Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

QUOTE(Lietuva @ 2008 05 23, 18:30)
Nežinau ar nesikartoju, bet tokios temos neradau.

Tad atsiliepkite, ka turite šios rūšies gėlytes?



atsiliepiu mirksiukas.gif auginu sia gelyte metai laiko,tik nezinau kodel mandevila g.gif maniske - dipladenia sundaville g.gif kai pirkau atrode taip

user posted image
auginau per vasara lauke ant terasos -puode,dar papildomai ismeigiau tokias vyteles jai lipti
user posted image
ziemai buvau inesus i nesildoma kambari...numete lapelius...pavasari uzpuole amarai...nupurskiau,dabar jau susprogo,taciau dar nezydi ...na viena ziema atlaikem rolleyes.gif
jeigu idomu ryt pafotkinsiu kaip atrodo mirksiukas.gif


Papildyta:
tiesa praejusia vasara dar viena mamyte buvo atsiliepus,kad nusipirko sia gelyte,idomu kaip jos gelyte atlaike ziema
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2008 05 24, 00:53)
atsiliepiu  mirksiukas.gif auginu sia gelyte metai laiko,tik nezinau kodel mandevila  g.gif maniske - dipladenia sundaville   g.gif kai pirkau atrode taip

user posted image
auginau per vasara lauke ant terasos -puode,dar papildomai ismeigiau tokias vyteles jai lipti
user posted image
ziemai buvau inesus i nesildoma kambari...numete lapelius...pavasari uzpuole amarai...nupurskiau,dabar jau susprogo,taciau dar nezydi ...na viena ziema atlaikem  rolleyes.gif
jeigu idomu ryt pafotkinsiu kaip atrodo  mirksiukas.gif
Papildyta:
tiesa praejusia vasara dar viena mamyte buvo atsiliepus,kad nusipirko sia gelyte,idomu kaip jos gelyte atlaike ziema



Oi, labutis, labai labai įdomu.
Kadangi jau metus turi. Gali pasidalinti patirtimi, kaip ją prižiūrėti.
Kiek žinau, tai labai šilumą mėgsta ir nemėgsta vėsumos.
Lauksiu daugiau nuotraukų.

Bet labai panaši kaip maniškė ir spalva lygiai tokia pati (atorodo), tai gal ta rūšis taip ir vadinasi. Nežinau man pardavėja taip pasakė. Tai gal tu tiksliau žinai.

Va ką rodo internetas įvedus taviškės pavadinimą
http://www.meillandr...-f-4765-80.html

taip tikrai man regis - tai mūsų gėlytė 4u.gif

O va dar (vokiškai)
http://www.zimmerpfl...ikon.php?id=956
čia jau vėl Mmandevila vadina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 23 gegužės 2008 - 23:03
QUOTE(Lietuva @ 2008 05 23, 23:27)
Kas turi nuosavus namus gali pasodinti lauke kur palei sieną tur būt kokiias siūlais kad liptų. lauke nebijo saulės spindulių. O kambariuose reikia nelaikyti ant tiesioginės saulės.

nu blimba ir as uzsimaniau tokios, gal ir man tokia laime teks kada aptikt ja gyvai bigsmile.gif g.gif
o kur tu ja pirkai g.gif


Wolke, pamenu kaip rodei ta savo grazuole, jau tada seiles tyso nuo tokio grozio wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 24 gegužės 2008 - 09:18
QUOTE(rena @ 2008 05 24, 11:17)
nu blimba ir as uzsimaniau tokios, gal ir man tokia laime teks kada aptikt ja gyvai bigsmile.gif  g.gif
o kur tu ja pirkai g.gif
Wolke, pamenu kaip rodei ta savo grazuole, jau tada seiles tyso nuo tokio grozio wub.gif


Šiaip aš tokių nepastebėjus niekur (bet juk turėtų būti tose didžiosiose parduotuvėse).

Aš pirkau pire savo darbo Lazdynuose prie Architektų g. 166 (tarp ten esančios maximos ir tokios mokyklos yra kioskai, tai (paprastam gėlių kioske) biggrin.gif Ten tikrai žinau dar yra likę mažesnių ir ne raudonų, o ružavų. Tai jų kaina apie 18 lt.
Bet ta pardavėja sako būna ir tokių kaip mano ir didesnių (tos jau apie 70 lt.) kainuoja. Žodžiu kada ji atsiveža, tada ir būna. Galiu net pakklausti kada vėl žada atsivešti. Nes tokia maloni moteris, visada pasikalbam.
Atsakyti
Pirkau sia grazuole rudeni.Ziema prabuvo normaliai kambaryje,kaip ir visos kitos kambarines geles.Po naujuju metu pradejo leisti atzalas ant kuriu nareliu matese sakneles.Jas nukarpius sukisau i zeme.Ne visos prigijo,bet gauguma tikrai ir jau leidzia naujas sakeles su lapeliais.Taip jas galima pasidauginti. O tas leidziamas naujas sakeles suku ant jau
esamo lankelio keliom eilem.
Turguje maciau susodintas kelias i dideli vazona "ant kojos".Tai kupeta zaliu lapu ir ryskiu ziedu,atrode tiesiog nerealiai
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2008 05 24, 10:41)
Šiaip aš tokių nepastebėjus niekur (bet juk turėtų būti tose didžiosiose parduotuvėse).

Aš pirkau pire savo darbo Lazdynuose prie Architektų g. 166 (tarp ten esančios maximos ir tokios mokyklos yra kioskai, tai  (paprastam gėlių kioske)  biggrin.gif Ten tikrai žinau dar yra likę mažesnių ir ne raudonų, o ružavų. Tai jų kaina apie 18 lt.
Bet ta pardavėja sako būna ir tokių kaip mano ir didesnių (tos jau apie 70 lt.) kainuoja. Žodžiu kada ji atsiveža, tada ir būna. Galiu net pakklausti kada vėl žada atsivešti. Nes tokia maloni moteris, visada pasikalbam.

as kita savaitgali i vilniu atleksiu, tai reiks pasidairyt, o Lazdynuose, tai ten tu mokyklu kaip ir nemazai g.gif cia gal kur prie arklio g.gif
Atsakyti
po metu laiko sundaville pas mane taip atrodo ax.gif
user posted image
bet as ja pirkau,ne kaip augala kambariui,bet kaip augala terasai...gal istisus metus laikoma kambaryje ji lapeliu gal ir nenumes,cia galetu papasakot kitos -kas turi patirties juos kambary augindamos mirksiukas.gif su nekrantumu laukiu ziedeliu, kai tik prazys padarysiu foto
imesiu nuoroda,kur galima pasigrozet sia gelyte 4u.gif
dipladenia sundaville



Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 05 24, 12:59)
as kita savaitgali i vilniu atleksiu, tai reiks pasidairyt, o Lazdynuose, tai ten tu mokyklu kaip ir nemazai g.gif cia gal kur prie arklio g.gif


Taip taip, ta pati ta kur "prie arklio". - Mano darbovietė ji ir yra biggrin.gif
Tai ten bus kioskai. Ant vieno parašyta "Gėlės" jau nuo gatvės matosi. Jame ir ieškok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 24 gegužės 2008 - 12:26
QUOTE(Lietuva @ 2008 05 24, 13:26)
Taip taip, ta pati ta kur "prie arklio". - Mano darbovietė ji ir yra  biggrin.gif
Tai ten bus kioskai. Ant vieno parašyta "Gėlės" jau nuo gatvės matosi. Jame ir ieškok.

g.gif kad man visai nepakeliui tas arklys, na jei netingesiu tai reiks pasidairyt g.gif
Atsakyti
mastau.gif neatsiranda daugiau norinciu apie sundavile paplepet...o gal ir nera labai ka apie ja plepet... maniske dar neprazydo unsure.gif bet siaip atrodo labai neblogai,tai neprarandu vilties bigsmile.gif o gal reikejo man pavasari ja persodint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2008 06 03, 22:11)
mastau.gif neatsiranda daugiau norinciu apie sundavile paplepet...o gal ir nera labai ka apie ja plepet...

nerandu jos niekur pirkti cry.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 04, 08:55)
nerandu jos niekur pirkti cry.gif

Mandevilla=sundavile=dipladenija,pabandykit ieskot tokiais pavadinimais,nes sian Senukuose Kaune Draugystes g.viduj yra dipladenija,bet nezydinti(apie 21Lt), o lauke-raudonasis sandavilas,su pumpurais -56lt.
siaip dar kazkokia patirtim labai negaliu pasidalinti,nes tik kelios savaites kai pirkau.Pumpurus numete,bet labai grazius zalius uglelius augina,laikau istiklintam balkone pietvakarinej pusej,manau-jai tinka smile.gif
Atsakyti