Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

QUOTE(Lietuva @ 2009 05 07, 21:19)
Šiandien mačiau gražuolių mndevilų (ten pavadintos Sadovalijos ar kažkaip pan.)
Vilniuje Akropolio Ermitaže.
tai po 60 Lt. Nemažos tokios gražios spalva lygiai kaip pas mane (raudonos), o dar kiek didesnės 80 lt.
kainos tai jų nemažos žiūriu ir nektinta.


Aš irgi neatsispyriau tokiam grožiui. Ermitaže kaip tik visoms gėlėms buvo 30 % nuolaida, tai nusipirkau nemažą už 22 lt. thumbup.gif
Atsakyti
hi.gif is maniskiu dvieju tik viena perziemojo unsure.gif ta likusi vienintele labai graziai atrodo,bet dar nezydi ir jau gal pora men stovi lauke (nesiau i lauka, kai tik daugiau atsilo,manau sveikiau lauke stovet)
Atsakyti
Aš saviškę nufotkinsiu ir parodysiu. Kol kas bujoja, tik vejasi apie kopetėles. O kada žiedelių sualuksiu, tai nežinau. Stovi balkone pas mane.
Atsakyti
Va, rodomės, kokios jau esam wub.gif

user posted image
Atsakyti
Įsigijau ir aš spontaniškai šią gražuolę:

user posted image


Pirkau turguje, kainavo 25 lt, buvo ir didelių po 60-80-100 lt. Pasakiškos.

Saviškę jau persodinau, žiūrėsiu, kaip jausis.
Atsakyti
Vakar kaiptik mačiau tokia pirkti, bet nepažiurėjau kainos, užsispoksojus i stefanoti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, mergaites. Mano bendradarbe turi sia grozybe, tik jai labai rupi, kaip butu galima sia gelyte padauginti? Kuo ji dauginasi? Gal zinote? Turguje aiskina, kad jos is viso dauginti neimanoma. Bet juk kazkaip ji dauginasi. Aciu uz info.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gagadiga: 05 birželio 2009 - 09:17
QUOTE(Gagadiga @ 2009 06 05, 10:17)
Sveikutes, mergaites. Mano bendradarbe turi sia grozybe, tik jai labai rupi, kaip butu galima sia gelyte padauginti? Kuo ji dauginasi? Gal zinote? Turguje aiskina, kad jos is viso dauginti neimanoma. Bet juk kazkaip ji dauginasi. Aciu uz info.


Dauginasi labai lengvai tongue.gif tereikia tik nuskintą šakelę pasodinti į drėgnas durpes (ar bet kokią šiek tiek lengvesnę žemę), greitai išleidžia šaknis ir netgi tais pačiais metais žydi thumbup.gif Sodinau taip ne kartą bent 2 rūšis... Visa problema išlaikyti jas žiemą doh.gif Gal kambario oras per sausas, o gal dar kas pas mane joms netiko... Neišlaikiau verysad.gif Dabar jau tik iš tolo grožiuosi šiomis gėlėmis, kol vėl apsispręsiu auginti mirksiukas.gif
Atsakyti
Dekui Astersita uz pasidalinima info apie dauginima. Reiks butinai padaugint siu nuostabiu gelyciu. Maniske zydi pilnu pajegumu biggrin.gif Jei iseis ikelsiu foto...
O as islaikiau ja per ziema puikiausiai, laisciau gana retokai,koki syki per dvi savaites stovejo ant palanges bute su centraliniu sildymu pietinej pusej 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2009 06 08, 10:04)
Dekui Astersita uz pasidalinima info apie dauginima. Reiks butinai padaugint siu nuostabiu gelyciu. Maniske zydi pilnu pajegumu biggrin.gif Jei iseis ikelsiu foto...
O as islaikiau ja per ziema puikiausiai, laisciau gana retokai,koki syki per dvi savaites stovejo ant palanges bute su centraliniu sildymu pietinej pusej 4u.gif


Nėra už ką dėkoti, tam čia visos ir renkamės, kad šiek tiek patirtim pasidalintumėm mirksiukas.gif Na pas mane nevienoda temperatūra žiemą (kurename patys, tai yra temperatūros svyravimai) gal tai turėjo įtakos, kad nunyko g.gif Na bet prie progos vėl griebsiu kada šią gražuolę ir bandysiu susidraugauti thumbup.gif
Atsakyti
Truouti info ir kaip rpiziureti vasaros metu:

http://www.sodospalv..._Ciles_jazminas
Atsakyti
Ikeliu savo numyletine biggrin.gif
Atsakyti