Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

O as saviske persodinau. Neistveriau, labai jau skurdus tas vazoniukas, kuriame prikau
Atsakyti
Stai kaup mano grozybe atrodo
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 07 26, 23:12)
Stai kaup mano grozybe atrodo
user posted image

Tikrai labai graži wub.gif O jei ne paslaptis, kiek mokėjai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 07 27, 07:56)
Tikrai labai graži  wub.gif  O jei ne paslaptis, kiek mokėjai?  ax.gif



jau sakiau, jei pirko Vilniaus ermitaže jų kaina buvo apie 15 lt.
Atsakyti
Aha, Ermitaže už 15lt
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2009 07 27, 09:27)
jau sakiau, jei pirko Vilniaus ermitaže jų kaina buvo apie 15 lt.

Atsiprašau, kad nepastebėjau blush2.gif , bet ačiū abiems už atsakymą drinks_cheers.gif
Atsakyti
jediara, o tu is kur esi?
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 07 27, 20:30)
jediara, o tu is kur esi?

Visa problema, kad aš iš provincijos - Jurbarko r. cry.gif
Atsakyti
nu jo... smile.gif tam kraste jokiu pazinciu nera.
Atsakyti
Nu aš irgi šiandien neatsilaikiau. Raudoną gražuolę turiu, bet va toje gausybėje raudonų pamačiau vieną rožinę. tai ir pastvėriau

va

user posted image

bet sakau, atpigę nerealiai. Pirmam šios temos puslapyje parodžiau savo pirktą pernai. tai kaip sakiau kainavo 45 lt. O dabar kad pažėrė tokių paaugintų jau ir tik už 15 lt. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2009 07 27, 22:13)
Nu aš irgi šiandien neatsilaikiau. Raudoną gražuolę turiu, bet va toje gausybėje raudonų pamačiau vieną rožinę. tai ir pastvėriau

va

user posted image

bet sakau, atpigę nerealiai. Pirmam šios temos puslapyje parodžiau savo pirktą pernai. tai kaip sakiau kainavo 45 lt. O dabar kad pažėrė tokių paaugintų jau ir tik už 15 lt.  thumbup.gif

Aš tuoj iš proto išeisiu nuo Jūsų grožybių ir tokių kainų swoon.gif Kaune niekur nepasitaikė matyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 07 27, 23:20)
Aš tuoj iš proto išeisiu nuo Jūsų grožybių ir tokių kainų  swoon.gif  Kaune niekur nepasitaikė matyti  schmoll.gif



galvojau apie tave.... kokiu būdu tau nupirkus gėlytę pasiųsti, gal visgi bandyti paštu g.gif
Atsakyti