Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

Aš ir nusipirkau šiandien šią gražią gėlę, žiūrėsim, kaip čia su ja seksis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 08 08, 20:27)
Aš ir nusipirkau šiandien šią gražią gėlę, žiūrėsim, kaip čia su ja seksis  smile.gif



Akropolio Ermitaže Vilniuje vis dar jų yra thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien Kaune buvo nemaža už 28 Lt, bet nei vieno žiedo ir nusprendžiau nepirkti - lauksiu pavasario ir tikrai gausiu su žiedu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2009 08 08, 20:39)
Akropolio Ermitaže Vilniuje vis dar jų yra  thumbup.gif


Aš pirkau turguj iš žmogaus, kuris jas pats augina, o ne perparduoda, gėlytė nėra be priekaištų, bet man patinka mintis, kad auginta namų sąlygomis ax.gif Papasakojo man nemažai apie jų auginimą.
1. Iš atšakėlių sunkiai dauginasi (bet juk bandyti nieks nedraudžia smile.gif
2. Žiemą numeta lapelius (visus arba didžiąją dalį), tad nereikia išsigąsti ir mest lauk.
3. Kai numes lapus, reik laistyt po truputį ir leikyt vėsesnėj vietoj, sakė, tinka apšildintas balkonas atba vėsesnis kambarys.
4. Kai jau prededa mesti lapus, tai reik jos šakeles pakirpti. Manoji jaunutė, tai sakė palikti apie 30cm., žodžiu, kaip supratau, kuo gėlė senesnė, tuo daugiau palikt reik.
5. Pavasarį pliki kambliai prabunda smile.gif

Nežinau, gal jau visos šia info žinot, bet kuriuo atveju, manau, geriau pasidalinti info, nei nesidalinti ax.gif

Beje, jis sakė, kad pavasarį turės vėl baltų, turėjo ir šiemėt, bet pardavė jaunutes jau visas, bet pavasarį vėl turės, tai LIETUVA, galėsiu prigriebt tau, turėsi visą kolekciją drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daluksa: 09 rugpjūčio 2009 - 12:25
dekui uz informacija, mazai apie sia gelyte radau, todel labai viskas naudinga
Atsakyti
nelabai supratau kodel mano grozis meta visiskai zalius atrodo sveikus lapus g.gif jau du nukrito,paziurejau zeme neperlaistyta.
Pabandysiu tada persodinti i didesni vazoneli,kai tik nusipirksiu zemiu,trasu zydincioms gelems turiu.
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 08 09, 13:23)
Aš pirkau turguj iš žmogaus, kuris jas pats augina, o ne perparduoda, gėlytė nėra be priekaištų, bet man patinka mintis, kad auginta namų sąlygomis  ax.gif  Papasakojo man nemažai apie jų auginimą.
1. Iš atšakėlių sunkiai dauginasi (bet juk bandyti nieks nedraudžia  smile.gif

Nežinau, gal jau visos šia info žinot, bet kuriuo atveju, manau, geriau pasidalinti info, nei nesidalinti  ax.gif


Saunuole, Daluksa, kad pasidalinai informacija. 1 punktas tikrai tiesa, bandau jau trecia karta padaugint, tiesiog eksperimentuoju. Na gal pavyks padaugint kaip nors. Tiesiog azartas pagavo. O maniske ir reikia manau persodint, nes jau visai nekrauna ziedu, tik stiebus leidzia. Nors tresiu zydinciom trassom. g.gif
Atsakyti
O tai kaip ji dauginama? Tik seklomis?
Atsakyti
O man keista pasirodė, kad žiemai meta lapus. Mano pernai visą žiemą prabuvo su lapais ir kažkur gruodžio mėn pražydo. Dabar lauke esu išnešusi, tai bujoja gražu žiūrėti, o tokią mažutę pirkau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 08 10, 10:27)
O tai kaip ji dauginama? Tik seklomis?

As gavau atzalele-pamerkiau,isleido saknis,pasodinau.Dabar jau krauna ziedelius.Pas motei is kurios gavau,mandevila buvo ispudingo dydzio,tiesa ir augino verandoj-ziemos sode.
Atsakyti
po kelionės į italiją buvau labai susižavėjusi šiomis gėlytėmis, jau norėjau iš tenai parsivežti doh.gif bet grįžus iš karto puoliau ieškot per internetą ir pamačiau, kad ir pas mus jų auga thumbup.gif sekančia dieną ermitaže ir aš įsigijau šią gėlytę wub.gif pakolkas tik persodinta, bet kur buvo žiedukai jau pradeda vysti, bet yra ir naujų. italijoj tai šie augaliukai užauga iki 1,5 m aukščio, bet irgi priklausomai kur auga ir pas ką auga mirksiukas.gif per visą vasarą iki vėlaus rudens, būna lauke. gražu, kai susodina į balkoninius vazonėlius ir leidžia jiems laisvai augti wub.gif
Atsakyti
As auginu vijokline sia gelyte pasikabinus lauke ant sienos tai nepastebeta nelieka biggrin.gif
Atsakyti