Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

Šiemet nesimato parodose prekiaujant mandevilla g.gif
Atsakyti
stai mano gelyte...isauginta is daigelio...pradedam zydejima... wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 04 24, 17:58)
stai mano gelyte...isauginta is daigelio...pradedam zydejima... wub.gif


Tikra gražuolė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 04 23, 22:24)
Šiemet nesimato parodose prekiaujant mandevilla g.gif



mačiau Vilniuj šiandien, ...(ir geltonų bugenvilijų...)
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 04 23, 22:24)
Šiemet nesimato parodose prekiaujant mandevilla g.gif

Na šiandien lygiai tokios spalvos, kaip Evers įdėjusi, buvo IKI Kaune prie Pilies, 24 Lt, būklė gera, gėlytė vidutinio dydžio. Jei domins, galiu dar ryt dirstelt... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 04 25, 20:48)
Na šiandien lygiai tokios spalvos, kaip Evers įdėjusi, buvo IKI Kaune prie Pilies, 24 Lt, būklė gera, gėlytė vidutinio dydžio. Jei domins, galiu dar ryt dirstelt... doh.gif

Net nepagalvojau, kad tokioje parduotuvėje gali būti bigsmile.gif Vyras lyg žada važiuoti į Kauną, tai pasakysiu, kad užsuktų pažiūrėti.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
toliau skleidziames.... rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Prisiskaičiau pas jus apie šias gražiąsias gėlytes ir pati įsigijau, tik dabar nežinau ar ją persodinti į didesnį vazoną, ar dar palikti šiame, berods jos greit augančios, gal kas patars ?

user posted image

Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 05 05, 21:04)
toliau skleidziames.... rolleyes.gif
user posted image



QUOTE(beata07 @ 2010 05 12, 08:04)
Prisiskaičiau pas jus apie šias gražiąsias gėlytes ir pati įsigijau, tik dabar nežinau ar ją persodinti į didesnį vazoną, ar dar palikti šiame, berods jos greit augančios, gal kas patars ?

user posted image


Super gelytes wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vistik persodinau, nes kažkodėl pradėjo žiedlapiai raitytis, gal vietos pasikeitimas nepatiko, gal per daug pamylėjau, perlaisčiau g.gif , gal kas žino priežastį ... Kažkodėl čia taip ramu tapo ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(beata07 @ 2010 05 14, 14:13)
Vistik persodinau, nes kažkodėl pradėjo žiedlapiai raitytis, gal vietos pasikeitimas nepatiko, gal per daug pamylėjau, perlaisčiau  g.gif ,  gal kas žino priežastį ... Kažkodėl čia taip ramu tapo  ax.gif  4u.gif


O kur laikai? Šia gėlei reikia daug šviesos, todėl ją būtina laikyti ant pačios šviesiausios palangės. Žiemą, kai trūksta švieos ši gėlė pradeda mest lapus, o pavasarį, kai saulės daug pradeda labai greitai augti ir žydėti. Šiuo metu gali išneši į balkoną. Mano mandevila šiltnamyje šildosi.
Atsakyti
va todėl mano ir numetė lapus rudenį... g.gif galvojau kad visai numirė, norėjau išraut ir vazoną atlaisvint, bet kai pamačiau kad šaknys gyvos, persodinau ir išnešiau į labkoną pietinėj namo pusėj. Spėkit- pradėjo naujus ūgliukus leisti gal 5 thumbup.gif thumbup.gif Gal atsigaus mano vargšytė g.gif
Atsakyti