Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

QUOTE(Dianule @ 2009 06 19, 15:05)
Ikeliu savo numyletine  biggrin.gif



Gražu wub.gif
Atsakyti
user posted imagegal kuri norit sios grazuoles nuotrauka nekokia isejo relybej gelyte grazesne pilna zieduku
Atsakyti
Renita 456 Grazuolyte gelyte, man lygiai taip pat sunkiai fotografavosi. Ji realybej tikrai grazesne wub.gif
Tik kazko mazai ziedeliu krauna manoji, pilna nauju saku isaugino. Gal apskabyti, tai daugiau zydes? g.gif
Atsakyti
Jau kokia savaitę matau Ermitaže Akropolio yra mandevilų (parašyta Sandevalija)
labai gražios (raudonos) ir visai nemažos. Kaina tik po 15 lt. Aš už tokio dydžio gėlę pireš metus mokėjau 45 lt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2009 07 17, 22:31)
Jau kokia savaitę matau Ermitaže Akropolio yra mandevilų (parašyta Sandevalija)
labai gražios (raudonos) ir visai nemažos. Kaina tik po 15 lt.  Aš už tokio dydžio gėlę pireš metus mokėjau 45 lt.  doh.gif


Gaila,kad Ermitazo nera Kaune verysad.gif Noreciau sios grazuoles wub.gif
Atsakyti
Labai gražus augaliukas. Gal kuri turite jau įsišaknijusių auginukų, kuriuos būtų galima siųsti paštu, nupirkčiau ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nusipirkau šią gražuolę pavasarį, gražiai augo, sukrovė daug pumpuriukų (lioviausi skaičiuoti po 50 biggrin.gif ), vienas ilgai lauktas žiedelis pražydo, ir štai prieš savaitę lapai pradėjo geltonuoti, kai kurie su tamsiai rudomis dėmėmis, dabar pusė lapų jau nukritusių, krenta net žali, taip pat ir pumpurėliai. Gerai apžiūrėjau, erkutės nematyti, kas gi galėtų jai nepatikti? Neperlaistyta, neišdžiūvusi, patręšta, paslėpta nuo vėjų ir lietaus, ant saulėtos terasos g.gif Gal kas turi kokių minčių?
Atsakyti
kukushkina, gal jai per daug saules g.gif Kiek skaiciau jai patinka sviesi, bet ne sauleta vieta g.gif
Bandziau viena sakele daugint, nepavyko blush2.gif Bandau antra, gal pavyks. Pasodinau sikart i durpes, kiek girdejau megsta ji lengvesne zeme blush2.gif Parsaysiu kaip seksis..
jediara, o kaip tau atrodo pavyktu atgabenti pastu gelyte, juk ja ten sutryps, nummetys. Na nzn man atrodo geriausia is ranku i rankas perduot, a? g.gif
Atsakyti
Dianule, lauksime rezultatų mirksiukas.gif
Esu daug gėlių gavusi paštu - merginos kartais labai išmoningai supakuoja, ir gėlytės, nors ir truputį pavargusios, pasiekia mane thumbup.gif
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif vakar ir aš neatsispyriau šios gėlytės gožiui wub.gif įsigijau Ermitaže. Bandysiu auginti... auga jinai mažame ankštame vazonėlyje, bet kolkas nepersodinėsiu, nes žiedų gaila, kad nenukristų. tikiuosi susidraugauti su šia grožybe smile.gif

ko gi nepadarysi dėl tokios gražuolės wub.gif
Atsakyti
Nusipirkau is as siandien ta grozybe Ermitaze, kas sauniausia, kad jai tinka saulieta vieta, nes visos mano geles is kambario pas mama arba i virtuve iskeliavo, kai saule jas apsvilino
Atsakyti
QUOTE(paslaptis24 @ 2009 07 24, 19:48)
sveikos merginos  smile.gif vakar ir aš neatsispyriau šios gėlytės gožiui  wub.gif įsigijau Ermitaže. Bandysiu auginti... auga jinai mažame ankštame vazonėlyje, bet kolkas nepersodinėsiu, nes žiedų gaila, kad nenukristų. tikiuosi susidraugauti su šia grožybe smile.gif

ko gi nepadarysi dėl tokios gražuolės  wub.gif

Tau pasisekė, o aš mažų niekur nerandu pirkti schmoll.gif
Atsakyti