Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

QUOTE(evers @ 2010 08 13, 18:14)
tikrai greit prigyja kai lauke ir vidui virs 20 laipsniu...jau ir sese turi,dar ir seses kaimynei daviau...sunus klausi ko duodi nejau ji tau nepatinka.. blink.gif  sakau kad patinka todel duodu ...lai ir kitus dziugina..
.dar zydim...


Jai tikrai patinka pas Tave, kad visą vasarą žydi thumbup.gif
Atsakyti
o man ji kaip patinka...zydi ir zydi..dabar mastau kada ja persodint galesiu, g.gif tokiam nedidukij vazonelij yra..laistyt kiekviena diena reikia..
user posted image
Atsakyti
kokia grazi wub.gif bet as kaskaip neatkreipiau demesio kad ju pirkt buna...gal butu sakele vilniuje gaut...jei lengvai prigija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 08 18, 17:37)
o man ji kaip patinka...zydi ir zydi..dabar mastau kada ja persodint galesiu, g.gif  tokiam nedidukij vazonelij yra..laistyt kiekviena diena reikia..

O kur žiemą laikysi? ax.gif
Atsakyti
laikydavau visada ant pietines palanges.. g.gif manau ir toliau taip... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 08 19, 10:28)
laikydavau visada ant pietines palanges.. g.gif  manau ir toliau taip... ax.gif

Oho, nemažai vietos užims rolleyes.gif
Atsakyti
Mano mandevila lauke taip išbujojo, o žiedų kiek. Vakar į fotiką įsdėjau naujas batareikas ir ėjau fotografuoti, bet tik nuspaudžiau mygtuką fotografuoti ir fotikas iškart išsijungė, atseit batareikos nusėdo, tai ir likau nesupratusi ar tikrai batareikas blogas nusipirkau, ar fotoaparatą reikia į šiukšlinę mest, o dar kaip tyčia keli nauji jurginai pražydo, taip norėjau pasigirti žiedais. Galėčiau su telefonu nufotografuoti, bet telefono labai nuotraukų prasta kokybė.
Atsakyti
Nuėjau su telefonu nufotografavau. Pirmą vasaros pusę žiedų nebuvo labai daug, o dabar žydi visame gražume, bet kai įnešu į kambarį žiemai visi žiedai per savaitę laiko nukrenta, todėl labai noriu, kokios verandos, atseit žiemos sodo, kad galėčiau ilgiau pasidžiaugti šios ir kitų gėlių žiedais.

user posted image
Atsakyti
grazumelis... wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, kaip suprantu dauguma jusu sia grozybe auginate vazone, o as ikisau tiesiai dirvon, ziemai nesiu i rusi.

Pasirodom:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritat29: 23 rugpjūčio 2010 - 18:52
Gėlės fantastiškos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ritat29 @ 2010 08 23, 19:49)
Sveikos merginos, kaip suprantu dauguma jusu sia grozybe auginate vazone, o as ikisau tiesiai dirvon, ziemai nesiu i rusi.

Pasirodom:

user posted image

user posted image


Ar jau esate bandžiusi, ją per žiemą laikyti rūsyje?
Nes aš šią gėlę auginu du metus ir abi žiemas ji praleido ant pietinės palangės, nes kaip anksčiau minėjau, tik parnešu ją žiemai namo, o ji per savaitę numeta visus žiedus ir tik pavasarį, kai saulė vėl skaičiai pradeda šviest, tai ir gėlytė atsigauna vėl pradeda naujus lapelius leist.
Atsakyti