Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

mano auga visalaik ant pietines palanges....laistau kai truputi pradziuva...
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 05 14, 15:17)
mano auga visalaik ant pietines palanges....laistau kai truputi pradziuva...


Užtat Jūsų ir yra graži, o žiedai, kokie dideli 4u.gif .
Mano Mandevilla prikrovusi daug žiedų, bet dar nežydi, užtat pavasarį ūglius išleido gal po metrą ilgio, aš juos nukirpau, nors ant kaip kurių jau irgi buvo žiedai, bet tada žiemai man jau netilptų ant palangės. Aš savąją išnešiau į šiltnamį, buvau išnešusi į lauką ir per naktį jau nakvojo, bet kad dar labai vėjuota ir kai grįžtu po darbo vis randu vėjo išverstą, tai išnešiau į šiltnamį, ten ir šilta, ir vėjo nėra biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2010 05 14, 15:27)
Užtat Jūsų ir yra graži, o žiedai, kokie dideli 4u.gif .
Mano Mandevilla prikrovusi daug žiedų, bet dar nežydi, užtat pavasarį ūglius išleido gal po metrą ilgio, aš juos nukirpau, nors ant kaip kurių jau irgi buvo žiedai, bet tada žiemai man jau netilptų ant palangės. Aš savąją išnešiau į šiltnamį, buvau išnešusi į lauką ir per naktį jau nakvojo, bet kad dar labai vėjuota ir kai grįžtu po darbo vis randu vėjo išverstą, tai išnešiau į šiltnamį, ten ir šilta, ir vėjo nėra biggrin.gif .


mano buvo is sprindzio atzaleles priauginta(cia 2metu)....tad ugliu nekarpiau,o sukau visaip aplinkui...veliau jie graziai suzaliavo,ir ziedeliais nudziugino...o i lauka nenesu ... blush2.gif kaimynes gelomanes lotuliukas.gif tad saugau.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2010 05 14, 14:27)
O kur laikai? Šia gėlei reikia daug šviesos, todėl ją būtina laikyti ant pačios šviesiausios palangės. Žiemą, kai trūksta švieos ši gėlė pradeda mest lapus, o pavasarį, kai saulės daug pradeda labai greitai augti ir žydėti. Šiuo metu gali išneši į balkoną. Mano mandevila šiltnamyje šildosi.

Šviesos tai jai turi užtekti, nes stovi prie vitrininiu langu pietinėj pusėj, buvau ir į terasą išnešus, bet nakčiai dar nepalieku 4u.gif
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 05 29, 13:19)

Čia jau kita? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 05 29, 23:01)
Čia jau kita? g.gif


ta pati tik zydi bepaliovos... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 05 30, 10:38)
ta pati tik zydi bepaliovos... ax.gif

Labai jai pas Tave patinka thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien mačiau mandevilas po 15 Lt ir..... nepirkau blush2.gif , matau, kad evers užaugino iš šakelės, gal ir aš kur "rasiu" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 06 12, 22:16)
Šiandien mačiau mandevilas po 15 Lt ir..... nepirkau  blush2.gif , matau, kad evers užaugino iš šakelės, gal ir aš kur "rasiu" ax.gif


Labai lengvai auginama iš ugliuku. Tik reikia iškart sodint į vazonėlį ir uždengt stiklainiuku ir po poros savaitėliu pradės augt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelux @ 2010 06 12, 23:19)
Labai lengvai auginama iš ugliuku. Tik reikia iškart sodint į vazonėlį ir uždengt stiklainiuku ir po poros savaitėliu pradės augt  biggrin.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
tikrai greit prigyja kai lauke ir vidui virs 20 laipsniu...jau ir sese turi,dar ir seses kaimynei daviau...sunus klausi ko duodi nejau ji tau nepatinka.. blink.gif sakau kad patinka todel duodu ...lai ir kitus dziugina..
.dar zydim...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evers: 13 rugpjūčio 2010 - 16:14