Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

Mano žadėtosios nuotraukos. Pernai rudenį pirkau ne didesnę kaip 10 cm, o per metus užauga štai tokia gražuolė.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2009 09 24, 20:05)
Mano žadėtosios nuotraukos. Pernai rudenį pirkau ne didesnę kaip 10 cm, o per metus užauga štai tokia gražuolė.


Tikra gražuolė wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2009 09 18, 18:52)
O baltąją dar palikusi lauke, balta netokia graži, pas ją daug mažiau žiedų ir šakos tokios storos, nu ji visai kitokia nei raudona.

O ar baltos lapai tokio pat dydžio kaip raudonos? Klausiu, nes man davė vieną daigelį - sakė kad balta. Jos lapai labai didelikaip rankos plaštaka.
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2009 09 24, 20:05)
Mano žadėtosios nuotraukos. Pernai rudenį pirkau ne didesnę kaip 10 cm, o per metus užauga štai tokia gražuolė.

user posted image

user posted image








oho grazumelis...ar jos ir rudeni zydi,mano tik pavasary zydejo ir viskas... g.gif
pati ja priauginau,viena moterele dave sakele apie 15cm,tad auginu nuo praejusio pavasario...pavasary...

pries poa savaiciu...
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2009 09 25, 08:30)
oho grazumelis...ar jos ir rudeni zydi,mano tik pavasary zydejo ir viskas... g.gif
pati ja priauginau,viena moterele dave sakele apie 15cm,tad auginu nuo praejusio pavasario...pavasary...

pries poa savaiciu...

Kiek esu mačiusi, tai jos žydi visą vasarą iki rudens.
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2009 09 24, 21:23)
O ar baltos lapai tokio pat dydžio kaip raudonos? Klausiu, nes man davė vieną daigelį - sakė kad balta. Jos lapai labai didelikaip rankos plaštaka.


Lapai daug didesni nei raudonosios ir šakelės storos, man ji nelabai graži, tik žiedai tokie patys, kad tik balti.
Raudonoji visą vasarą buvo lauke, gal todėl taip smarkiai ir žydi. Šiemet mano visos gėlės rudenį naujus žiedus leist pradėjo, amariliai, kad pasiuto žydėti, vis dar negaliu jų užmigdyti biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2009 09 24, 21:05)
Mano žadėtosios nuotraukos. Pernai rudenį pirkau ne didesnę kaip 10 cm, o per metus užauga štai tokia gražuolė.

user posted image

user posted image



Vat čia tai bent grožis thumbup.gif
Mano taipa ir nežydėjo šiemet. Sukrovė vieną žiedą ir tas nukrito neprasiskleidęs doh.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad pagyrėte mano gėlyte.
Atsakyti
Uzvakar parsinesiau ir as savaja raudona visa vasara dziugino ziedais ,parnesus ziuriu saknys is vazonelio lenda persodinau o siendien ziuriu tai ziedai dziusta verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2009 09 25, 08:13)
Šiemet mano visos gėlės rudenį naujus žiedus leist pradėjo, amariliai, kad pasiuto žydėti, vis dar negaliu jų užmigdyti biggrin.gif .

Tai ir nereikia migdyti jei jie nenori. Džiaukis pati žiedais ir kitus džiugink nuotraukas rodydama mirksiukas.gif
Atsakyti
Manoji peržydėjo, pailsėjo menesiuką ir kiek pumpupų prikrovė bigsmile.gif kažkaip nesitikėjau, dabar žiūriu, jau tokie nemaži bigsmile.gif
Atsakyti
mano paskutinė svajonė tokią gražuolę turėt wub.gif wub.gif Šiais metais ją pirmą kart turgui pardavinėjamą pamačiau ir negaliu pamiršt doh.gif o dar šitą temą radau su tiek grožių wub.gif wub.gif gal kada išeis nusipirkt ir papildyt savo džiungles biggrin.gif , nes kaina tai tikrai nemaža doh.gif o kolkas džiaugsiuos jūsų žiedais wub.gif 4u.gif
Atsakyti