Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

QUOTE(Loote @ 2009 09 28, 18:45)

teko matyti susodintas keturias i viena dideli vazona kuri pakelia du vyrai ir per viduri padaryta atrama joms vyniotis (toks tinklas kaip kolona)... nu patikekit kai zydi tai vaizdelis vertas milijono  thumbup.gif


....isivaizduoju bigsmile.gif ...turejo but labai grazu thumbup.gif .

Cia maniske,dar namu nemacius ,pirkau vasaros pradzioje,visa laika leido lauke,bet dabar atveso,nesiu namo.

user posted image

Kaip teisingai parinkt vieta g.gif ???
Kur jus jas laikot???
Girdejau,jog statyt ant pacios sauleciausios palanges bigsmile.gif .

Ir dar,man turguj siule ja sodint tik i durpine zeme.Taip ir dariau,tik nepasakyciau,jog labai ji nuo josbujotu.O va kaimynka persodino i "senelio kompostas",jokiom spec trasom netrese schmoll.gif ,o grozis neispasakytas wub.gif .Retsykiais laiste KEMYRO -paukscio ir galviju meslo granulem,t.y. ....istirpintu ir stipriai skiestu vandeniu mirksiukas.gif
Tai rudeniop ir as taip padariau. tongue.gif
Atsakyti
raso kad megsta sviesa nebijo saulutes,tad ziemai statau ant pietines palanges...o zemej tai paprastoj kur gelytem,...
Atsakyti
kaip merginos jūsų gėlyte jaučiasi g.gif mano tai nekaip, stovi be lapu, usai irgi jau mirsta, tiktai prie kamieno matosi truputi žalių lapelių pradeda leisti, tai nežinau ką daryt kad visai nenumirtų unsure.gif jau labai myliu šią gražuolę wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif

.....nezinau tiksliai,kaip turetu siuo metu gele jaustis,ale manoji visai nupliko tongue.gif -lapus numete,tai as ja nureziau ax.gif .Palikau tik po kokia 10cm. rolleyes.gif
Pamaniau mastau.gif,jog labai ji skursta ir varginasi.
Ziuresma,kaip pavyks sulaukt pavasario.

Atsakyti
QUOTE(shanet @ 2009 12 07, 19:40)
Sveikutes mirksiukas.gif

.....nezinau tiksliai,kaip turetu siuo metu gele jaustis,ale manoji visai nupliko tongue.gif -lapus numete,tai as ja nureziau ax.gif .Palikau tik po kokia 10cm. rolleyes.gif
Pamaniau mastau.gif,jog labai ji skursta ir varginasi.
Ziuresma,kaip pavyks sulaukt pavasario.




Pas mane ta pati situacija drinks_cheers.gif žmogus, iš kurio pirkau, sakė, kad taip ir turi būt, žiūrėsim ,kas gausis smile.gif
Atsakyti
.....tai as daba galvoju g.gif .....mazu nebereik jos laikyt ant pietines-sviesiausios palanges,gal jai vesesne vieta paieskot ax.gif ???Ir taip namie visur silta.

Atsakyti
QUOTE(shanet @ 2009 12 08, 11:13)
.....tai as daba galvoju g.gif .....mazu nebereik jos laikyt ant pietines-sviesiausios palanges,gal jai vesesne vieta paieskot ax.gif ???Ir taip namie visur silta.





Mano irgi tokia pavargus apačioje, o viršuje lapelių yra ir uglių ištysusių. gal asigaus pavasariop g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 08 gruodžio 2009 - 11:51
QUOTE(Lietuva @ 2009 12 08, 13:50)
Mano irgi tokia pavargus apačioje, o viršuje lapelių yra ir uglių ištysusių. gal asigaus pavasariop  g.gif


Jūs mane nuraminote. Maniau, kad numarinau savo gražuoles. Reikia laukti pavasario. Panašu, kad normalu, jog jos tarsi nudžiūsta.
Atsakyti
Maniske ir atrodo klaikiai taip staigiai numete lapus ir stiebeliai dziusta nors apacioje matos lig leidzia lapukus bet vaizdas katastrofa doh.gif
Atsakyti
O maniškės šiemet praktiškai nenumetė lapų - na gal tik vieną kitą. Taip ir nesupratau ko jom ištikrųjų reikėtų. g.gif Pas mano sesę irgi buvo numetę visus lapus, bet dabar jau atsprogsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 19 sausio 2010 - 21:13
Merginos,as tai siulau rezt tas ,apgaletino vaizdelio,sakeles mirksiukas.gif ,bo labai graziai atzelia nauji lapukai.
Nes kitu atveju augalas vargsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shanet: 20 sausio 2010 - 09:54
QUOTE(shanet @ 2010 01 20, 10:54)
Merginos,as tai siulau rezt  tas ,apgaletino vaizdelio,sakeles mirksiukas.gif ,bo labai graziai atzelia nauji lapukai.
Nes kitu atveju augalas vargsta.


Beje čia jums gal ne paslaptis, jog iš tų nurėžtų ūselių galima išauginti naujus auginius. Būtent taip patariama jas dauginti. ax.gif

Dauginimas stiebo auginiais

Stiebo auginiai (7-10 cm ilgio) pjaunami anksti pavasarį. Jie susmeigiami į drėgną smėlį ir uždengiami. Įsišakniję persodinami po vieną. Ūgtelėjus pagrindiniam stiebui, verta nugnybti viršūnėlę, taip priverčiant šakotis. Vėliau augalas persodinamas į didesnį vazoną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geresne: 20 sausio 2010 - 15:54