Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

Ka as darau ne taip, kad virsuneles ziusta?
Atsakyti
QUOTE(ostra @ 2009 08 19, 16:56)
As gavau atzalele-pamerkiau,isleido saknis,pasodinau.Dabar jau krauna ziedelius.Pas motei is kurios gavau,mandevila buvo ispudingo dydzio,tiesa ir augino verandoj-ziemos sode.

Aš vis nerandu kur "pavogti" auginuką lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos.
4u.gif
Gal kiek ir darysiu reklama bet prasau nesupykti. Siuo metu tokia gelyte galima isigyti UAB "Žiežmarių gėlės" siltnamiuose is Vilniaus vaziuojant link Kauno ties Žiežmariais. Ir kaina nesikandzioja nes tik 12 Lt berods. Kiek teko lankytis tai daugiau nei 25 Lt niekada nekainuodavo. Ir siaip ten labai grazu ir galima isigyti visokiu medeliu ir geliu tiesiai is augintojo. Pasitvirtina kad jos buna neuzvargusios nes pasiimate tiesiai nuo stelazo kur jos auga ir parsiveze pasisodinate. O kainos irgi nesikandzioja biggrin.gif

sekmes.

P.S. jei kam reikia smulkesnes info tai rasykit i AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 08 20, 22:41)
Aš vis nerandu kur "pavogti" auginuką  lotuliukas.gif



Rasiau Jums i AZ bet niekaip negaliu issiusti raso kad dezute pilna pranesimu todel negalite priimti. schmoll.gif
Atsakyti
merginos o jau ne laikas jas i namus nesti?
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 09 17, 13:57)
merginos o jau ne laikas jas i namus nesti?



mano dar lauke
Atsakyti
mano gėlytė tai irgi kolkas lauke stovi smile.gif neseniai persodinau, kad truputi iki žiemos sustiprėtų. galvojau gal ziedai nukentės, bet ne žydi kuo puikiausiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 09 17, 12:57)
merginos o jau ne laikas jas i namus nesti?



jau butu pats laikas nes jau naktys zemiau +10 laipsniu jau negerai. saugokit savo gelytes.

as veliau imesiu gloksinija pas mane pernykste kaip zydet pradejo.
Atsakyti
tik gal reiktu tai padaryt prie kitos temeles... ax.gif
Atsakyti
Aš savo raudoną jau parsinešiau namo, nes visa žiedais aplipusi, būtų gaila, jei nušaltų. Pernai rudenį pirkau visai mažutę, o šiemet per vasarą tokia didelė užaugo, ant palangės jau netelpa. O baltąją dar palikusi lauke, balta netokia graži, pas ją daug mažiau žiedų ir šakos tokios storos, nu ji visai kitokia nei raudona.
Raudoną noriu pasidauginti, kada geriausiai tai daryti, tikriausiai pavasarį?
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2009 09 18, 20:52)
Aš savo raudoną jau parsinešiau namo, nes visa žiedais aplipusi, būtų gaila, jei nušaltų. Pernai rudenį pirkau visai mažutę, o šiemet per vasarą tokia didelė užaugo, ant palangės jau netelpa. O baltąją dar palikusi lauke, balta netokia graži, pas ją daug mažiau žiedų ir šakos tokios storos, nu ji visai kitokia nei raudona.
Raudoną noriu pasidauginti, kada geriausiai tai daryti, tikriausiai pavasarį?




gal foto mirksiukas.gif parodytumet
Atsakyti
Pasistengsiu šią savaitę nufotografuoti.
Atsakyti