Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

Astaite1, labai grazios gelytes, o kokiom trasom laistei?
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2009 09 24, 20:05)
Mano žadėtosios nuotraukos. Pernai rudenį pirkau ne didesnę kaip 10 cm, o per metus užauga štai tokia gražuolė.

user posted image

user posted image


Kaip gražu!!! thumbup.gif Bet tokiai gražuolei namuose tikriausiai vietos nemažai reikia?
Atsakyti
labai vesli,gal kokia krumine,.... g.gif mano tai kaip vijokline...
Atsakyti
ja reikia-galima pakarpyti, paformuoti kad tokia veslesne atrodytu. pas mus ju jei neisparduoda uzaugine tai nukarpo usus, o per vasara tai padaryti tenka gal kokius 4-5 kartus... jos buna raudonu keliu atspalviu, ruzava ir balta (baltos stambus lapai ir ziedu maziau).
smile.gif
teko matyti susodintas keturias i viena dideli vazona kuri pakelia du vyrai ir per viduri padaryta atrama joms vyniotis (toks tinklas kaip kolona)... nu patikekit kai zydi tai vaizdelis vertas milijono thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, kaskokia gelyte turiu pirkau is bobutes turgelyje, nes zieai patiko, galvoju gal is sitos sundaviliu seimos ji , na as pagal lapu forma bandziau lyginti ax.gif , gal jus atpazinsit?

user posted image
user posted image

na ji jau baigia cia nuzydeti tu ziedeliu 7 kokie buvo, virsutinis kotelis krauna dabar pumpurus.
Atsakyti
QUOTE(orintuxx @ 2009 09 28, 22:52)
Sveikos merginos, kaskokia gelyte turiu pirkau is bobutes turgelyje, nes zieai patiko, galvoju gal is sitos sundaviliu seimos ji , na as pagal lapu forma bandziau lyginti  ax.gif , gal jus atpazinsit?

user posted image
user posted image

na ji jau baigia cia nuzydeti tu ziedeliu 7 kokie buvo, virsutinis kotelis krauna dabar pumpurus.

Na į šitą temukę niekas jau seniai neberašo. Nes gėlytė turi ir kitą, labiau paplitusį pavadinimną - mandevilla. Todėl tokiu pavadinimu yra kita, žymiai populiaresnė, temukė. Eikite ten, daugiau informacijos rasite doh.gif http://www.supermama...howtopic=316497

Būtų malonu, kad pastebėtų moderatorė ir įjungtų šią temukę į mano nurodytą čia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(orintuxx @ 2009 09 28, 22:52)
Sveikos merginos, kaskokia gelyte turiu pirkau is bobutes turgelyje, nes zieai patiko, galvoju gal is sitos sundaviliu seimos ji , na as pagal lapu forma bandziau lyginti  ax.gif , gal jus atpazinsit?

user posted image
user posted image

na ji jau baigia cia nuzydeti tu ziedeliu 7 kokie buvo, virsutinis kotelis krauna dabar pumpurus.




cia ne mandevila ir ne sandevila....o AIŠKENIS....turiu tokia...tiesa tik daigely.........mano mazius....
Atsakyti
Rasiau i Sundeviliu tema tai patare cia kreiptis blush2.gif
Sveikos merginos, kaskokia gelyte turiu pirkau is bobutes turgelyje, nes ziedai patiko, galvoju gal is sitos sundaviliu-mandeviliu seimos ji , na as pagal lapu forma bandziau lyginti ax.gif , gal jus atpazinsit?

user posted image
user posted image

na ji jau baigia cia nuzydeti tu ziedeliu 7 kokie buvo, virsutinis kotelis krauna dabar pumpurus, kai prazys galesiu idet foto jei domins ka nors mirksiukas.gif .

Atsakyti
O pagaliau, o as ir i mandaviliu tema parasiau, na bet nieko tokio. Nu tada reik info pasieskoti, turiu viena knyga apie geles bet ten jos nera.
O gelyte atrodo gerai auga pas mane, as ja gal pries menesi pirkau tai zydejo, o dabar jau is sonu leidzia atsakeles mazas ir zydeti ruosiasi.
Atsakyti



Na jau isiaiskinau kas per gelyte pas mane
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orintuxx: 29 rugsėjo 2009 - 10:59
bigsmile.gif grazuole....langva augint.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(orintuxx @ 2009 09 29, 11:03)
O pagaliau,  o as ir i mandaviliu tema parasiau, na bet nieko tokio. Nu tada reik info pasieskoti, turiu viena knyga apie geles bet ten jos nera.
O gelyte atrodo gerai auga pas mane, as ja gal pries menesi pirkau tai zydejo, o dabar jau is sonu leidzia atsakeles mazas ir zydeti ruosiasi.

jai ji butu esinantas tai labiau tystu i apacia,...o si gelyte daug augina aplink save sakeliu,greit pleciasi,pas sese maciau kaip greit prigijo ir auga,tad ir as uzsinorejau,...tikiuos prigis...
Atsakyti