Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

Kažin kaip būtų, jei įdėjus į kokią dėžutę ir laikraščiais "apkaišioti", gal jai nieko labai nenutiktų, jei žiedas ir nubyrės, svarbiausia juk šaknys. bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
na jei jau ruosiates siusti, tai gal geriausia butu pasiuntiniu patas???
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 07 27, 22:56)
na jei jau ruosiates siusti, tai gal geriausia butu pasiuntiniu patas???

Deja, nei iš pasiuntinių pašto, nei autobusu paimti neturiu galimybės, nes dienomis namuose nieko nebūna, o iš darbo "ištrūkti" nėra galimybės..... Lieka tik paprastas paštas. Šiaip kiek gaudavau gėlių, tai būdavo neblogos kokybės. rolleyes.gif
Atsakyti
Mes irgi šiandien įsigijom wub.gif Jau taaaip jin man į akį krito, ne tas žodis wub.gif
Atsakyti
persodinta mano grazuolele, auga kuo puikiausiai, ziedukai nenukentejo, toliau zydi ir bujoja smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 08 05, 21:42)

Gražu wub.gif
Atsakyti
O aš turiu raudoną ir baltą. Kėdainių turguje viena pardavėja pasakė, kad turi baltą, tai aš paprašiau bendradarbės, kad nuvažiuotų pas ją į namus ir nupirktų, ir visai nebrangiai pardavė tik už 20 Lt. Dabar labai norėčiau įsigyti ružavą, gal kartais bus LŽŪU parodoje, ten pernai pirkau raudoną, visai mažutę už 10 Lt, bet užtat dabar kokia gražuolė, kas užeina į svečius visi giria ir sako, kad norėtų tokios gėlės biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2009 08 06, 20:25)
O aš turiu raudoną ir baltą. Kėdainių turguje viena pardavėja pasakė, kad turi baltą, tai aš paprašiau bendradarbės, kad nuvažiuotų pas ją į namus ir nupirktų, ir visai nebrangiai pardavė tik už 20 Lt. Dabar labai norėčiau įsigyti ružavą, gal kartais bus LŽŪU parodoje, ten pernai pirkau raudoną, visai mažutę už 10 Lt, bet užtat dabar kokia gražuolė, kas užeina į svečius visi giria ir sako, kad norėtų tokios gėlės biggrin.gif .



Oho - turi baltą blink.gif niekur nemačiau baltų. Pas mane kaip tik raudona ir rožinė wub.gif
Atsakyti
Neturiu fotoaparato, ateis draugė paprašysiu nufotografuoti, tada įkelsiu parodyti drinks_cheers.gif . Jos lapai didesni nei raudonosios, bet žiedai tokie patys tik, kad balti biggrin.gif .
Atsakyti
sveikos mergaites,gavau gimtadienio proga nuo vyro dovanu sita grazia gelyte,iskart ja pamaciau ir pamilau,perskaiciau siandien visa tema,ir gal nebuvo rasyta,arba gal praziopsojau,ar niekas jos neaugina kaip svyrancios zemyn geles,nezinau ar suprantamai issireiskiau,tiesa pasakius is manes floriste ne kokia blush2.gif Maciau kad jus visos perkate kopeteles,kad liptu aukstyn,o as atradau tai gelytei labai gera vietele,bet man reikia kad ji ne aukstyn liptu-o zemyn.Dabar ji yra isodinta i labai mazyti vazoneli,ar man ja reiketu dabar persodinti i didesni ar palaukti kol nuzydes?Kaip jus darytumet?Ikeliu foto savo grazuoles.
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2009 08 08, 10:35)
sveikos mergaites,gavau gimtadienio proga nuo vyro dovanu sita grazia gelyte,iskart ja pamaciau ir pamilau,perskaiciau siandien visa tema,ir gal nebuvo rasyta,arba gal praziopsojau,ar niekas jos neaugina kaip svyrancios zemyn geles,nezinau ar suprantamai issireiskiau,tiesa pasakius is manes floriste ne kokia  blush2.gif Maciau kad jus visos perkate kopeteles,kad liptu aukstyn,o as atradau tai gelytei labai gera vietele,bet man reikia kad ji ne aukstyn liptu-o zemyn.Dabar ji yra isodinta i labai mazyti vazoneli,ar man ja reiketu dabar persodinti i didesni ar palaukti kol nuzydes?Kaip jus darytumet?Ikeliu foto savo grazuoles.
user posted image user posted image

Tikra gražuolė. Aš tai persodinčiau, nes žiedų daug, o vazonėlis mažas, persodinus su trąšomis žydinčioms gėlėms paliek ir bus gerai. Aš turguje mačiau, kad paravinėja kaip svyrančias, bet jas žiemą laiko sukabintas šiltnamiuose, o namų sąlygomis, aš laikau ant pietinės palangės, nes ši gėlė mėgsta šviesą ir šilumą. 4u.gif
Atsakyti