jau taip gavosi, kad atsirado namuose kininė camelia. Pasirodo, ypatingai reta. Ir labai keista... schmoll.gif Todėl dabar tik gėriuosi mandevilomis (sundevilomis). Nors niekada nebūčiau patikėjusi, kad taip gausiai ir gražiai gali šios gėlytės žydėti. Kaip šios jūsų nuostabiosios... thumbup.gif Man tai tikrai turi jos panašumo su camelia,ypač japonine.
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2010 08 23, 20:18)
Ar jau esate bandžiusi, ją per žiemą laikyti rūsyje?
Nes aš šią gėlę auginu du metus ir abi žiemas ji praleido ant pietinės palangės, nes kaip anksčiau minėjau, tik parnešu ją žiemai namo, o ji per savaitę numeta visus žiedus ir tik pavasarį, kai saulė vėl skaičiai pradeda šviest, tai ir gėlytė atsigauna vėl pradeda naujus lapelius leist.


Bandziau sia ziema. Iki pavasario buvo viskas ok, bet pavasari visa rusi uzliejo vanduo ir mano grazuole vandenyje prabuvo 2 savaites (o dar kvaisa rudeni isodinau i kibira, nebuvo kur vandeniui isteketi). Taigi supuvo mano numyletine, bet mano drauge turi tokia pacia gelyte ir sekmingai pralaike visa ziema rusyje, dabar zydi, dziugina ja savo ziedais.

Dar turiu tokios informacijos, kad zmones sia gele pirmus 2-3 metus nesa i rusi, o paskui palieka ja ziemoti lauke. Pati maciau tokia mandevile, tik gaila po sios ziemos nusalo. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 05 29, 12:19)


Gražūs žali lapeliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritat29 @ 2010 08 23, 20:46)
Bandziau sia ziema. Iki pavasario buvo viskas ok, bet pavasari visa rusi uzliejo vanduo ir mano grazuole vandenyje prabuvo 2 savaites (o dar kvaisa rudeni isodinau i kibira, nebuvo kur vandeniui isteketi). Taigi supuvo mano numyletine, bet mano drauge turi tokia pacia gelyte ir sekmingai pralaike visa ziema rusyje, dabar zydi, dziugina ja savo ziedais.

Dar turiu tokios informacijos, kad zmones sia gele pirmus 2-3 metus nesa i rusi, o paskui palieka ja ziemoti lauke. Pati maciau tokia mandevile, tik gaila po sios ziemos nusalo.  verysad.gif


Tai tada pabandysiu ir aš, nes aš savają karpau, nes rudenį ji man netilptų ant palangės, o jei išsilaiko rūsyje, tai leisiu jai augti į aukštį tada turėsiu nuostabų aukštą krūmą.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
TURIU ir aš šią gražuolę,tik ji pas mane visi metai nežydi,tai praėjusę savaitę priskiniau naujų šakelių,pabandysiu atsinaujint.Kaži tik gal pavasari daugint reikėjo g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2010 08 24, 08:20)
Tai tada pabandysiu ir aš, nes aš savają karpau, nes rudenį ji man netilptų ant palangės, o jei išsilaiko rūsyje, tai leisiu jai augti į aukštį tada turėsiu nuostabų aukštą krūmą.



Kaip bebutu gaila tokio grozio, bet rudeni vistiek reikia siek tiek apkarpyti, tam, kad pavasari daugiau isbujotu biggrin.gif
Atsakyti
Jei žadate karpyti savo gražuoles, tai gal turėtumėte atliekamų šakelių? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 08 24, 09:24)
Jei žadate karpyti savo gražuoles, tai gal turėtumėte atliekamų šakelių? 4u.gif

Aš tai galiu sukiš į žemę,tik kaip daduosiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2010 08 24, 10:30)
Aš tai galiu sukiš į žemę,tik kaip daduosiu g.gif

4u.gif Galima paštu rolleyes.gif , o gal rudenį važiuosiu į Žemaičių Kalvariją (netoli nuo Jūsų, ar ne? ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 08 24, 10:34)
4u.gif Galima paštu  rolleyes.gif  , o gal rudenį važiuosiu į Žemaičių Kalvariją (netoli nuo Jūsų, ar ne? ax.gif )

TIKRAI netoli,tai pasodinu ir lauksiu užukant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2010 08 24, 12:13)
TIKRAI netoli,tai pasodinu ir lauksiu užukant  mirksiukas.gif

bigsmile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2010 08 24, 09:00)
Labas rytas 4u.gif
TURIU ir aš šią gražuolę,tik ji pas mane visi metai nežydi,tai praėjusę savaitę priskiniau naujų šakelių,pabandysiu atsinaujint.Kaži tik gal pavasari daugint reikėjo g.gif ?


Aš pernai rudenį parnešusi žiemoti irgi kelias šakeles pamerkiau į vandenį, kai išleido šakneles pasodinau. Šiemet su žiedais padovanojau tėčiui tėvo dienos proga. O baltąją per žiemą numarinau, pas mus žiemą labai karša (vyras labai mėgsta šilumą), tai baltoji neišgyveno, kad būčiau žinojusi, kad jas galima į sklepą nešti.
Aš šiemet vėl bandysiu padauginti, tai jei gerai įsišaknys, galėsiu padovanoti.
Atsakyti